Jak pobrać pominięty plik w torrencie


Torrentowanie to bardzo źle oceniany i niezwykle popularny sposób udostępniania plików. Może pomóc w szybszym pobieraniu plików, pozwala wstrzymywać i wznawiać pobieranie oraz buduje społeczność. Pojedynczy torrent może pobrać wiele plików. Załóżmy, że chcesz pobrać wiele wersji przeglądarki Firefox, ale nie chcesz, aby ci przeszkadzało szukanie ich w różnych repozytoriach oprogramowania i aplikacji, a następnie pobieranie poszczególnych wersji. Prawdopodobnie możesz znaleźć je wszystkie w jednym miejscu i gotowe do pobrania jako torrent. Tam, gdzie torrent pozwala pobierać wiele plików za jednym razem, pozwala również indywidualnie wybrać pliki, które chcesz pobrać, i pominąć te, których nie chcesz. Jeśli pominąłeś plik w torrencie, a później zdecydowałeś się go pobrać, możesz się zastanawiać, jak to zrobić, ponieważ nie ma przycisku „Zmieniłem zdanie i chcę pobrać ten plik teraz”, aby załatwić sprawę. Oto co robić.

W przypadku BitTorrenta i µTorrent wznowienie pobierania pominiętego pliku jest takie samo. Wybierz torrent z listy torrentów, które są w toku lub są wysyłane. Otwórz sekcję „Szczegółowe informacje” i przejdź do zakładki „Pliki”. Tutaj znajdują się wszystkie pliki zawarte w wybranym torrencie i tutaj możesz wybrać, które pliki mają zostać pominięte. Zakładając, że już pominąłeś plik, kliknij go prawym przyciskiem myszy i ustaw jego priorytet na „Normalny”. Spowoduje to ponowne rozpoczęcie pobierania pliku.

wznowić plik torrent

Jeśli chcesz, aby pliki były pobierane w określonej kolejności, możesz użyć opcji „Priorytet według kolejności plików” lub ustawić niższy priorytet dla plików, których nie potrzebujesz od razu.

Wszystkie pliki w pliku torrent mają zwykle ten sam priorytet, tj. Normalny. Resetując priorytet pliku, jest on dodawany z powrotem do listy plików, które mają zostać pobrane.