Jak podarować Fortnite V-dolce

Fortnite to największa gra 2018 roku, więc jeśli znasz kogoś, kto gra regularnie, jest duża szansa, że ​​w nią grają. Sama gra jest darmowa, ale gracze muszą używać V-dolców w grze, aby kupować dostosowania.

Chociaż nie możesz bezpośrednio podarować V-Bucks innemu graczowi, masz kilka opcji, które pomogą mu uzyskać poprawkę Fortnite: kup im kartę podarunkową dla wybranej platformy lub kup pakiet z określoną zawartością.

Kup kartę podarunkową na wybraną przez siebie platformę

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest dowiedzieć się, na jakiej platformie zazwyczaj gra twój gracz. Ponieważ nie ma czegoś takiego jak „karta podarunkowa Fortnite”, musisz kupić kartę dla określonej platformy. Na przykład:

PlayStation: Jeśli grają na PlayStation, a Karta podarunkowa PlayStation Store da rade.
Xbox: Gracze Xbox będą potrzebować, zgadłeś, pliku Karta upominkowa Xbox.
Switch: w przypadku graczy Switch musisz zdobyć plik Karta podarunkowa Nintendo eShop.
PC: Nie ma konkretnego sklepu, w którym gracze na PC mogą kupować rzeczy Fornite, ale możesz kupić im ogólny Visa przedpłacona wykorzystać do waluty w grze.
Android: to samo dotyczy graczy z Androidem – ponieważ gra korzysta z własnego programu uruchamiającego Epic (podobnie jak wersja na komputery PC), a przedpłacona karta debetowa jest droga do zrobienia.
iOS: ponieważ Fortnite jest dostępny w iOS App Store, plik Karta podarunkowa iTunes to najlepsza odpowiedź tutaj.

Best Buy, Wal-Mart, Amazon i inni sprzedawcy detaliczni zwykle posiadają fizyczne wersje kart podarunkowych przeznaczonych na platformę, które można włożyć do koperty, aby gracz mógł je rozpakować podczas ćwiczeń w czasie przesilenia zimowego.

Po powrocie do systemu gracz będzie musiał samodzielnie zrealizować kartę podarunkową lub debetową, ale potem może użyć tych pieniędzy, aby kupić cokolwiek w tych cyfrowych sklepach. Oznacza to, że mogą kupić inną grę, zawartość do pobrania lub V-dolce Fortnite. To, do czego gracz zdecyduje się wykorzystać kartę podarunkową, będzie zależało od niego – nie możesz „zmusić” ich do użycia jej na V-dolcach.

Zdobądź im trochę słodkich towarów w grze w Meatspace

Jeśli chcesz mieć pewność, że dostaną coś, z czego mogą korzystać w grze, Fortnite oferuje również określone stroje jako zawartość do pobrania (są to przedmioty cyfrowe kupowane w sklepach). Na przykład twój gracz może dostać Pakiet Summit Striker, który odblokowuje strój Summit Striker, Top Notch Bling Pack i 600 V-Bucks.

Inną opcją jest Pakiet Deep Freeze. Kosztuje to 30 $ i odblokowuje zimowy strój Frostbite, zimny przód szybowca, kilof zimnego topora i 1000 V-dolców. Jeśli twój gracz ma już któryś z tych elementów kosmetycznych, zamiast tego otrzyma porównywalną liczbę V-dolców. Ten pakiet jest dostępny w wersji cyfrowej lub w sklepach takich jak Best Buy, więc nadal masz coś do rozpakowania dla gracza w święta.

x