Udostępnij teraz w social media:


Panel administracyjny routera pokaże Ci wiele informacji o Twojej sieci Wi-Fi. Tutaj możesz zmienić hasło, zablokować dostęp do wybranej domeny, zmienić kanał, z którym się łączysz i nie tylko. Tutaj także możesz zobaczyć listę wszystkich urządzeń, które są aktualnie podłączone do sieci. Aby jednak uzyskać dostęp do tych informacji, często potrzebujesz dostępu do panelu administracyjnego z pulpitu. Jeśli potrzebujesz dostępu do panelu tylko w celu uzyskania czegoś konkretnego, tj. Liczby urządzeń aktualnie podłączonych do sieci, możesz chcieć zrobić to w szybszy sposób. Home Wifi Alert-Wifi Analyzer to bezpłatna aplikacja na iOS i Androida, która może skanować sieć WiFI i wyświetlać listę wszystkich urządzeń aktualnie do niej podłączonych. Możesz pingować urządzenie i nazwać je, jeśli jest to takie, które rozpoznajesz.

Sprawdź -   Jak naprawić kartę Realtek 8812AU WiFi w systemie Linux

Zainstaluj Home Wifi Alert – Wifi Analyzer i naciśnij przycisk „Skanuj”, aby rozpocząć skanowanie. Aplikacja wyświetli listę wszystkich urządzeń, które są aktualnie podłączone do sieci. Niektóre będą wyświetlane jako zaufane urządzenia, a inne jako niegodne zaufania.

Home Wifi Alert - Wifi Analyzer

Aplikacja identyfikuje urządzenia na podstawie ich chipsetów Wi-Fi i nie wyświetla nazwy urządzenia, chyba że jest to urządzenie z systemem iOS. Starsze urządzenia z systemem iOS mogą pojawiać się jako zaufane urządzenia, ale nie będą wyświetlane z nazwami. Komputery stacjonarne z systemem Windows nie będą wyświetlane po nazwach, podobnie jak telefony z systemem Android.

Jeśli rozpoznasz urządzenie, możesz nadać mu nazwę, a podczas następnego skanowania sieci urządzenie pojawi się pod ustawioną dla niego nazwą. Ta aplikacja wyświetla reklamy na prawie wszystkich ekranach. Możesz uaktualnić aplikację, aby usunąć reklamy.

Sprawdź -   Jak naprawić brak ładowania serwisu Netflix na telewizorze Sony Smart TV?

Zainstaluj Home Wifi Alert – Wifi Analyzer z App Store

Zainstaluj Home Wifi Alert – Wifi Analyzer ze sklepu Google Play