Jak ustawić przypomnienia w Slacku

Kiedy używasz Slacka do komunikacji, pamiętaj, aby śledzić wiadomość, brać udział w spotkaniu lub po prostu wstać i napić się wody. Zestaw przypomnienia w Slack i Slackbot pomogą.

Jak ustawić niestandardowe przypomnienia w Slacku

Możesz użyć podstawowych poleceń ukośnika, aby ustawić niestandardowe przypomnienia w dowolnym momencie, jednocześnie oznaczając inną osobę lub kanał w tym przypomnieniu. W dowolnym polu wiadomości wpisz / przypomnij, a pojawi się podstawowy szablon.

Slack Remind Slash Command

Po poleceniu / przypomnij ukośnik, w dowolnej kolejności, możesz użyć następujących formatów, aby podać przypomnienie Slack szczegółów o tym, kiedy, kto i co:

Gdy

za X godzin
o XX: XXpm EST
30 marca lub 30 marca lub (DD / MM / RRRR) lub w poniedziałki
w każdy dzień roboczy lub w każdy poniedziałek i czwartek
co drugą środę lub 30 marca

WHO

mnie
@Nazwa
#kanał

Co

Użyj cudzysłowów, aby zdefiniować przypomnienie (np. „Spotkanie otwarte”)

Zawsze możesz wpisać / przypomnieć listę, aby wyświetlić wszystkie bieżące przypomnienia. Umożliwi to usuwanie, edytowanie lub uzupełnianie różnych przypomnień.

Twoje powtarzające się przypomnienia, takie jak / przypominaj mi „Rozciągnij” codziennie o 11:00 czasu wschodniego, nie mogą obejmować innych osób. Ta funkcja może nie działać tak dobrze w językach innych niż angielski. Możesz znaleźć szczegółowe wyjaśnienia wszystkich opcji obsługiwanych przez polecenie / przypomnij w pliku Centrum pomocy Slacka.

Jak ustawić przypomnienia o wiadomościach w Slacku

Możesz poinstruować Slacka, aby przypominał Ci o dowolnej wiadomości. Jeśli korzystasz z aplikacji komputerowej, wybierz dowolną wiadomość i kliknij trzy pionowe kropki po prawej stronie. W wyświetlonym menu najedź kursorem myszy na „Przypomnij mi o tym”. Wybierz, kiedy chcesz, aby Slack przypominał Ci o tej wiadomości.

Jest to szczególnie przydatne, gdy jesteś w trakcie pracy nad czymś i chcesz później podjąć działanie (lub po prostu zapamiętać) wiadomość przychodzącą.

Przypomnienie o Slack Message

Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, dotknij i przytrzymaj wiadomość. Kliknij „Przypomnij mi” i wybierz, kiedy chcesz otrzymać przypomnienie.

Przypomnienie o wiadomości Slack na telefonie komórkowym

W czasach, gdy więcej osób niż kiedykolwiek pracuje w domu, konieczne może być ustawienie niektórych przypomnień dla siebie i innych. Nie zapomnij o swoich terminach, pamiętaj o następnym spotkaniu i zdecydowanie upewnij się, że regularnie się rozciągasz i pijesz wodę.