Jak to się trzyma?

To jest ogólny przegląd Nexcess WordPress Hosting, obejmujący jego funkcje i ogólną ofertę, aby pomóc Ci dokonać właściwego połączenia.

WordPress to podstawowy system zarządzania treścią (CMS) dla większości ludzi. Jest prosty, ma niezliczone wtyczki do wszystkiego i tętniącą życiem społeczność, która sugeruje rozwiązania najczęstszych problemów.

Jednak wszystko działa dobrze, dopóki tego nie zrobią, iw tych właśnie momentach wydaje się przerażające wyjść z okopów, w które nigdy nie wierzyłeś.

Dlatego zawsze polecam zarządzany hosting WordPress osobom, które nie są wystarczająco obeznane z technologią lub są zbyt zajęte, aby skupić się gdzie indziej.

Następny hosting WordPress

Nexcess pochodzi z Liquid web, weterana w branży hostingowej. Oferuje to w pełni zarządzane plany WordPress z obsługą na najwyższym poziomie.

Niektóre funkcje obejmują:

 • Automatyczne podstawowe aktualizacje WordPress
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Inscenizacja jednym kliknięciem
 • Bezpłatne SSL
 • Zoptymalizowany PHP
 • Następny CDN
 • TinyPNG Integracja
 • Profesjonalna pamięć podręczna obiektów
 • Wsparcie 24/7/365
 • Gwarancja sprawności na 99,998%.
 • Monitor wydajności wtyczki
 • iThemes Security Pro
 • Synchronizacja iThemes
 • Qubely Pro
 • WPMerge

Dla Twojej wiadomości, ostatnie cztery na liście to wtyczki premium, które są dołączane bezpłatnie do każdej subskrypcji Nexcess.

Ponadto można ubiegać się o bezpłatną migrację, a także wybrać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli uważasz inaczej.

Jak zacząć korzystać z Nexcess?

To zależy od tego, czy masz już projekt WordPress, czy zaczynasz od nowa.

W pierwszym przypadku wystarczy wykupić abonament i skontaktować się z obsługą Nexcess w celu przeniesienia serwisu na ich serwery.

Następnie dodaj zarejestrowaną nazwę domeny do portalu Nexcess.

Następnie musisz wskazać swoją domenę na serwery nazw Nexcess. Można zapytać zespół ds. migracji o serwery nazw i późniejszy proces.

Zależy to jednak od rejestratora Twojej domeny i obejmuje jedynie wklejenie kilku wierszy w rekordach DNS.

Dodatkowo powinieneś skorzystać z pomocy wsparcia rejestratora lub sprawdzić jego dokumentację.

Dla początkujących można bezpośrednio rozpocząć od dodania domeny do pulpitu nawigacyjnego Nexcess i postępując zgodnie z powyższym procesem.

Plusy i minusy: Nexcess WP Hosting

Kilka funkcji sprawia, że ​​Nexcess jest lepszy niż wybór tańszych alternatyw. Ponadto sprawdzimy, czy czegoś nie brakuje lub łamacza umowy, który może sprowokować do zastanowienia.

Monitor wydajności wtyczki

Osobiście uważam, że największą korzyścią z posiadania projektu WordPress w Nexcess jest Plugin Performance Monitor.

Rdzeń WordPressa, instalacja bez kości, jest dość bezpieczna i sama w sobie bardzo szybka. Ale sytuacja zaczyna zwalniać, gdy dodajemy treści.

Te poprawki mogą obejmować używanie ciężkich motywów, wtyczek itp. Monitor wydajności wtyczek rozwiązuje te problemy, przedstawiając wyraźny obraz wpływu tych modyfikacji.

Pomaga nam to zidentyfikować winowajcę, abyśmy mogli znaleźć rozwiązania lub alternatywy, które najlepiej odpowiadają naszym potrzebom.

Porównanie wizualne

Porównanie wizualne pokazuje różnicę między witryną testową a witryną na żywo obok siebie.

Spowoduje to automatyczną aktualizację wtyczek w tle, jeśli nie zmieni to radykalnie wyglądu lub poczeka na Twoją zgodę przed aktualizacją działającej witryny.

Te zmiany są wprowadzane w witrynie testowej do przeglądu i oszczędzają mnóstwo pracy za każdym razem, gdy wtyczka jest aktualizowana.

iThemes Security Pro

Kolejną doskonałą funkcją, która jest w pakiecie, jest iThemes Security Pro. Ta wtyczka premium toruje drogę do solidnego bezpieczeństwa niezależnie od rozmiaru witryny.

Pozwala na kontrolę opartą na rolach dla twojego zespołu WordPress, zapobiega atakom siłowym, zwiększa bezpieczeństwo logowania i robi znacznie więcej, co możesz sprawdzić w naszej recenzji iThemes Security Pro.

Przyjazne wsparcie

Na szczególną uwagę zasługuje ich szybkie wsparcie.

Dwukrotnie skontaktowałem się z ich działem sprzedaży w celu przeprowadzenia rozmowy przedsprzedażowej podczas pisania tej recenzji arkusza specyfikacji, a osoba wspierająca (pan Nolan) szybko odpowiedziała.

Poza tym nie była to jedna z rozmów, w których dyrektorzy brzmią zbyt zachęcająco, próbując za wszelką cenę dobić targu.

Ogólnie odpowiedzi były szczegółowe, precyzyjne, a zachowanie przyzwoite.

Automatyczne skalowanie i więcej…

Autoskalowanie może być zbawieniem w prezentowaniu przyjaznej dla użytkownika strony internetowej podczas chwilowych skoków ruchu.

Każda subskrypcja Nexcess zapewnia 24 godziny bezpłatnego autoskalowania miesięcznie. Następnie ta usługa kosztuje 0,10 USD za minutę za każde 30 minut z minimalną opłatą w wysokości 3 USD, jeśli jest aktywna.

Kilka innych gadżetów to:

 • Synchronizacja iThemes: Przydatna do zarządzania wieloma witrynami WordPress.
 • Qubely Pro: biblioteka premium bloków Gutenberga.
 • WP Merge: Łączenie baz danych bez nadpisywania.
 • Nexcess CDN: Szybsza dostawa do odbiorców na całym świecie.

Wszystkie te funkcje (i nie tylko) sprawiają, że Nexcess wyróżnia się na tle przeciętnego hosta WordPress. Weź pod uwagę zawsze obecne wsparcie, a otrzymasz zwycięską kombinację prostoty i wydajności.

Przechodząc do niektórych „przeciw”…

Ograniczona przepustowość

Ten przyciągnie wzrok wielu; ponieważ niektórzy z nas mają zwyczaj widzieć nieograniczoną przepustowość.

Ale praktycznie nie ma czegoś takiego jak nieograniczony hosting. Wszystko jest ograniczone klauzulą ​​dozwolonego użytku. A wymienione limity przepustowości w planach Nexcess WordPress są więcej niż wystarczające.

Dla kontekstu, WP Engine, inny host WordPress premium, zapewnia przepustowość 50 GB w swoim abonamencie początkowym (20 USD miesięcznie) i zwiększa do 500 GB za 193 USD miesięcznej subskrypcji.

Wręcz przeciwnie, otrzymujesz przepustowość 2 TB (~ 2048 GB) dzięki wstępnemu pakietowi WordPress firmy Nexcess.

Mówiąc prościej, ograniczona przepustowość nie będzie problemem.

Brak planów długoterminowych

Podczas gdy niektórzy dostawcy usług hostingowych (tacy jak hosting A2) mają również dwuletnie i trzyletnie subskrypcje oferujące lukratywne rabaty, Nexcess zatrzymuje się na poziomach rocznych.

W rezultacie cena nie spada poniżej pewnego punktu i wygląda źle (jak na pierwszą płatność) w porównaniu z niektórymi produktami konkurencji.

Poza tymi drobnymi wadami, osobiście uważam Nexcess za wszechstronny host, który powinien sprawdzać się przez cały okres subskrypcji.

cennik

Na pierwszy rzut oka może to być mylące, zwłaszcza w przypadku oferty tymczasowej.

Sprawdźmy więc to dla pakietu wprowadzającego, Spark.

Plan wprowadzający kosztuje 13,3 USD miesięcznie za pierwsze trzy płatności. Potem to 19 dolarów miesięcznie.

Roczne poziomy są bardziej zdyskontowane, a jednorazowa opłata wynosi 190 USD, co daje 15,83 USD miesięcznie. Pozwoli to zaoszczędzić dwa miesiące na rocznych płatnościach bez żadnych ofert (jak na zdjęciach) na miesięcznych poziomach.

Mimo to roczne płatności pozwolą Ci zaoszczędzić kilka dolarów (jeśli nie całe dwa miesiące) w każdym przypadku.

Następne alternatywy

Nexcess jest dobry w tym, co robi; jednak masz jeszcze kilka opcji, na które warto zwrócić uwagę.

# 1. Kinsta

Kinsta ma w pełni zarządzany hosting WordPress obsługiwany przez chmurę Google i wsparcie ekspertów. Jego podstawowy plan jest prawie dwa razy droższy niż Nexcess, ale Kinsta ma wielu fanów.

Ze względu na pozytywne recenzje w całej sieci polecam wypróbowanie hostingu Kinsta WordPress, jeśli budżet nie stanowi problemu.

Należy jednak zauważyć, że subskrypcje Kinsta są ograniczone liczbą unikalnych wizyt w Twojej witrynie, w przeciwieństwie do Nexcess.

#2. Prasowalny

Pressable oferuje również oparty na chmurze hosting WordPress z limitem odwiedzających w każdym abonamencie.

Jest to również w pełni zarządzana usługa, która pomoże Ci skoncentrować się na pracy, a wszystkie problemy związane z hostingiem zostaną rozwiązane.

Co ciekawe, Pressable zostało przejęte przez Automattic, umysły stojące za WordPress, WooCommerce, Jetpack itp. Jest to więc hosting WordPress przez zespół WordPress, co czyni go atrakcyjną propozycją.

A czy mówiłem ci o 100% gwarancji dostępności Pressable?

#3. Hosting A2

Nie mam wątpliwości co do wydajności hostingu A2, ponieważ przetestowaliśmy WordPress na hostingu współdzielonym A2. Wewnętrzne optymalizacje były doskonałe, zapewniając wyjątkową wydajność.

Z Managed WordPress możesz oczekiwać jeszcze więcej dobroci i jego dedykowanego wsparcia.

Ponadto A2 Hosting oferuje proporcjonalne zwroty za niewykorzystaną usługę po początkowym pełnym zwrocie w ciągu 30 dni.

Ogólnie rzecz biorąc, będzie to moja osobista rekomendacja, jeśli Nexcess nie jest twoją filiżanką herbaty.

Podsumowując

Hosting WordPress zarządzany przez firmę Nexcess jest świetny w swojej cenie. Wymienione funkcje wydają się doskonałe i możesz wypróbować bez żadnego ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Poza tym wszystkie wymienione alternatywy mają również zasady zwrotu gotówki i jest to powszechna praktyka większości hostów internetowych.

Na koniec nie chciałbym opuszczać tej dyskusji, nie wspominając o jeszcze jednej opcji hostowania WordPress–Cloudways.