Jak usunąć wszystkie tweety z Twittera

Udostępnij teraz w social media:

Być może chcesz odświeżyć swoją osobowość na Twitterze lub chcesz uniknąć wszelkich „niedojrzałych” momentów. Możesz usunąć całe konto i zacząć od nowa. Ale stracisz wszystkich swoich obserwujących, DM i wszystko, co zbudowałeś przez lata.

Chociaż Twitter daje nam natywną opcję usuwania wszystkich tweetów, nadal istnieją sposoby na usunięcie nieaktualnych postów na platformie.

W tym samouczku pokażemy Ci, jak usuwać tweety na wiele sposobów.

Jak usunąć tweety

Usuwanie tweetów z platformy jest bardzo proste.

 • Otwórz aplikację Twitter na telefonie lub tablecie albo wejdź na Twitter.com na swoim komputerze.
 • Przejdź do swojego profilu (znajdującego się w menu po lewej stronie na pulpicie lub dotknij ikony profilu w lewym górnym rogu smartfona/tabletu).
 • Znajdź tweeta, który chcesz usunąć.
 • Stuknij strzałkę skierowaną w dół po prawej stronie tweeta. Wybierz Usuń (przeglądarka) lub Usuń tweeta (aplikacja mobilna/tablet).
 • Potwierdzać.
 • W ten sposób możesz usunąć dowolny tweet. Jest to droga do zrobienia, jeśli nie jesteś aktywny na Twitterze. Innymi słowy, jeśli tweetowałeś tylko dziesięć lub mniej razy, po prostu usuń te tweety i jesteś dobry.

  Jednak biorąc pod uwagę, że tu jesteś, istnieje prawdopodobieństwo, że masz o wiele więcej tweetów, o które musisz się martwić. Możesz chcieć usunąć wszystkie tweety przed konkretną datą, możesz chcieć pozbyć się wszystkich tweetów utworzonych w określonym roku, a może chcesz usunąć wszystkie tweety zawierające określone słowo.

  Niestety Twitter nie oferuje funkcji umożliwiającej dostosowanie usuwania tweetów. To, co oferuje Twitter, jest tak proste, jak to tylko możliwe – usuwanie tweetów jeden po drugim – ponieważ pierwotny plan zakładał posiadanie prawdziwych momentów tweetów, których nie można edytować ani usuwać. Na szczęście internet oferuje wiele rozwiązań – ludzie wymyślili różne opcje, które w rzeczywistości pozwalają usunąć tweety z wieloma opcjami.

  Z której usługi korzystać?

  Dostępnych jest kilka usług innych firm, które pomogą Ci masowo usuwać tweety. W poniższych samouczkach pokażemy Ci, które z nich będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Niektóre usługi umożliwiają filtrowanie według daty, podczas gdy inne umożliwiają filtrowanie według słów kluczowych. Na szczęście większość usług jest bezpłatna, ale musisz zezwolić na dostęp do swojego konta na Twitterze, więc ważne jest, aby wybrać taką, która jest godna zaufania.

    Jak robić zdjęcia w trybie nocnym na nieobsługiwanym iPhonie

  Jednym z najbardziej wszechstronnych i prostych jest tweetdelete.net. Nie możesz jednak użyć tego do filtrowania według dat lub słów kluczowych.

  Aby jednak usunąć tweety w określonym czasie, będziesz musiał skorzystać z usługi takiej jak tweetdeleter.com. Przyznaj aplikacji dostęp, aby umożliwić jej usuwanie tweetów za Ciebie.

  Większość ludzi chciałaby skorzystać z jednej z dwóch usług, pierwszej dla łatwości użytkowania i prostoty, a drugiej dla bardziej szczegółowych opcji. To najlepszy sposób na zbiorcze usuwanie tweetów.

  Jak usunąć wszystkie tweety przed określoną datą?

  Teraz, aby usunąć wszystkie tweety przed określoną dokładną datą, będziesz musiał pracować z tweetdeleter.com.

 • Gdy znajdziesz się na głównym pulpicie nawigacyjnym TweetDeleter, w panelu po lewej stronie znajdziesz sekcję Data.
 • Wprowadź datę pierwszego tweeta, który chcesz usunąć (lub dowolną wcześniejszą datę). Wprowadź wcześniejszą datę, aby ustawić zakres.
 • Przejdź na górę strony i kliknij Wybierz wszystkie tweety, a następnie wybierz Usuń tweety.
 • Potwierdzać.
 • Wszystkie tweety sprzed ustalonej daty powinny teraz zostać usunięte.

  Jak usunąć wszystkie tweety z określonego roku

  W tym celu będziesz również używać TweetDeleter. Zasadniczo wybrałbyś asortyment obejmujący cały rok.

 • Przejdź do sekcji Data. W polu Od ustaw datę na 1 stycznia i wybierz rok, który masz na myśli.
 • Ustaw datę na 31 grudnia tego samego roku w polu Do.
 • Kliknij Wybierz wszystkie tweety, a następnie Usuń tweety.
 • Potwierdź usunięcie.
 • Wszystkie tweety z wybranego roku powinny zostać usunięte.

  Jak usunąć wszystkie tweety z określonym słowem

  Jeśli chcesz usunąć wszystkie tweety, które kiedykolwiek tweetowałeś lub retweetowałeś, które zawierają określone słowo lub frazę, możesz użyć zarówno TweetDeleter, jak i TweetDelete. Oto jak usunąć wszystkie tweety zawierające określone słowo lub frazę.

  TweetUsuń

 • Wejdź na tweetdeleter.com. Przejdź do sekcji Słowa kluczowe w lewym górnym rogu ekranu.
 • Wpisz określone słowo lub frazę. W głównej części ekranu pojawi się seria tweetów zawierających wyszukiwane hasło.
 • Aby usunąć wszystkie tweety zawierające to słowo/frazę, kliknij Zaznacz wszystkie tweety, a następnie kliknij Usuń tweety.
 • Potwierdzać.
 • TweetUsuń

 • Przejdź do tweetdelete.net.
 • Kliknij menu rozwijane poniżej Wiek tweetów, aby usunąć.
 • Wybierz Wszystkie moje tweety.
 • W obszarze Tylko tweety zawierające słowo/frazę wprowadź określone słowo lub frazę.
 • Potwierdź, że zapoznałeś się z warunkami TweetDelete, a następnie wybierz opcję Usuń moje tweety.
 • Potwierdzać.
 •   Jak zrealizować kartę podarunkową na koncie Microsoft

  Jak szybko usunąć wszystkie swoje tweety?

  Możesz użyć obu wyżej wymienionych narzędzi, aby usunąć każdy tweet lub retweet, który kiedykolwiek opublikowałeś. Najlepiej jednak zrobić to za pomocą TweetDelete. Pozwala pozbyć się tweetów w mniej niż minutę.

 • Przejdź do tweetdelete.net.
 • Wybierz Wszystkie moje tweety.
 • Potwierdź, że zgadzasz się z ich warunkami, a następnie wybierz Usuń moje tweety.
 • Potwierdzać
 • Tak, to jest tak szybkie i tak proste.

  Jak usunąć wszystkie tweety z urządzenia z systemem iOS

  Tak, usuwanie tweetów z komputera stacjonarnego jest zdecydowanie najprostszym sposobem na zrobienie tego. Jeśli jednak musisz to zrobić za pomocą iPhone’a, będziesz musiał użyć aplikacji takiej jak Tweeticide. Istnieją oczywiście inne opcje, ale jeśli potrzebujesz aplikacji, która po prostu usunie wszystkie tweety z dłoni, użyj Tweeticide.

 • Pobierz i zainstaluj aplikację z App Store
 • Uruchom aplikację.
 • Zaloguj się, używając swoich danych logowania na Twitterze.
 • Wybierz Usuń wszystkie tweety.
 • Potwierdzać.
 • Tak, szybko i prosto.

  Jak usunąć wszystkie tweety z urządzenia z Androidem?

  Niestety, podobne do Tweeticide aplikacje na Androida nie są tak niezawodne i intuicyjne, jak te wymienione powyżej. Możesz spróbować zainstalować Tweeticide jako plik APK, ale to skomplikuje sprawę. Możesz także pobrać dowolną aplikację ze Sklepu Google Play, która oferuje opcję masowego usuwania, ale uważaj, większość ma okropne recenzje i wymaga usługi subskrypcji.

  Najlepszym sposobem jest przeglądanie aplikacji do usuwania tweetów. Każdy z nich powinien mieć opcję, która pozwala wybrać wszystkie tweety, które kiedykolwiek stworzyłeś, i je usunąć.

  Opcje TweetDelete i TweetDeleter

  Chociaż te dwie aplikacje są zdecydowanie najlepsze do usuwania tweetów na komputerze, zagłębmy się nieco w opcje. Przede wszystkim te dwa są łatwo dostępne z komputerów z systemem Windows, komputerów Mac i Chromebooków.

  Po drugie, wspomnieliśmy o wielu różnych opcjach wyboru tweetów, ale w rzeczywistości można ich używać w połączeniu. Dzięki TweetDelete możesz wybrać konkretną godzinę (na przykład tweety starsze niż trzy miesiące), a następnie wpisać słowo/frazę. Spowoduje to usunięcie wszystkich tweetów utworzonych w tym okresie, które zawierają wejściowe słowo lub frazę. Możesz to zrobić również na TweetDeleterze.

  Istnieją wersje premium i bezpłatne obu usług. Jedną z kluczowych różnic między subskrypcją darmową a płatną jest liczba tweetów, które możesz usunąć. Bezpłatni członkowie mogą usunąć standardowe 3200 tweetów. Mówimy „standard”, ponieważ Twitter zarchiwizuje starsze tweety z ponad 3200. Jeśli chcesz usunąć więcej, będziesz potrzebować płatnej subskrypcji i możliwości przesyłania archiwów na Twitterze.

  Obie te aplikacje umożliwiają skonfigurowanie opcji automatycznego usuwania. W TweetDelete możesz ustawić dowolny rodzaj niestandardowego usuwania, aby występował raz lub automatycznie co kilka dni. TweetDeleter pozwala zautomatyzować usuwanie tweetów starszych niż wybrana liczba dni. Pozwala także zachować tylko najnowszą wybraną liczbę tweetów.

    Jak dodać przeglądarkę emoji do paska menu komputera Mac

  Dodatkowe często zadawane pytania

  Oto odpowiedzi na więcej pytań dotyczących Twittera.

  1. Czy naprawdę znikną na zawsze po ich usunięciu? Czy mogę je odzyskać?

  Usunięte tweety możesz pobrać ze swojego archiwum na Twitterze. Przejdź do swojego konta na Twitterze i przejdź do Więcej w panelu po lewej stronie. Teraz wybierz Ustawienia i prywatność. Znajdź wpis Twoje dane na Twitterze i kliknij go. Zaloguj się, używając swoich danych logowania na Twitterze. Wybierz Poproś o archiwum obok wpisu na Twitterze. Zatwierdzenie archiwum może trochę potrwać. Aha, i pamiętaj, że możesz wysłać tę prośbę tylko raz na 30 dni.

  2. Ile tweetów dziennie możesz usunąć?

  Tutaj również jest granica. Nie jest ustalany przez Twittera, ponieważ możesz ręcznie usunąć tyle tweetów dziennie, ile tylko możesz. Jednak wspomniane aplikacje innych firm mają ograniczenia. Na przykład za 5,99 USD miesięcznie TweetDeleter pozwala usunąć nawet 3000 tweetów dziennie.

  3. Co dzieje się z retweetami po usunięciu oryginału?

  Jeśli napisałeś na Twitterze coś, co podoba się innym, mogą to retweetować (udostępniać). Na szczęście, gdy usuniesz tweeta, znika on dla wszystkich na platformie, w tym dla retweetów.

  4. Czy mogę usunąć wszystkie polubienia?

  TAk! Usługi innych firm, o których wspomnieliśmy powyżej, oferują użytkownikom opcję usunięcia wszystkich polubień, które zastosowali do innych tweetów. Niestety, nie usunie to polubień z Twoich własnych tweetów.

  Usuwanie wszystkich tweetów

  Korzystając z aplikacji innych firm, możesz usunąć wszystkie swoje tweety. Najlepiej, jeśli podejdziesz do tego na komputerze, ale istnieją również alternatywy dla telefonów komórkowych/tabletów. Jednak wyżej wymienione usługi oferują znacznie więcej niż zwykłe usuwanie każdego opublikowanego tweeta. Możesz dostosować usuwanie.

  Czy udało Ci się zrobić to, co chciałeś zrobić, korzystając z powyższych usług? Czy napotkałeś jakieś problemy? Czy znasz jakieś lepsze alternatywy? Daj nam znać w komentarzach poniżej i dodaj swoją opinię.

  x