Jak usunąć konto Blizzard

Blizzard to jeden z największych twórców gier w branży. Niektóre z bardziej popularnych tytułów to między innymi World of Warcraft, Overwatch i Hearthstone. Hearthstone wydaje się być przyczyną kłopotów firmy i Hongkongu. Wygląda na to, że firma cofnęła tytuł i nagrodę pieniężną graczowi Hearthstone i zawiesiła konto. Vox ma więcej szczegółów na ten temat ale można śmiało powiedzieć, że gracze nie są zadowoleni, a masowy bojkot jest w porządku. Gracze chcą usunąć swoje konta w Blizzard, a jeśli chcesz zrobić to samo, mamy Cię na swoim koncie.

Usuń konto Blizzard

Aby usunąć konto Blizzard, musisz odwiedź ten link. Wygląda jak strona pomocy technicznej i tak jest, ale jeśli przewiniesz do końca instrukcji (upewnij się, że je przeczytałeś), zobaczysz link „Poproś”. Kliknij to. Pozwoli ci to zażądać usunięcia wszystkich danych Blizzarda.

Musisz zalogować się na swoje konto Blizzard i potwierdzić, że naprawdę chcesz je usunąć. Pojawi się lista wszystkich rzeczy, które zostały usunięte i których nie można odzyskać. Po kliknięciu Kontynuuj żądanie zostanie przesłane, a usunięcie konta może potrwać do 30 dni.

W niektórych przypadkach przed usunięciem konta może być konieczne podanie dokumentu tożsamości. Jest to prawdopodobne, ponieważ wielu graczy wydało sporo pieniędzy na różne gry, a usunięcie konta spowoduje całkowite usunięcie tych zakupów bez możliwości ich odzyskania lub zwrotu pieniędzy. Blizzard musi wiedzieć, że tak naprawdę to Ty prosisz o usunięcie konta.

Krążą plotki, że Blizzard blokuje użytkownikom usuwanie ich kont. To nie jest prawda. Nawet jeśli firma była skłonna zrobić coś takiego, nie jest to zgodne z prawem. Twoje konto zostanie usunięte w określonym czasie, albo ktoś gdzieś pozwie Blizzarda.

Przystąpienie do strony usuwania konta może być utrudnione, jeśli zbyt wielu użytkowników prosi o usunięcie konta. Nie oznacza to, że Blizzard blokuje użytkownikom usunięcie ich konta. Dzieje się tak, gdy zbyt wiele osób próbuje uzyskać dostęp do strony internetowej w tym samym czasie. Możesz wrócić za kilka godzin lub kilka dni i spróbować ponownie.

W ramach żądania usunięcia pojawia się pytanie, dlaczego usuwasz swoje konto. Tutaj możesz wpisać co chcesz.