Jak przełączać się między kontami na Twitterze w Internecie

Od dawna możesz zarządzać wieloma kontami za pomocą aplikacji Twitter w witrynie iPhone, iPad, i Android, ale do niedawna trzeba było się wylogować i zalogować ponownie, aby zmienić profile za pomocą interfejsu sieciowego sieci społecznościowej. Na szczęście to już nie problem.

Zanim zaczniemy, powinniśmy zauważyć, że Twitter powoli wprowadza możliwość przełączania się między kontami w Internecie. Jeśli funkcja nie jest jeszcze aktywna na Twoim koncie, powinno to nastąpić za tydzień lub dwa.

Zaloguj się do wielu kont na Twitterze

Kiedy będziesz gotowy do przełączania się między kontami, przejdź do Witryna Twittera używając komputera i upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego głównego profilu.

Następnie znajdź i kliknij informacje o swoim profilu w lewym dolnym rogu strony głównej Twittera.

Kliknij ikonę strzałki w dół obok swojego profilu na Twitterze

Powinno pojawić się wyskakujące menu. Wybierz przycisk „Dodaj istniejące konto”.

Wybierz

Będziesz teraz musiał wprowadzić dane logowania do drugiego konta na Twitterze. Kiedy skończysz, kliknij przycisk „Zaloguj się”.

Wprowadź poświadczenia swojego konta, a następnie kliknij

Jeśli masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe, zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu bezpieczeństwa wysłanego do smartfona lub aplikacji uwierzytelniającej.

Po pomyślnym zalogowaniu się na swoje konto zostaniesz przeniesiony na stronę główną tego profilu. Powinieneś zobaczyć informacje o nowym koncie w lewym dolnym rogu.

Zostaniesz teraz zalogowany na swoje drugie konto

Powtórz te kroki dla wszystkich dodatkowych kont na Twitterze, które możesz mieć.

Przełączaj się między kontami na Twitterze

Teraz, gdy jesteś już zalogowany na wielu kontach na Twitterze, możesz łatwo przełączać się między nimi.

Zacznij od udania się do Witryna Twittera używając komputera i sprawdzając, czy jesteś zalogowany na swoje podstawowe konto. Następnie kliknij swój profil w lewym dolnym rogu.

Kliknij ikonę strzałki obok swojego awatara na Twitterze w lewym dolnym rogu

Następnie wybierz profil na Twitterze, na który chcesz się przełączyć, umożliwiając publikowanie i odpowiadanie na tweety z innego konta.

Wybierz konto Twitter, na które chcesz się przełączyć

Nie masz przełączonych kont na Twitterze w Internecie. Możesz powtórzyć te kroki, aby przełączać się między dowolnym profilem.

Wyloguj się ze swoich kont na Twitterze

Jeśli kiedykolwiek zechcesz usunąć jedno lub więcej kont na Twitterze, wszystko, co musisz zrobić, to wylogować się z profilu. Aby to zrobić, przejdź do Witryna Twittera z komputera i wybierz swój profil w lewym dolnym rogu.

Kliknij ikonę strzałki obok swojego awatara na Twitterze w lewym dolnym rogu

Jeśli chcesz wylogować się z konta, które właśnie przeglądasz, kliknij przycisk „Wyloguj”. Jeśli chcesz usunąć każde konto, wybierz przycisk „Zarządzaj kontami”.

Wybierz wylogowanie się z bieżącego konta lub wybierz plik

Na koniec kliknij „Wyloguj się ze wszystkich kont”, aby wylogować się z każdego profilu na Twitterze uwierzytelnionego na Twoim komputerze.

Kliknij