Jak tworzyć i udostępniać memy z wnętrza Facebook Messenger


Memy, GIF-y i emotikony są szeroko stosowane w rozmowach na czacie. Tam, gdzie większość aplikacji do czatu obejmuje emotikony i GIF-y, memy to inna historia. Facebook Messenger umożliwia wyszukiwanie GIF-ów i ma całą bibliotekę naklejek do rozmowy. Jeśli szukasz sposobu na szybkie utworzenie mema w Facebook Messenger, MemeGenerator Bot to Facebook Messenger Bot, który właśnie to zrobi. Bot nie tylko znajduje mema, którego potrzebujesz, ale także umożliwia dodanie do niego niestandardowego tekstu. Oto jak to działa.

Odwiedź MemeGenerator i wyślij mu nazwę mema, który chcesz utworzyć. Bot może wyszukiwać memy według nazwy, np. „Po prostu nie wchodzi się do mordoru” lub możesz wyszukać mema, wpisując nazwę postaci, która pojawia się w memie, np. Sponge Bob. Otrzymasz kilka opcji, które możesz przewijać. Dotknij „Użyj tego mema”, aby wybrać mem z wyników.

MemeGeneratorWybierz MemeGenerator

Następnie bot poprosi Cię o przesłanie górnego tekstu, tj. Linii tekstu, która pojawi się na górze obrazu. Następnie poprosi Cię o przesłanie dolnego tekstu. Jeśli chcesz, możesz pominąć wprowadzanie jednego z nich, dotykając przycisku „Pomiń”.

MemeGenerator-top-text MemeGenerator-bottom-text

Mem jest generowany w ciągu kilku sekund i wysyłany do Ciebie jako obraz. Możesz przesłać go do dowolnego kontaktu na Facebooku Messenger. Z bota można oczywiście korzystać zarówno z aplikacji Facebook Messenger na iOS i Androida, jak iz aplikacji internetowej Facebook Messenger.

MemeGenerator to niesamowity sposób na dodawanie niestandardowych memów do rozmowy bez konieczności opuszczania aplikacji. Jest to również szybkie i oznacza, że ​​nie będziesz musiał instalować aplikacji specjalnie do tworzenia memów lub używania generatorów memów. Odwiedź MemeGenerator i rozpocznij rozmowę, wpisując nazwę mema, który chcesz utworzyć.

Odwiedź MemeGenerator