iOS

Jak usuwać i przywracać aplikacje giełdowe w iOS 10


Wszystkie smartfony i laptopy są dostarczane w pakiecie z aplikacjami giełdowymi. Aplikacje są tam, aby użytkownik mógł wykonywać podstawowe funkcje za pomocą gotowego urządzenia. Większość aplikacji jest pomocna, np. Aplikacje pogodowe lub klienty poczty e-mail, ale niektóre są po prostu nadużywane. Od iOS po Androida i Windows 10 – na Twoim urządzeniu można znaleźć wiele aplikacji, których prawdopodobnie nigdy nie będziesz używać. Te aplikacje zapasowe zajmują miejsce na Twoim urządzeniu. W iOS 10 możesz usunąć aplikacje, których nie lubisz. Jeśli później zmienisz zdanie, możesz przywrócić aplikację. Oto jak.

Jak usunąć aplikacje giełdowe

W iOS 10 możesz usunąć 23 standardowe aplikacje iOS. Aby to zrobić, po prostu dotknij i przytrzymaj ikonę aplikacji, aż zaczną się wiercić. Dotknij małego krzyżyka w prawym górnym rogu ikony, aby usunąć aplikację. Zobaczysz zwykły komunikat z prośbą o potwierdzenie, czy chcesz usunąć aplikację. Ostrzeże Cię również, jeśli prawdopodobnie utracisz dane aplikacji.

ios-10-del-apps-confirm

Nie zalecamy usuwania standardowych aplikacji, które Apple zablokował. Może to spowodować uszkodzenie systemu operacyjnego. Aplikacja Zdrowie i Znajdź mój telefon to aplikacje, których nie można i nie należy ich usuwać.

Jak przywrócić aplikacje giełdowe

Aby przywrócić aplikację giełdową, musisz ją ponownie pobrać z App Store. Naprawdę nie ma w tym nic skomplikowanego i jest mniej więcej tak samo, jak pobieranie dowolnej innej aplikacji. Jedyną rzeczą, na którą powinieneś uważać, jest to, że pobierasz odpowiednią aplikację.

Wszystkie aplikacje giełdowe zostały opracowane przez firmę Apple. Szukając aplikacji, spójrz na nazwę wydawcy. Jest napisane tuż pod nazwą aplikacji. Upewnij się, że jest napisane „Apple”. Stuknij przycisk pobierania, a aplikacja zostanie pobrana na Twoje urządzenie.

search-stock-apps download-stock-app

Wielu użytkowników było absolutnie zachwyconych możliwością usuwania aplikacji z systemu iOS 10. Ile aplikacji Apple usunąłeś?

x