Jak usunąć konto Blizzard

Udostępnij teraz w social media:

Blizzard to jeden z największych twórców gier w branży. Niektóre z bardziej popularnych tytułów to między innymi World of Warcraft, Overwatch i Hearthstone. Hearthstone wydaje się być przyczyną kłopotów firmy i Hongkongu. Wygląda na to, że firma cofnęła tytuł i nagrodę pieniężną graczowi Hearthstone i zawiesiła konto. Vox ma więcej szczegółów na ten temat ale można śmiało powiedzieć, że gracze nie są zadowoleni, a masowy bojkot jest w porządku. Gracze chcą usunąć swoje konta w Blizzard, a jeśli chcesz zrobić to samo, mamy Cię na swoim koncie.

Usuń konto Blizzard

Aby usunąć konto Blizzard, musisz odwiedź ten link. Wygląda jak strona pomocy technicznej i tak jest, ale jeśli przewiniesz do końca instrukcji (upewnij się, że je przeczytałeś), zobaczysz link „Poproś”. Kliknij to. Pozwoli ci to zażądać usunięcia wszystkich danych Blizzarda.

  Co to jest komputer z lukami w powietrzu?

Musisz zalogować się na swoje konto Blizzard i potwierdzić, że naprawdę chcesz je usunąć. Pojawi się lista wszystkich rzeczy, które zostały usunięte i których nie można odzyskać. Po kliknięciu Kontynuuj żądanie zostanie przesłane, a usunięcie konta może potrwać do 30 dni.

W niektórych przypadkach przed usunięciem konta może być konieczne podanie dokumentu tożsamości. Jest to prawdopodobne, ponieważ wielu graczy wydało sporo pieniędzy na różne gry, a usunięcie konta spowoduje całkowite usunięcie tych zakupów bez możliwości ich odzyskania lub zwrotu pieniędzy. Blizzard musi wiedzieć, że tak naprawdę to Ty prosisz o usunięcie konta.

Krążą plotki, że Blizzard blokuje użytkownikom usuwanie ich kont. To nie jest prawda. Nawet jeśli firma była skłonna zrobić coś takiego, nie jest to zgodne z prawem. Twoje konto zostanie usunięte w określonym czasie, albo ktoś gdzieś pozwie Blizzarda.

  Jak zmienić skróty Outlook.com, aby pasowały do ​​Gmaila lub Yahoo!

Przystąpienie do strony usuwania konta może być utrudnione, jeśli zbyt wielu użytkowników prosi o usunięcie konta. Nie oznacza to, że Blizzard blokuje użytkownikom usunięcie ich konta. Dzieje się tak, gdy zbyt wiele osób próbuje uzyskać dostęp do strony internetowej w tym samym czasie. Możesz wrócić za kilka godzin lub kilka dni i spróbować ponownie.

W ramach żądania usunięcia pojawia się pytanie, dlaczego usuwasz swoje konto. Tutaj możesz wpisać co chcesz.

x