Jak publikować zdjęcia bezpośrednio z Adobe Lightroom na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Instagram to coś więcej niż tylko miejsce do pokazania ubrań, jedzenia, biżuterii i selfie. Sieć społecznościowa to doskonałe miejsce do prezentacji dzieł sztuki. Tutaj można znaleźć artystów, którzy pracują przy użyciu różnego rodzaju mediów, prezentując swoje prace i będące w toku. W przypadku fotografów Instagram nie jest inny i oprócz korzystania z platformy do prezentowania swoich prac, fotografowie korzystają również z innych narzędzi do edycji zdjęć, takich jak Adobe Lightroom. Lightroom to bogata w funkcje aplikacja do edycji zdjęć, która świetnie współpracuje z innymi produktami Adobe i ma ogromną ofertę wtyczek, dzięki czemu jest jeszcze bardziej użyteczna. LR / Instagram to jedna z takich bezpłatnych wtyczek, która może Cię zainteresować, jeśli szukasz łatwego sposobu na publikowanie zdjęć z Adobe Lightroom bezpośrednio na Instagramie.

  Jak zresetować swoje konto na Instagramie?

Pobierz LR / Instagram i dodaj go do Lightroom za pomocą Menedżera wtyczek.

Zaloguj się na swoje konto na Instagramie z panelu LR / Instagrama i określ, jaki ma być podpis publikowanego zdjęcia i czy ma być wyostrzone dla ekranów o wysokiej rozdzielczości. Możesz automatycznie dodać znak wodny do zdjęcia po jego opublikowaniu. Po skonfigurowaniu wtyczki zaimportuj zdjęcie (a) w Lightroom i edytuj je.

lr-instagram-settings

Kiedy będziesz gotowy do opublikowania edytowanych zdjęć na Instagramie, po prostu przeciągnij i upuść je na panelu wtyczki, aby dodać je do kolejki publikacji, i kliknij przycisk „Opublikuj” w prawym górnym rogu.

lr-instagram-publikuj

Publikowanie jest dość szybkie, ponieważ rozmiar zdjęcia i liczba publikowanych zdjęć są jedynymi czynnikami powodującymi opóźnienie. Opublikowane zdjęcie nie wskazuje na to, że zostało opublikowane z pulpitu. Wszyscy wiedzą, że opublikowałeś go z oficjalnej aplikacji Instagram.

  Czy mogę dodać link w moim poście na Instagramie?

LR / Instagram jest darmowy, ale programiści proszą cię o zapłacenie 10 $, jeśli chcesz. Jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i macOS.

Pobierz LR / Instagram

x