Jak stworzyć wątek na Twitterze z długiego tweeta


Twitter ma limit 140 znaków. Zawsze jednak miał ten limit, w ostatnich miesiącach poluzował w kilku kwestiach. Na przykład uchwyty użytkownika i łącza nie są już liczone do tweetowanych znaków. Pozwala to zmieścić więcej w 140 znakach, ale to nie wystarczy. Kolejną fajną zmianą, którą wprowadził Twitter, jest sposób wyświetlania odpowiedzi na tweet. Interfejs użytkownika umożliwia użytkownikom tworzenie czegoś, co zostało nazwane „wątkiem na Twitterze”. Zasadniczo jest to długi tweet podzielony na mniejsze tweety. Jest utrzymywany „razem” przez użytkownika, który dodaje kolejny tweet jako odpowiedź na pierwszy. Chirr App to bezpłatna aplikacja internetowa, która umożliwia tworzenie wątków na Twitterze z długiego tweeta. Dzieli go na mniejsze tweety i tweetuje je dla Ciebie w odpowiednim formacie. Wszystko, co musisz zrobić, to skomponować swoje myśli.

Utwórz wątek na Twitterze

Utwórz tweet, który chcesz podzielić na wątek. Możesz go utworzyć w prostej aplikacji tekstowej, takiej jak Notatnik. Nie ma ograniczeń co do tego, jak długo może trwać Twój tweet podczas tworzenia wątku na Twitterze. Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest dodanie podziałów akapitu. Chirr App dzieli tweety na podziały akapitu, gdy jest to możliwe. Jeśli w Twoim tweecie nie ma przerw w akapitach, nie stanowi to problemu, ale uważaj, gdzie dodajesz je tak samo.

Po utworzeniu tweeta wklej go w aplikacji Chirr. Kliknij Opublikuj. Gdy po raz pierwszy klikniesz przycisk publikowania, będziesz musiał autoryzować aplikację do łączenia się z Twoim kontem na Twitterze. Gdy to zrobisz, aplikacja utworzy wątek na Twitterze z Twojego oryginalnego tweeta i opublikuje go. Aplikacja Chirr poinformuje Cię, jak długo będzie tweetować i na ile tweetów przerwie ten dłuższy.

Niezbędne narzędzie Twittera

Nie potrzebujesz aplikacji, aby utworzyć wątek na Twitterze, ale korzystanie z niej ma zalety. Możesz zredagować dowolną wiadomość, którą chcesz wysłać, bez zatrzymywania się na tweetowaniu myśli za każdym razem, gdy przekroczysz limit 140 znaków. Podczas tworzenia wiadomości nie przejmujesz się liczbą znaków. Co ważniejsze, Twoja wiadomość jest wysyłana za jednym razem. Nie ma długiej przerwy między pierwszym a drugim tweetem i kolejnymi tweetami. Zapobiega to odpowiedziom innych osób, które wyrzucają format wątku. Możesz wysłać wiadomość, nie martwiąc się o nadchodzące odpowiedzi.

Ktoś musi zmienić to w odpowiednią aplikację na iOS i Androida. Możesz alternatywnie utworzyć moment na Twitterze, ale tak naprawdę to nie to samo.