Jak przygotować się na Halloween w „Animal Crossing: New Horizons”

Udostępnij teraz w social media:

Czy czujesz straszny chłód w powietrzu? Czy wyczuwasz wyraźny brak dyni w wystroju Twojej wyspy? Przygotuj się na Halloween z aktualizacją Animal Crossing: New Horizons z października 2020 r., Zawierającą własną grządkę dyniową!

Pumpkin Patches

Wrzesień 2020 w Animal Crossing: New Horizons przyniósł żołędzie i szyszki spadające z drzew, czekające na wykorzystanie w przepisach DIY. Ale teraz jest jeszcze więcej treści w przygotowaniu do wakacji Halloween!

Począwszy od października 2020 r., Animal Crossing: New Horizons ma nowy przedmiot do zebrania, który można zrywać i używać w kilku nowych przepisach DIY o tematyce dyni, które z pewnością dodadzą chłodnych akcentów na twojej wyspie w okresie jesiennym.

Dyniowe starty można kupić w grze od Leifa (będzie on pojawiał się losowo poza centrum miasta) lub w Nook’s Cranny w październiku. Gdy Twoje dynie wyrosną, można je zbierać i wykorzystywać w różnych projektach DIY o tematyce dyniowej, które są częścią kolekcji „Spooky”.

Ogłoszenie ACNH Isabelle Pumpkin

Isabelle poinformuje Cię o nowym wydarzeniu sezonowym w swoim porannym ogłoszeniu. Wspomni, jak możesz uczestniczyć w nowych uroczystościach – uprawiać dynie, kupować słodycze i nie tylko. Wydarzenie jest dostępne tylko w październiku 2020 r.

Gdzie kupić dyniowe przystawki

Przystawki dyniowe będą dostępne przez ograniczony czas w październiku 2020 roku w sklepie Timmy and Tommy’s Nook & Cranny (sprawdź szafki przy wędkach) za 280 dzwonków lub pięć za 1400 dzwonków.

Dynia Leif zaczyna boleć

Możesz je również kupić na wózku Leifa, gdy pojawi się na twojej wyspie. Jeden start z dyni kosztuje 140 dzwonków, a pakiet pięciu kosztuje 700 dzwonków. Są dużo tańsze, jeśli kupisz je od Leifa, więc jeśli planujesz uzupełnić zapasy, pamiętaj, aby poczekać, aż jego wózek pojawi się poza Centrum Obsługi Mieszkańców.

  Przegląd oprogramowania NetCrunch, ceny, funkcje, przewodnik i pobieranie

zaczyna dynia anch leif

Jeśli wyhodowałeś nadmiar dyń, których już nie potrzebujesz, możesz sprzedać je hurtowo Timmy’emu i Tommy’emu za przyzwoitą ilość Bells (10 pomarańczowych dyń sprzedaje się za 3500 Bells), ale cena różni się w zależności od koloru. Możesz także rozdawać dynie jako prezenty rodzinie i przyjaciołom.

Uprawa dyni

Po zebraniu dyni możesz zacząć sadzić dynie na swojej wyspie. Wyposaż swoją łopatę i kop w ziemi. Następnie, gdy staniesz twarzą do dziury, otwórz swój ekwipunek i wybierz dynie, które zaczną sadzić je w ziemi. Po zasadzeniu dyni możesz je wykopać z powrotem i przenieść, jeśli chcesz, tak jak każdą inną roślinę do zbioru w Animal Crossing: New Horizons.

Jeśli podlewasz dynie codziennie, możesz potencjalnie zbierać ich wielokrotności na raz, więc pamiętaj, aby podlewać dynie, gdy rosną. Po posadzeniu dynie dojrzewają po czterech dniach i wyrosną na cztery różne potencjalne kolory.

I tak jak kwiaty, dynie również odrosną po ich zebraniu. Po zebraniu rozpoczną się na etapie drugim (z czterema liśćmi), a nowa dynia zostanie wyprodukowana dwa dni później. Dominującym kolorem są pomarańczowe dynie, a inne kolory są w porównaniu z nimi rzadkie.

kolory dyni anch leif

Cztery różne odmiany dyni, które można wyprodukować, to pomarańczowy, zielony, żółty lub biały – a koloru dyni nie poznasz, dopóki nie skończą rosnąć czwartego dnia.

Aby zebrać dynie i umieścić je w swoim ekwipunku, stań obok nich i naciśnij przycisk „A” na prawym kontrolerze Joy-Con.

  Jak uniknąć błędów zakończenia obsługi systemu Windows 7

ACNH dynie

Kolory są z góry ustalone, więc nie musisz się martwić o krzyżowanie. Po prostu podlej dynie, zbierz je, gdy pojawią się ich kolory i powtórz! Aby uzyskać pożądany kolor dyni, musisz kupić więcej dyni i wyhodować je do dojrzałości.

Przepisy DIY o tematyce dyniowej

Owoce Twojej pracy zaowocują nowymi recepturami DIY o tematyce Halloween: kolekcją Spooky! Tym razem zdobycie przepisów nie jest tak proste, jak strzelanie do nich z balonów lub zbieranie wyhodowanych dyń. Zamiast tego nowe przepisy na majsterkowanie można zdobyć tylko odwiedzając mieszkańców w ich domach i rozmawiając z nimi, gdy pracują nad przepisami DIY na stole warsztatowym.

ACNH Diys z dyni

Jeśli chcesz czegoś bardziej wyjątkowego – ośmielę się powiedzieć, projektancie – spróbuj użyć dyni w innym kolorze podczas tworzenia nowych przepisów DIY o tematyce dyniowej. Ostateczny kolor wytworzonego przedmiotu będzie odpowiadał kolorowi użytej dyni.

Pomarańczowe dynie są zdecydowanie najbardziej powszechnym kolorem dyni, ale możesz tworzyć różne kolorowe dynie na swoim stole warsztatowym, o ile masz wystarczająco dużo dyni w pożądanym kolorze.

Indywidualne przepisy ACNH dla majsterkowiczów 2

Stań obok swojego stołu warsztatowego, naciśnij „A” na prawym kontrolerze Joy-Con, wybierz „Dostosuj coś”, a następnie wybierz upiorny przedmiot, który chcesz dostosować. Pojawi się nowy ekran, na którym możesz wybierać spośród różnych kolorów dyni – pomarańczowego, żółtego, zielonego lub białego.

Indywidualne przepisy ACNH

Liczba kolorowych dyń potrzebnych do dostosowania przedmiotu jest wyświetlana w prawym górnym rogu strony dostosowywania.

Pamiętaj, że nie ma sekretnej metody uprawy różnych unikalnych kolorów dyni, więc będziesz musiał wyhodować kilka z nich, aż uzyskasz pożądany kolor.

ACNH dyniowy upiorny łuk5

Gdy odkryjesz jeden z nowych przepisów Spooky DIY, możesz je przeglądać w kategorii „Przepisy sezonowe” w aplikacji DIY Recipes na telefonie Nook Phone. Przepisy zrób to sam, których masz w nadmiarze, możesz również sprzedać Timmy’emu i Tommy’emu w Nook’s Cranny lub przekazać znajomym.

  Jak naprawić brak mikrofonu w aplikacjach po aktualizacji Spring Creators

ACNH dyniowy upiorny łuk 4

Oprócz nowych przepisów na majsterkowanie 31 października 2020 r. Pojawi się Jack – widmo znane jako „car Halloween”. Jack jest znany wieloletnim fanom Animal Crossing po jego występach w poprzednich grach i na pewno będzie gospodarzem specjalnego wydarzenia tylko z okazji Halloween.

Przygotowania do Halloween

Ogłoszenie cukierków ACNH Isabelle

Oprócz wprowadzenia ducha Halloween za pomocą lampionów z dyni, powinieneś również zaopatrzyć się w słodycze przed rozpoczęciem wielkiego wydarzenia 31 października 2020 r. Udaj się do Nook’s Cranny, aby kupić cukierki, które możesz zemdleć, aby oszukać or-Treaters w noc Halloween.

ACNH zakamarek cukierek

Candy kosztuje 120 Bells i jest zakupem limitowanym. Istnieje limit raz dziennie i jeden na klienta, więc pamiętaj, aby odwiedzać Nook’s Cranny tak często, jak to tylko możliwe w październiku. Nie będziesz chciał pokazać się Halloween z pustymi rękami!

ACNH zakrywa zakamuflowane przedmioty na Halloween

W październiku w Nook’s Cranny można również znaleźć wiele przedmiotów o tematyce Upiorności, więc jeśli chcesz udekorować swoją wyspę dekoracjami na Halloween, zaglądaj tu codziennie.

x