Jak trwale usunąć historię PhoneP?

Udostępnij teraz w social media:

Technologia jest dla nas wciąż stosunkowo nowa, podczas gdy niektórzy ludzie są na nią albo za starzy, albo za nowi. Ta istniejąca luka utrudnia osobom starszym korzystanie z nowoczesnych gadżetów, ponieważ korzystanie ze smartfona wciąż jest dla wielu wyzwaniem. I to nie tylko ludzie starsi, ale nawet ludzie z obszarów wiejskich lub ci, którzy mieszkają w miastach poziomu 2 i 3, również uważają technologię za trudną w użyciu. Z tym wyzwaniem dążenie do cyfrowych Indii staje się jeszcze trudniejsze. Dziś wszystkie firmy próbują przenieść się do Internetu, czy to karty kredytowe, aplikacje płatnicze, edukacja itp. Tak więc, podczas gdy połowa populacji nadrabia te zmiany w mgnieniu oka, druga połowa wciąż pozostaje w tyle. Dlatego dzisiaj chodzi o zrobienie małego kroku naprzód w tym ciężkim świecie technologii. W tym artykule wyjaśnimy, jak trwale usunąć historię PhonePe i dlaczego transakcja nie jest wyświetlana w historii PhonePe.

Jak trwale usunąć historię PhoneP?

W tym artykule dowiesz się, jak trwale usunąć historię PhonePe. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to jest PhonePe?

TelefonPe to firma zajmująca się płatnościami cyfrowymi i technologiami finansowymi, a jej aplikacja opiera się na ujednoliconym interfejsie płatności. Aplikacja jest obecnie dostępna dla Android oraz iOS użytkowników i ma ponad 35 crore użytkowników. Firma jest obecnie własnością Flipkart, której właścicielem jest Walmart. Chcesz zapłacić rachunki? PhonePe cię chroni. Chcesz wysłać komuś pieniądze? Ponownie PhonePe Cię obejmuje. Chcesz zainwestować, doładować lub kupić złoto? Znowu PhonePe też to robi! Widzisz, PhonePe to ta aplikacja, której możesz użyć do zrobienia kilku rzeczy. I to całkowicie za darmo!

Jakie są zalety i wady korzystania z aplikacji PhonePe?

Kiedy masz aplikację, która ułatwia Ci życie, zawsze będą powody, dla których warto ją docenić i powitać. Jednak, gdy ta sama aplikacja zajmuje się pieniędzmi i innymi rzeczami, będzie również poddawana dokładnej kontroli, poddając ją pewnym problemom. PhonePe pasuje do rachunku w obu kategoriach; w związku z tym ma zalety i wady. Zobaczmy więc zalety i wady tej aplikacji, zanim nauczymy się trwale usuwać historię PhonePe.

  Jak wyświetlić procent baterii w zasobniku systemowym w systemie Windows 10

A. Plusy

Poniżej przedstawiamy zalety korzystania z aplikacji PhonePe przy transakcjach i innych czynnościach związanych z finansami.

  • Aplikacja PhonePe zapewnia wygodę w Twoim życiu. Możesz wygodnie siedzieć w domu i dokonywać płatności, doładowywać konto i robić o wiele więcej za jednym dotknięciem o dowolnej porze dnia. Otwierasz aplikację i masz wszystko przed sobą. Po prostu wybierz żądaną opcję i kontynuuj. Otrzymasz również wiadomość z potwierdzeniem tego samego.
  • Płatności są bezproblemowe, ponieważ wystarczy jeden skan kodu QR, aby wysłać pieniądze bezpośrednio na konto sprzedawcy. Ponownie otrzymasz potwierdzenie tego samego. Płatności można dokonywać za pomocą kart, portfela lub kont bankowych, co również czyni proces elastycznym.

  • Dzięki aplikacji PhonePe otrzymujesz funkcję automatycznej płatności i przypomnienia. W poprzedniej funkcji Twoje rachunki są obsługiwane automatycznie przez aplikację. Po dokonaniu pierwszej płatności za określone narzędzie, możesz wybrać funkcję automatycznej płatności, a następnym razem aplikacja sama zajmie się takimi rachunkami. Funkcja przypomnienia przypomina o rachunku lub płatności, których miałeś dokonać.
  • PhonePe jest platformą UPI, dzięki czemu jest bezpieczny do dokonywania płatności za darmo. Tylko przelewanie pieniędzy z konta bankowego do portfela jest płatne.
  • Aplikacja PhonePe umożliwia dostęp do aplikacji innych czołowych firm. Ola, Dominoes, IRCTC, OYO Hotels i wiele innych aplikacji można uzyskać z aplikacji PhonePe za pomocą funkcji przełączania. Możesz także korzystać z portfela innych aplikacji za pośrednictwem aplikacji PhonePe. Airtel, Jio i portfel wielu innych aplikacji są dostępne za pośrednictwem tej aplikacji, a żadne dane nie są przekazywane do aplikacji innych firm.

Zobaczmy teraz także wady tej aplikacji, zanim przejdziemy do procedury trwałego usunięcia historii PhonePe.

B. Wady

Zobaczmy teraz, jakie są wady korzystania z aplikacji PhonePe.

  • Jedynym problemem, który jest stały w tej i każdej innej aplikacji płatniczej, jest problem czasu. Czasami transakcja może być w toku przez kilka dni i nie zostanie przetworzona. Nie wspominając o tym, że może to również wywołać panikę z powodu swoich funduszy.
  • Inną kwestią jest to, że czasami płatność jest dokonywana z Twojej strony transakcji, ale nie pojawia się po stronie odbiorcy. I znowu może to zająć trochę czasu, zanim zostanie rozwiązane. Po raz kolejny martwisz się o transakcję dokonaną za pośrednictwem aplikacji.
  • Refundacje i PhonePe nie idą w parze. Rezerwujesz bilety za pomocą aplikacji, a następnie anulujesz je za pomocą aplikacji. W takim przypadku opłaty nominalne są obniżane, a reszta jest zwracana na Twoje konto. Jeśli jednak usługodawca anuluje rezerwację, możesz zapomnieć o otrzymaniu zwrotu pieniędzy. Staje się to procesem biurokratycznym, a ty poruszasz się tam iz powrotem z zainteresowanymi stronami tylko po to, aby nie otrzymać zwrotu kosztów technicznych.

  • Oprócz Paytm, wszystkie te aplikacje płatnicze nie mają żadnego przepisu na odsetki od kwoty przechowywanej w ich portfelu. Zasadniczo twoje pieniądze są idealne, a to w żaden sposób nie przynosi ci korzyści.

Kiedy rozważysz te za i przeciw, niektórzy mogą odnieść wrażenie, że jest więcej korzyści niż szkód, a niektórzy mogą czuć się odwrotnie. W związku z tym kwestią indywidualnego wyboru jest, czy chcesz kontynuować korzystanie z takich aplikacji, czy nie. Najlepiej jednak, aby wszystko brać z przymrużeniem oka, a także weryfikować wszystko, co czytasz i nie ufać mu ślepo.

Dlaczego transakcja nie jest wyświetlana w historii PhoneP?

W aplikacji PhonePe nie można zobaczyć transakcji starszych niż 1 rok. Aby uzyskać dostęp do starszej transakcji w aplikacji PhonePe, musisz skontaktować się z pomocą techniczną PhonePe i poprosić o historię z określonego przedziału czasowego.

Jak usunąć historię PhoneP?

Istnieje szansa, że ​​podczas korzystania z jednej takiej aplikacji możesz chcieć usunąć historię aplikacji, aby zrobić miejsce na nowe transakcje. Lub po prostu możesz chcieć wyeliminować niektóre transakcje i tutaj pytasz, jak usunąć historię PhonePe. Wykonując czynności wymienione poniżej, będziesz mógł łatwo usunąć historię PhonePe.

1. Otwórz TelefonPe w telefonie.

2. Stuknij zakładkę Historia w prawym dolnym rogu, jak pokazano poniżej.

3. Stuknij w żądaną transakcję, którą chcesz usunąć z listy.

4. Stuknij opcję Skontaktuj się z pomocą techniczną PhonePe, jak pokazano poniżej.

5. Teraz wpisz i wyjaśnij powód usunięcia historii, tak jak chciałbym usunąć tę historię transakcji, ponieważ…

6. Następnie należy wysłać wpisany tekst, który z kolei utworzy nowy bilet dla wspomnianego żądania.

Zespół wsparcia PhonePe skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu weryfikacji i potwierdzenia prośby. Po tym żądana historia transakcji zostanie usunięta. W ten sposób możesz usunąć historię transakcji z aplikacji PhonePe. Możesz także usunąć wiele historii transakcji jednocześnie, wybierając i wysyłając wiadomość dla wszystkich tych transakcji do zespołu wsparcia PhonePe.

Jak trwale usunąć historię transakcji PhonePe?

Czasami nie chcemy mieć na naszej liście określonej historii transakcji i chcemy się jej całkowicie pozbyć. Możesz to zrobić w swojej aplikacji PhonePe. W tym celu będziesz musiał skontaktować się z zespołem wsparcia PhonePe i poprosić o usunięcie historii transakcji, być może z jakiegoś powodu. Wykonaj czynności wymienione powyżej, aby trwale usunąć historię transakcji PhonePe z aplikacji PhonePe.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak usunąć historię PhonePe ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x