Jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

Twitter umożliwia swoim użytkownikom dostosowanie swojego kanału i odfiltrowanie treści, których nie chcą oglądać. Jedną z opcji jest zablokowanie kogoś. Jeśli zastanawiasz się, czy zostałeś zablokowany na Twitterze, ale nie wiesz, jak to potwierdzić, jesteś we właściwym miejscu.

W tym artykule omówimy, jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze. Oprócz tego zaoferujemy porady i wskazówki, których możesz użyć, jeśli chcesz zablokować kogoś, nie zdając sobie z tego sprawy, lub uniknąć zobaczenia określonych słów.

Jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze

Gdy ktoś Cię zablokuje, nie otrzymasz o tym powiadomienia.

Oto, co się dzieje, gdy zostaniesz zablokowany:

 • Nie widzisz tweetów tej osoby.
 • Nie otrzymujesz powiadomień dotyczących ich konta.
 • Nie widzisz komentarzy ani odpowiedzi w rozmowie tej osoby.
 • Technicznie możesz wysłać im wiadomość, ale oni jej nie otrzymają.

Jeśli podejrzewasz, że zostałeś zablokowany na Twitterze, złą wiadomością jest to, że aplikacja nie oferuje wglądu w to, kto to zrobił i kiedy. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, kto Cię zablokował.

Mianowicie, możesz ręcznie sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze. Ukończenie procesu może trochę potrwać, ale możesz to sprawdzić w kilka sekund, jeśli masz na myśli konkretnego użytkownika.

Wykonaj poniższe czynności, aby ustalić, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze:

 • Odwiedź Twittera stronie internetowej lub uruchom aplikację mobilną.
 • Wyszukaj daną osobę.
 • Jeśli widzisz ich profil, oznacza to, że nie jesteś zablokowany. Jeśli zobaczysz komunikat „Jesteś zablokowany. Nie możesz śledzić ani widzieć [the user’s name] Tweety”, oznacza to, że Cię zablokowali.
 • Chociaż niektórzy mogą uznać, że nie otrzymali powiadomienia o zablokowaniu, niefortunnie, Twitter ma solidne uzasadnienie tej decyzji. Mianowicie, celem blokowania kogoś jest uniknięcie niechcianych lub niepotrzebnych interakcji. Twitter szanuje prywatność swoich użytkowników, dlatego nie udostępnia żadnych informacji o osobach, które Cię zablokowały. To samo dotyczy sytuacji, gdy kogoś blokujesz.

  Korzystaj z usług stron trzecich

  Usługi innych firm, takie jak Blolook, są pomocne, jeśli chcesz wiedzieć, ile osób zablokowało Twoje konto. Ale aplikacja nie oferuje wglądu w nazwiska osób.

  Oto jak z niego korzystać:

 • Otwórz przeglądarkę i przejdź do Blook.
 • Zaloguj się na swoje konto na Twitterze.
 • Sprawdź liczbę osób, które Cię zablokowały.
 • Dodatkowe często zadawane pytania

  Czy mogę zablokować kogoś na Twitterze, aby nie był w stanie powiedzieć?

  Jak wspomniano, gdy zablokujesz kogoś na Twitterze, nie otrzyma on o tym powiadomienia. Mogą jednak przeszukać Twój profil i ustalić, że zostali zablokowani.

  Jeśli nie chcesz widzieć tweetów lub komentarzy danej osoby, możesz usunąć ją ze swojego kanału, wyciszając ją. W ten sposób ich nie zablokujesz, ale nie będziesz widzieć ich postów na swojej osi czasu. Użytkownicy z wyciszonymi kontami nie będą wiedzieć, że ich wyciszono.

  Wyciszenie konta nie oznacza zaprzestania jego obserwowania. Ta osoba pozostaje na Twojej liście obserwujących, ale nie zobaczysz żadnych aktualizacji. Ponadto nadal będą mogli wysyłać do Ciebie wiadomości, wspominać lub odpowiadać, a Ty nadal będziesz otrzymywać powiadomienia o tym.

  Możesz też wyciszyć konto, którego nie obserwujesz. W takim przypadku nie będziesz otrzymywać powiadomień o odpowiedziach i wzmiankach tej osoby.

  Twitter umożliwia wyciszenie kogoś na dwa sposoby: z tweeta lub profilu.

  Oto jak wyciszyć tweeta:

  1. Odwiedź Twitter stronie internetowej lub otwórz aplikację mobilną.

  2. Znajdź dany tweet w swoim kanale.

  3. Naciśnij trzy kropki obok tweeta.

  4. Naciśnij „Wycisz”.

  Jeśli chcesz wyciszyć profil, wykonaj poniższe czynności:

  1. Przejdź do Twittera stronie internetowej lub otwórz aplikację mobilną.

  2. Wyszukaj osobę, którą chcesz wyciszyć i otwórz jej profil.

  3. Naciśnij trzy kropki.

  4. Wybierz „Wycisz”.

  Twitter chroni prywatność użytkowników

  Twitter nie oferuje opcji sprawdzenia, kto Cię zablokował. Aplikacja dba o ochronę prywatności każdego użytkownika, dlatego nie otrzymujesz powiadomień, gdy zostaniesz zablokowany. Jeśli podejrzewasz, że zablokował Cię konkretny użytkownik, możesz przeszukać jego profil i sprawdzić, czy nie jesteś zablokowany. Możesz także skorzystać z usług innych firm, aby zobaczyć, ile osób Cię zablokowało.

  Mamy nadzieję, że ten artykuł nauczył Cię, jak sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze. Co więcej, mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak przestać oglądać czyjeś posty bez możliwości ich rozpoznania i jak wyciszyć określone słowa.

  Co robisz, gdy nie chcesz oglądać czyichś tweetów? Czy używasz jednej z metod, o których wspomnieliśmy powyżej? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

  x