Jak uzyskać dostęp do zakładek Twittera na pulpicie

Udostępnij teraz w social media:

Jakiś czas temu Twitter dodał do swoich aplikacji funkcję zakładek. Ta funkcja umożliwia zapisanie tweeta w dedykowanej sekcji aplikacji. To lepsze niż przesyłanie dalej lub polubienie. Sekcja zakładek również może być zagracona, jeśli nie jesteś ostrożny, ale jest to lepsze niż przesyłanie dalej i / lub ulubiona trasa. Niestety ta funkcja jest ograniczona do aplikacji. Nie tylko nie możesz dodawać tweetów do zakładek z wersji internetowej, ale także nie możesz uzyskać do nich dostępu. Na szczęście istnieje dość prosta obejście; Mobilny Twitter.

Uzyskaj dostęp do zakładek na Twitterze

Zakładki na Twitterze mogą nie być częścią komputerowej wersji witryny, ale zostały zintegrowane z mobilną wersją internetową. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zakładek Twittera na pulpicie, odwiedź mobilna wersja Twittera.

  Jak zatrzymać automatyczne odświeżanie kanałów Twittera

Zaloguj się w wersji mobilnej i kliknij swoje zdjęcie profilowe u góry. Otworzy się menu z opcją Zakładki. Kliknij, aby wyświetlić wszystkie tweety z zakładkami. Jest rzeczą oczywistą, że jeśli chcesz dodać tweet do zakładek z pulpitu, jest to sposób na zrobienie tego.

Przewiń w dół tweeta i kliknij przycisk Udostępnij. Otworzy się menu z opcją dodania tweeta do zakładek.

Nie dodawanie tej opcji przez Twittera do komputerowej wersji swojej witryny jest śmieszne. Funkcja zakładek jest przydatna; przy tak dużej liczbie tweetów na osi czasu użytkownika i dość dużej liczbie ponownych tweetów, cytatów z tweetów i lubianych tweetów, śledzenie kilku tweetów lub dobrego wątku nie jest łatwe. Nie chodzi tylko o to, aby nadać mu społeczny impuls, ale aby móc go ponownie przeczytać, kiedy zajdzie taka potrzeba.

  Jak zmienić ikonę serca Twittera na dowolny emoji

Użytkownicy mogą zadowolić się wysłaniem komuś tweeta, ale to angażuje inne osoby i nie jest wygodne w użyciu. Dodanie tej funkcji do komputerowej wersji witryny nie wymagałoby wiele. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób Twitter zmienia sposób, w jaki aplikacje innych firm mogą korzystać z jego interfejsu API, skutecznie czyniąc niektóre z najlepszych przestarzałymi, powinien zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia.

Jeśli uznasz to za niewygodny sposób uzyskiwania dostępu do zakładek Twittera na pulpicie, zawsze możesz użyć funkcji zakładek w przeglądarce. Przeglądarki mają funkcję synchronizacji, która umożliwia synchronizację zakładek między różnymi komputerami stacjonarnymi, a nawet urządzeniami mobilnymi. Możesz utworzyć dedykowany folder dla tweetów, które dodasz do zakładek, i uniemożliwić ich mieszanie się ze wszystkim, co dodałeś do zakładek. Działa to tylko wtedy, gdy nie korzystasz zbyt często z aplikacji Twitter na telefonie lub w ogóle.

  Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Twitterze

x