Jak uzyskać EPIX teraz bezpłatna wersja próbna?

Dzięki popularności i szerokiej gamie opcji, platformy do strumieniowego przesyłania multimediów stają się coraz popularniejsze. Jedną z najpopularniejszych platform streamingowych jest sieć EPIX. Teraz, przed opłaceniem abonamentu, naturalne jest, że użytkownik chciałby wiedzieć o darmowym okresie próbnym EPIX Now. Jeśli sprawdziłeś sieć, próbując znaleźć odpowiedni wynik, aby aktywować 7-dniowy bezpłatny okres próbny EPIX, przeczytaj artykuł do końca. Jak być może wiesz, platformę można przesyłać strumieniowo w różnych usługach. Tak więc ten artykuł może zostać potraktowany jako wynik wyszukiwanych haseł, takich jak bezpłatna wersja próbna EPIX DirecTV, bezpłatna wersja próbna EPIX Hulu lub bezpłatna wersja próbna EPIX Amazon.

Jak uzyskać EPIX teraz bezpłatna wersja próbna?

Tutaj przedstawiamy pełny przewodnik, jak uzyskać bezpłatną wersję próbną na EPIX Now.

Krótkie wprowadzenie do EPIX i EPIX teraz

W tej sekcji znajduje się krótkie wprowadzenie do platform EPIX i EPIX Now. Możesz uzyskać pomysł na usługę przesyłania strumieniowego, aby zdecydować się na skorzystanie z bezpłatnej wersji próbnej. Należy zauważyć, że ta usługa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych.

Sieć strumieniowa EPIX

EPIX jest jedną z wiodących wirtualnych usług przesyłania strumieniowego z siedzibą w USA z usługą 24/7. Jest to telewizja kablowa i sieć satelitarna należąca do Epix Entertainment LLC. Poniżej wymieniono cechy platformy.

 • Platforma przesyła strumieniowo ogromną liczbę filmów i seriali, a jej członkowie mają dostęp do ponad 800 filmów.
 • Zawiera również ogromną bibliotekę hollywoodzkich filmów, która zawiera treści multimedialne z różnych domen i gatunków. Pobierając bezpłatną wersję próbną EPIX Now, możesz oglądać treści z premier kinowych, filmów, filmów dokumentalnych, treści tytułowych, muzyki, programów komediowych i wielu innych.
 • Treści medialne obejmują również filmy o popularnych tytułach, współczesnych wydaniach i oryginalnych programach.
 • Kanały w abonamencie kablowym są wolne od reklam i zapewniają nieprzerwane przesyłanie strumieniowe.
 • Platforma obsługuje również usługę VOD lub Video-On-Demand.
 • Sieć telewizji kablowej premium, czyli EPIX, zawiera pakiet czterech kanałów. Te kanały to EPIX, EPIX 2, EPIX Hits i EPIX Drive-In.

Aplikacja EPIX Now

EPIX Now to wersja aplikacji platformy EPIX i zawiera całą zawartość dostępną w sieci EPIX. Aplikacja jest tworzona przez MGM lub Metro Goldwyn Mayer, których celem jest dostarczanie wszystkich treści multimedialnych na wspólnej platformie streamingowej.

Aby uzyskać dostęp do zawartości aplikacji, nie jest wymagana subskrypcja sieci EPIX. Możesz oglądać treści za darmo, korzystając z abonamentu telewizji kablowej lub usługi telewizji na żywo online.

Zgodne urządzenia do strumieniowego przesyłania danych w sieci EPIX

Lista urządzeń, z którymi aplikacja EPIX Now jest kompatybilna i można uzyskać dostęp do bezpłatnego okresu próbnego EPIX Now, znajduje się poniżej. Możesz korzystać z telewizorów Smart TV, aby uzyskać lepsze wrażenia podczas przesyłania strumieniowego, korzystając z dowolnej usługi, takiej jak bezpłatna wersja próbna EPIX Amazon.

 • Urządzenia iOS – iPhone i iPad.

 • Android – telefon i tablet.

 • Smart TV — Apple TV, Amazon Fire TV i Android TV.

 • Urządzenie multimedialne – Roku Player, Roku TV i Chromecast TV.

 • Konsole – Xbox One i PlayStation 4.

 • TiVo

Usługi przesyłania strumieniowego EPIX

Aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego i strumieniowej zawartości sieci EPIX, możesz zasubskrybować dowolną z usług strumieniowych podanych tutaj.

 • Oficjalne strony internetowe – rejestrację w celu uzyskania dostępu do bezpłatnej wersji próbnej EPIX 7 można dokonać na oficjalnych stronach internetowych przy użyciu domyślnej przeglądarki internetowej na komputerze z systemem Windows. Pomogłoby to w uzyskaniu bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego sieci.

 • DirecTV Stream- Platforma DirecTV jest obsługiwana przez platformę AT&T i oferuje niezliczone usługi transmisji strumieniowej na żądanie i na żywo. Usługę podstawową można uzyskać za 54,99 USD miesięcznie, a sieć EPIX można bezpłatnie korzystać przez trzy miesiące. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego EPIX DirecTV, możesz zapłacić 6,00 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do sieci.

 • SlingTV- Podstawowy plan usługi jest dostępny za 35,00 USD, a wszystkie cztery kanały pakietu EPIX można uzyskać za 5,00 USD co miesiąc. Ta usługa jest podobna do bezpłatnej wersji próbnej EPIX Hulu.

 • Amazon Prime Video– Usługa Amazon Prime Video jest dostępna bezpłatnie przez 30 dni na większości platform. Wraz z tym wliczony jest tygodniowy bezpłatny okres próbny EPIX Now, po którym naliczana jest cena 12,99 USD miesięcznie. Alternatywnie możesz skorzystać z oferty oferowanej przez usługę Amazon, w której bezpłatna wersja próbna EPIX Amazon została zastąpiona 3-miesięcznym abonamentem za 3,99 USD miesięcznie.

 • Philo-Philo to najtańsza usługa telewizji na żywo dostępna online za jedyne 25 USD miesięcznie. Obejmuje 60 kanałów, z których treści przesyłane strumieniowo mogą być programami na żądanie lub na żywo. 7-dniowy bezpłatny okres próbny jest dołączony do pakietu, a później dodawana jest opłata w wysokości 6,00 USD miesięcznie. W tym celu kanały EPIX należy dodać jako dodatki do pakietu podstawowego.

 • fuboTV- fuboTV to platforma streamingowa dedykowana wyłącznie programom telewizyjnym na żywo. Bezpłatna wersja próbna tej usługi trwa tydzień, a następnie dodawana jest opłata w wysokości 5,99 USD miesięcznie za pakiet EPIX z kanałami EPIX 2 i EPIX Hits.

 • YouTube TV – YouTube TV to platforma do przesyłania strumieniowego, która obsługuje szerszy wybór kanałów wraz z najwyższej klasy funkcjami DVR. Do sieci dodano 14-dniowy bezpłatny okres próbny, ale jako subskrybent YouTube TV możesz skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego EPIX Now. Po wygaśnięciu okresu próbnego kanały są dostępne za 6,00 USD jako dodatek do planu podstawowego.

 • DISH– Usługa DISH zapewnia bezpłatny 30-dniowy okres próbny, a następnie doliczana jest opłata w wysokości 7,00 USD miesięcznie.

 • Spectrum TV– Spectrum TV zapewnia kanały EPIX za 5,99 USD miesięcznie.

 • Conway Cooperation – Cena 6,95 USD miesięcznie jest pobierana za strumieniowe przesyłanie kanałów EPIX w usłudze Conway Cooperation.

 • Wersja FiOS — Wersja FiOS przesyła strumieniowo kanały EPIX za 15,00 USD miesięcznie.

 • Hulu – Alternatywą dla korzystania z usług kablowych w celu uzyskania 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego EPIX, możesz skorzystać z usługi Hulu. Bezpłatna wersja próbna EPIX Hulu zapewnia nieoszlifowane i wolne od reklam treści multimedialne.

 • Inne usługi – Platforma EPIX może być przesyłana strumieniowo w innych usługach, takich jak Comcast Xfinity, Cox i AT&T TV NOW, podobnie jak przy użyciu bezpłatnej platformy EPIX DirecTV.

Najlepsza opcja do korzystania z sieci EPIX

W oparciu o cenę usługi i różnorodność dostarczanych kanałów, bezpłatny okres próbny EPIX Amazon można wykonać w usłudze strumieniowej Amazon, aby uzyskać następujące korzyści.

1. Możesz zarejestrować się w kanałach Amazon na platformie Amazon Prime Video, aby uzyskać najbardziej opłacalną metodę. Pomogłoby to również w utrzymaniu przyzwoitej jakości obrazu do przesyłania strumieniowego treści.

2. Kanał Amazon umożliwia strumieniowe przesyłanie treści na dwóch telewizorach Smart TV jednocześnie, nawet podczas korzystania z bezpłatnej subskrypcji próbnej EPIX Now.

Bezpłatna wersja próbna EPIX

Bezpłatny okres próbny standardowej sieci EPIX nie jest powiązany z aplikacją EPIX Now, a bezpłatny okres próbny przez tydzień jest dostępny niezależnie od tego, czy użytkownik posiada konto na platformie EPIX. Bezpłatna wersja próbna pozwala użytkownikowi uzyskać dostęp do wszystkich treści multimedialnych, które w przeciwnym razie wymagają opłaty abonamentowej.

Aplikacja EPIX Now zapewnia bezpłatną wersję próbną wszystkim zarejestrowanym użytkownikom, a okres bezpłatnej wersji próbnej może ulec zmianie w zależności od planu usług przyjętego przez użytkownika. Treści medialne w Sieci mogą być dostępne przez co najmniej dwa miesiące lub dłużej. Zawartość platformy jest regularnie aktualizowana, umożliwiając użytkownikowi uzyskanie maksymalnych korzyści.

Jak wspomniano wcześniej, platformę EPIX można przesyłać strumieniowo za pomocą dowolnej z podanych tutaj opcji.

 • Korzystanie z abonamentu dowolnego dostawcy telewizji i telewizji cyfrowej jako abonamentu innej firmy u dostawców telewizji kablowej. Subskrypcja DirecTV jest preferowana do korzystania z aplikacji EPIX Now w telewizorach Smart TV wymagających usług dostawcy cięcia przewodów.
 • Instalowanie aplikacji EPIX Now na różnych urządzeniach i używanie danych logowania zarejestrowanego konta. Aby korzystać z aplikacji, preferowane jest urządzenie Fire Stick 4k, ponieważ zapewnia maksymalną jakość wyświetlania.

Jak uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji próbnej na platformie EPIX?

W tej sekcji omówiono metodę uzyskania bezpłatnego okresu próbnego EPIX Now.

Opcja I: przez EPIX Now Tidal

Platforma EPIX zintegrowała się z siecią Tidal, a sposób rejestracji konta w serwisie i korzystania z niego w aplikacji EPIX Now jest omówiony w tym rozdziale.

Krok I: Utwórz konto na bezpłatny okres próbny

Pierwszym krokiem do uzyskania 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego EPIX jest utworzenie konta do korzystania z sieci EPIX. Możesz użyć strony EPIX Now Tidal, aby utworzyć konto podobne do darmowej wersji próbnej EPIX Hulu w tym celu.

1. Odwiedź EPIX teraz Strona pływowa i kliknij przycisk Akceptuj wszystkie pliki cookie, aby zezwolić na pliki cookie.

2. Kliknij opcję Rozpocznij bezpłatny okres próbny w sekcji Rozpocznij.

3A. Wpisz swój adres e-mail lub nazwę użytkownika w polu i kliknij przycisk Kontynuuj.

3B. Użyj dowolnego konta użytkownika, takiego jak Facebook, aby utworzyć konto.

4. Wprowadź w pola dane, którymi są hasło i data urodzenia, a następnie kliknij przycisk Zarejestruj się, aby zarejestrować się w serwisie.

W ten sposób możesz uzyskać 7-dniowy bezpłatny okres próbny EPIX.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień i różnią się one w zależności od producenta, dlatego upewnij się, że ustawienia są prawidłowe, zanim je zmienisz. Tutaj pokazaliśmy, że kroki zostały wykonane na telefonie Samsung Galaxy.

Krok II: Pobierz aplikację EPIX Now

Następnym krokiem do uzyskania dostępu do bezpłatnej wersji próbnej EPIX Now jest zainstalowanie aplikacji EPIX Now na urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Aplikację można zainstalować z urządzeń Google Play Store, iTunes, Amazon i Roku i można używać danych uwierzytelniających z dowolnej usługi, takiej jak bezpłatna wersja próbna EPIX DirecTV.

1. Delikatnie przesuń ekran telefonu z Androidem w górę i dotknij aplikacji Sklep Play.

2. Wyszukaj aplikację EPIX Now na pasku wyszukiwania i dotknij odpowiedniego wyniku.

3. Stuknij przycisk Zainstaluj w aplikacji i poczekaj, aż zostanie zainstalowana w telefonie.

Krok III: Zakończ proces płatności

Ostatnim krokiem jest sfinalizowanie płatności i strumieniowanie zawartości sieci na urządzeniu. Należy zauważyć, że aby uzyskać dostęp do bezpłatnego okresu próbnego, wymagane są szczegóły płatności. Jednak opłata nie zostanie naliczona, dopóki nie użyjesz platformy do przesyłania strumieniowego po wygaśnięciu bezpłatnego okresu próbnego.

1. W menu głównym otwórz aplikację EPIX Now.

2. Zaloguj się do zarejestrowanego konta przy użyciu poświadczeń konta.

3. Na stronie płatności dodaj odpowiednią metodę płatności i podaj dane swojego konta bankowego.

4. Korzystaj z platformy do wyszukiwania i oglądania treści.

Wariant II: przez Epix Now

Jeśli poprzednia opcja uzyskania darmowej wersji próbnej EPIX Now jest czasochłonna i skomplikowana, możesz zdecydować się na tę opcję, aby skorzystać z oficjalnej strony internetowej.

1. Otwórz oficjalną stronę Strona internetowa Epix Now i kliknij przycisk Zobacz dostępne oferty.

2. Wprowadź adres e-mail i wpisz odpowiednie hasło w polach, aby utworzyć konto.

3. Na stronie płatności kliknij przycisk Kontynuuj w opcji planu miesięcznego.

4. Wprowadź w pole dane bankowe płatności i kliknij przycisk OK.

5. Zakończ weryfikację Captcha i kliknij przycisk Subskrybuj teraz.

6. Jak wyjaśniono wcześniej, użyj danych logowania do usługi, takiej jak bezpłatna wersja próbna EPIX Hulu, której użyłeś do zalogowania się do aplikacji EPIX Now na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.

Jak anulować subskrypcję w okresie bezpłatnego okresu próbnego?

Dane do płatności są pobierane w momencie rejestracji na platformie EPIX, aby zapewnić, że użytkownik zostanie obciążony po wygaśnięciu 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego EPIX. Jeśli subskrypcja platformy nie zostanie anulowana w terminie rezygnacji, czyli na 24 godziny przed końcem siedmiodniowego okresu próbnego, użytkownik będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty abonamentowej. Konto jest odnawiane do płatnej subskrypcji, a opłaty są pobierane za okres użytkowania po okresie bezpłatnego okresu próbnego EPIX Now.

Pakiet dla sieci EPIX może być miesięcznym odnowieniem w cenie 5,99 USD miesięcznie. Ten plan jest taki sam, niezależnie od platformy urządzenia, na której aplikacja EPIX Now jest przesyłana strumieniowo. Alternatywnie możesz skorzystać z planu z subskrypcją premium Tidal, za którą opłata wynosi 12,99 USD miesięcznie.

Opcja I: Na urządzeniach z Androidem

Tutaj znajduje się metoda anulowania subskrypcji zakupionej w usłudze, takiej jak bezpłatna wersja próbna EPIX DirecTV na urządzeniu z systemem Android.

1. Otwórz aplikację Sklep Play, postępując zgodnie z instrukcją wspomnianą wcześniej.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym górnym rogu strony głównej.

3. Stuknij w opcję Płatności i subskrypcje.

4. Stuknij opcję Subskrypcje.

5. Stuknij zakładkę Subskrypcja EPIX Now i stuknij opcję Anuluj subskrypcję.

6. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby anulować subskrypcję usługi.

Opcja II: Urządzenia iOS

Jeśli chcesz anulować subskrypcję na urządzeniu z systemem iOS, takim jak iPhone lub iPad, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi tutaj.

1. Otwórz aplikację Ustawienia i wybierz swoje konto powiązane z kontem iTunes.

2. Otwórz opcję iTunes i App Store i zaloguj się na swoje konto za pomocą Apple ID.

3. Stuknij opcję Wyświetl Apple ID w wyskakującym oknie.

4. Stuknij opcję Subskrypcje i stuknij aplikację EPIX Now na liście subskrypcji.

5A. Stuknij opcję Anuluj subskrypcję, aby anulować bezpłatny okres próbny EPIX Now.

5B. Jeśli opcja Anuluj subskrypcję jest niedostępna, wyłącz opcję Automatyczne odnawianie.

Opcja III: iTunes (w przeglądarce internetowej)

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do aplikacji Ustawienia na urządzeniach z systemem iOS przy użyciu poprzedniej opcji, możesz postępować zgodnie z instrukcjami podanymi tutaj, aby anulować subskrypcję. Spowodowałoby to anulowanie subskrypcji, którą zrobiłeś za pomocą dowolnej usługi, takiej jak bezpłatna wersja próbna EPIX Hulu za pomocą konta iTunes w przeglądarce internetowej.

1. Przejdź do iTunes i zaloguj się na swoje konto.

2. Kliknij pasek menu i kliknij opcję Moje konto.

3. Zaloguj się do swojego konta i kliknij opcję Wyświetl konto.

4. Kliknij opcję zarządzania ustawieniami.

5. Kliknij aplikację EPIX Now i kliknij przycisk Edytuj.

6. Kliknij opcję Anuluj subskrypcję.

7. Potwierdź akcję anulowania subskrypcji.

Opcja IV: Amazon Appstore

Poniżej podano metodę anulowania 7-dniowej bezpłatnej subskrypcji próbnej EPIX na aplikację EPIX Now na platformie Amazon Appstore. Ponieważ ta aplikacja jest również dostępna jako kanał na platformie Amazon Prime Video. Możesz skorzystać z tej metody, aby w prosty sposób zrezygnować z bezpłatnej wersji próbnej EPIX Amazon do usługi po bezpłatnym okresie próbnym EPIX Now.

1. Uruchom Sklep z aplikacjami Amazon aplikacji i zaloguj się na swoje konto.

2. Wybierz aplikację EPIX Now z listy subskrypcji.

3. Wyłącz opcję automatycznego odnawiania.

Opcja V: Apple TV

Poniżej opisano metodę anulowania subskrypcji dokonanej za pomocą dowolnej usługi przesyłania strumieniowego, takiej jak bezpłatna wersja próbna EPIX DirecTV w aplikacji EPIX Now na Apple TV. Możesz postępować zgodnie z instrukcjami, aby anulować subskrypcję w dowolnym podobnym telewizorze Smart TV lub telewizorze z urządzeniem multimedialnym.

1. Przejdź do Ustawień i wybierz opcję Konta.

2. Wybierz opcję Zarządzaj subskrypcjami w sekcji Subskrypcje.

3. Wybierz z listy aplikację EPIX Now.

4. Wybierz opcję Anuluj subskrypcję.

Opcja VI: Platforma Roku

Jeśli korzystasz z platformy Roku do korzystania z aplikacji EPIX Now, możesz postępować zgodnie z instrukcjami, aby anulować subskrypcję platformy.

1. Przejdź do Roku i zaloguj się na swoje konto.

2. Kliknij opcję Zarządzaj swoimi subskrypcjami.

3. Kliknij aplikację EPIX Now i kliknij opcję Anuluj subskrypcję.

Opcja VII: Obsługa klienta

W ostateczności, aby anulować bezpłatny okres próbny EPIX Now, możesz spróbować skontaktować się z zespołem pomocy technicznej EPIX Now, aby poprosić o anulowanie subskrypcji.

Możesz wysłać e-mail do [email protected] i poproś ich o anulowanie subskrypcji.

Jeśli opłata za subskrypcję jest pobierana mimo anulowania subskrypcji, możesz spróbować skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta sklepu z aplikacjami. Możesz im wyjaśnić sprawę i zapytać o zwrot opłaconego członkostwa. W większości przypadków, jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana w terminie, pieniądze mogą nie zostać zwrócone. Jeśli jednak zostaniesz obciążony opłatą po anulowaniu subskrypcji, możesz poprosić o całkowite anulowanie subskrypcji i zapytać, czy przysługuje Ci zwrot pieniędzy.

***

W artykule omówiono metodę uzyskania bezpłatnej wersji próbnej EPIX Now i związane z nią warunki, takie jak bezpłatna wersja próbna EPIX Amazon. Wskaż również, która z tych usług jest preferowana, aby uzyskać 7-dniowy bezpłatny okres próbny EPIX. A jeśli masz sugestię lub zapytanie, zostaw je w sekcji komentarzy.