Jak uzyskać aplikację Reader w systemie Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Windows 8 miał wiele problemów i niedociągnięć. Praktycznie posłużył jako plan dla firmy Microsoft dotyczący tego, czego nie robić po opracowaniu systemu Windows 10. Większość, jeśli nie wszystkie problemy występujące w systemie Windows 8 zostały rozwiązane w systemie Windows 10. To powiedziawszy, nie wszystko w systemie Windows 8 było pożarem śmietnika. Aplikacja Reader była całkiem dobra i spodobała się użytkownikom. Niestety, firma Microsoft zaprzestała tworzenia aplikacji i skłoniła użytkowników do korzystania z Microsoft Edge. Jeśli Ci się spodoba, nadal możesz pobrać aplikację Reader w systemie Windows 10, pobierając ją.

Wymagania

Prawa administratora w obecnym systemie
Plik APPX dla programu Reader
VClibs

  Jak zainstalować motywy Chrome w Chromium Edge w systemie Windows 10

Plik APPX dla programu Reader nie jest łatwy do zdobycia. Jednak użytkownik Reddita, greenhillmaniac, to zrobił dostępne na Megashare. Aplikacja jest bezpieczna w użyciu, jeśli jednak podejrzewasz ją, pokrótce opiszemy, w jaki sposób możesz samodzielnie pobrać plik APPX. Jest to długi i żmudny proces, dlatego greenhillmaniac wykonał za nas ciężkie prace. greenhillmaniac dostarczył również pliki VClibs, których potrzebujesz, jednak jeśli nie chcesz ich używać, możesz je pobrać z firmy Microsoft, korzystając z powyższego łącza.

Pobierz aplikację Reader

Krok 1: Pobierz wymagane pliki i umieść je w łatwo dostępnym folderze. Następnie otwórz PowerShell z uprawnieniami administratora.

Krok 2: Zainstaluj VClib. Zainstaluj pliki x86 i x64 za pomocą następującego polecenia.

Składnia

add-appxpackage -path <path to appx>

Przykład

add-appxpackage -path C:UsersfatiwDesktopMicrosoftReaderMicrosoftReaderMicrosoft.VCLibs.120.00_12.0.21005.1_x86__8wekyb3d8bbwe.appx

Krok 3: Zainstaluj aplikację Reader za pomocą następującego polecenia.

  Jak skonfigurować maszynę wirtualną Linux w systemie Windows

Składnia

add-appxpackage -path <path to appx>

Przykład

add-appxpackage -path C:UsersfatiwDesktopMicrosoftReaderMicrosoftReaderMicrosoft.Reader_6.4.9926.18907_x64__8wekyb3d8bbwe.appxbundle

Uruchom aplikację Reader.

Pobierz plik Reader APPX

Jeśli chcesz samodzielnie pobrać plik czytnika APPX, będziesz potrzebować systemu z systemem Windows 8. Możesz użyć maszyny wirtualnej z systemem Windows 8, jeśli jest to łatwiejsze.

Następnie musisz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem, jak pobrać plik APPX ze sklepu Microsoft Store, ale dokonaj w nim jednej modyfikacji. Zamiast pobierać aplikację, będziesz musiał zaktualizować aplikację Reader. Łącze generowane w celu aktualizacji aplikacji jest tym, czego potrzebujesz, aby pobrać plik APPX aplikacji Reader.

Nie jest to zbyt skomplikowane, ale proces jest wyjątkowo żmudny. Jeśli nigdy nie konfigurowałeś maszyny wirtualnej, możesz napotkać więcej problemów, niż jest to warte wszystkiego, aby uzyskać aplikację Reader. Jeśli jesteś zdecydowany pójść tą drogą, możesz uzyskać obraz maszyny wirtualnej z systemem Windows 8 od firmy Microsoft w taki sam sposób, w jaki można uzyskać obraz maszyny wirtualnej z systemem Windows 10. Miejmy nadzieję, że będzie to znacznie łatwiejsze, gdy będziesz mieć obraz maszyny wirtualnej.

  Jak edytować plik VCF w systemie Windows 10

x