Literówki w Internecie potrafią być naprawdę irytujące. Jeśli przypadkowo napisałeś coś, co chciałbyś poprawić, lub pragniesz usunąć komentarz, który ktoś zostawił pod Twoim postem, poniżej znajdziesz instrukcje dotyczące usuwania komentarzy na Instagramie z poziomu iPhone’a, Androida oraz przeglądarki internetowej.
Usuwanie komentarzy na Instagramie z iPhone’a i Androida
Aby rozpocząć, otwórz aplikację „Instagram” na swoim iPhone lub urządzeniu z Androidem. Następnie przejdź do posta, w którym chcesz usunąć komentarz. Możesz także sprawdzić sekcję Powiadomienia, aby zobaczyć najnowsze komentarze pod swoimi postami.
Kiedy znajdziesz się w poście, kliknij ikonę Komentarzy (wyglądającą jak dymek), aby wyświetlić wszystkie komentarze powiązane z danym wpisem.
Zlokalizuj komentarz (własny lub czyjś), który chcesz usunąć. Na iPhone’ie przesuń palcem w lewo po komentarzu, aby pokazać dostępne opcje.
Teraz dotknij ikony kosza, aby usunąć wybrany komentarz.
Dla użytkowników Androida, dotknij i przytrzymaj komentarz, który chcesz usunąć.
Następnie dotknij ikony kosza w górnej części ekranu, aby usunąć komentarz.
U góry ekranu pojawi się powiadomienie informujące o usunięciu komentarza. Jeśli zmienisz zdanie, masz możliwość przywrócenia komentarza, korzystając z opcji „Cofnij”, która jest dostępna przez kilka sekund.
Usuwanie komentarzy na Instagramie w wersji przeglądarkowej
Interfejs Instagrama w przeglądarkach komputerowych stale się poprawia. Jeśli preferujesz korzystanie z Instagrama na komputerze, z pewnością ucieszy Cię informacja, że możesz również usunąć komentarze z tej platformy.
Wejdź na stronę Instagrama w przeglądarce i kliknij na post, aby go otworzyć. Zauważysz, że po prawej stronie znajduje się sekcja z komentarzami.
Zlokalizuj komentarz, który chcesz usunąć, a następnie najedź na niego myszką. Kliknij ikonę „Menu z trzema kropkami”.
Wybierz opcję „Usuń” z rozwijanego menu.
Po wybraniu opcji komentarz zostanie natychmiast usunięty z posta.
newsblog.pl
Maciej – redaktor, pasjonat technologii i samozwańczy pogromca błędów w systemie Windows. Zna Linuxa lepiej niż własną lodówkę, a kawa to jego główne źródło zasilania. Pisze, testuje, naprawia – i czasem nawet wyłącza i włącza ponownie. W wolnych chwilach udaje, że odpoczywa, ale i tak kończy z laptopem na kolanach.