Jak sprawić, by Eevee ewoluowała w Vaporean, Flareon i Jolteon w Pokèmon Go

Eevee jest jednym z najbardziej poszukiwanych Pokémonów w Pokémon Go. Jest popularny wśród graczy, którzy chcą szybko awansować i tych, którzy chcą zdominować bitwy na siłowni. Jeśli odwiedzisz jedną z pobliskich siłowni, prawdopodobnie zobaczysz co najmniej jednego wyewoluowanego Eevee w każdej z nich. Eevees ewoluują w trzech najpotężniejszych Pokémonów w Pokédexie; Vaporean, Flareon i Jolteon. Nawet jeśli grasz w Pokémon przez jakiś czas, prawdopodobnie wiesz, że istnieje sztuczka polegająca na kontrolowaniu, w którego Pokémona z trzech ewoluuje Eevee. To całkiem proste i szczegółowo opisaliśmy to poniżej.

Aby rozwinąć Eevee, potrzebujesz 25 cukierków Eevee, które są dość łatwe do zdobycia. Pamiętaj, że jeśli przekażesz Eevee profesorowi Willow, odzyskasz jeden cukierek Eevee. Złap wymaganą liczbę Eevees, a następnie uzyskaj ocenę ich wszystkich. Wybierz najlepszą do ewolucji. Jeśli nie masz dobrego Eevee, tj. Takiego, który ma przynajmniej jedną statystykę wynoszącą 100%, rozważ odłożenie ewolucji do czasu, gdy będziesz miał dobrą. Przeczytaj ostrzeżenie na końcu tego posta, aby dowiedzieć się, dlaczego.

eevee-appraiseeevee-appraise-1

Złapałem dzisiaj całkiem niezły i miałem odpowiednią liczbę cukierków, więc musiałem go wyewoluować. Sztuczka polegająca na kontrolowaniu ewolucji Eevee leży w jego nazwie. Możesz zmienić nazwę wszystkich swoich Pokémonów, ale w przypadku Eevee nazwa może dyktować, w jaką formę ewoluuje.

Zmień nazwę swojego Eevee zgodnie z poniższą tabelą;

Nazwa
Rodzaj
Ewolucja
Rainer
Typ wody
Vaporeon
Pyro
Rodzaj ognia
Flareon
iskrzący
Typ elektryczny
Jolteon

Dominuje rodzaj ognia.

eeveerename-eevee

A teraz wszystko, co musisz zrobić, to go rozwinąć.

eevee-evovleeevee-flareon

Dzięki temu otrzymasz dokładnie tego Pokémona, którego chcesz, jednak jest tutaj bardzo ważne zastrzeżenie. Działa to ze 100% pewnością przy pierwszym użyciu. Możesz go użyć do ewolucji Eevee do wszystkich trzech typów, zmieniając jego nazwę. Za pierwszym razem zadziała dla wszystkich trzech typów. Po tym może, ale nie musi, działać. Szanse na ewolucję nieco spadają, więc, jak wspomniano wcześniej, upewnij się, że masz idealnego lub prawie doskonałego Eevee, zanim użyjesz tej sztuczki.

Dla tych, którzy się zastanawiają, to nie jest oszustwo i nie spowoduje to zbanowania. To jajko wielkanocne w grze dodane przez Niantic.