Jak uzyskać filtr skanowania z zakrzywieniem czasu

Prawie wszystkie aplikacje mediów społecznościowych używają nieskończonych filtrów, aby przyciągnąć użytkowników. Filtry to różne rodzaje efektów fotograficznych, które są stosowane do zdjęć przed ich zrobieniem lub przesłaniem do mediów społecznościowych. Istnieją różne kategorie filtrów, takie jak filtry twarzy, czarno-białe, zmieniające kolor i wiele innych. Filtr Time Warp Scan jest najpopularniejszym i najbardziej lubianym z nich. Filtr istnieje ostatnio w wielu trendach wśród użytkowników. Jeśli szukasz wskazówek na ten sam temat, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak uzyskać aplikację Time Warp i korzystać z niej. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak kompleksowo korzystać z filtra Time Warp Scan na Instagramie.

Jak uzyskać filtr skanowania z zakrzywieniem czasu

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak uzyskać filtr Time Warp Scan w szczegółowy sposób, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

Co to jest zakrzywiacz czasu?

Filtr Time Warp jest oparty na teorii animacji krzywej czasu. Krzywa czasowa animacji jest pojedynczą krzywą składającą się z dwóch osi, co ułatwia modyfikację i uniknięcie komplikacji związanych z modyfikacją krzywych wielokrotnych. Ta krzywa czasowa jest używana głównie do animacji, w których można połączyć dwa różne scenariusze z różnych osi czasu, aby uzyskać jeden obraz.

Co robią filtry Time Warp?

Filtr Time Warp jest jednym z ulubionych filtrów wśród użytkowników mediów społecznościowych. Ten filtr działa jak zakrzywienie czasu i może łączyć różne klipy. Ten filtr gra z czasem, w którym możesz przyspieszyć klipy, spowolnić je, odwrócić klipy itp. Następnie możesz połączyć dwa różne typy klipów, aby utworzyć jeden klip. Ten filtr zawiera niebieską linię, która porusza się po ekranie telefonu w różnych kierunkach. Gdy ktoś przesunie coś wzdłuż niebieskiej linii, rozpocznie się nagrywanie nowego klipu.

Gdzie jest filtr skanowania z zakrzywieniem czasu?

Filtr Time Warp znajduje się w sekcji przeglądania filtrów w głównych aplikacjach społecznościowych. Te sekcje przeglądania filtrów mają różne nazwy dla różnych aplikacji, o czym będzie mowa w dalszej części tego artykułu. Możesz także pobrać aplikacje filtrujące Time Warp Scan w Google Play Store i App Store. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych aplikacjach.

Czy istnieje aplikacja Time Warp?

Tak, w Google Play Store i App Store dostępnych jest kilka aplikacji Time Warp.

W jakiej aplikacji działa Time Warp Scan?

Skanowanie z zakrzywieniem czasu jest obecne w aplikacjach społecznościowych, takich jak TikTok, Instagram i Snapchat. Oprócz tego aplikacje są również dostępne w Google Play Store i App Store, z których można korzystać bezpłatnie. Początkowo ten filtr został wprowadzony w aplikacji TikTok.

Jak uzyskać efekt skanowania na Instagramie?

Aby uzyskać efekt wypaczenia na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim Android oraz iOS urządzenia.

2. Przesuń palcem w lewo, aby otworzyć sekcję kamery.

3. Tutaj znajdziesz wszystkie zapisane efekty w małych okrągłych ikonach. Przesuń w prawo, aby przejść do końca paska ikon i dotknij ikony szkła powiększającego.

4. Następnie dotknij ikony wyszukiwania i wyszukaj zakrzywienie czasu z paska wyszukiwania.

5. Wybierz dowolny filtr Time Warp z kolekcji i dotknij ikony zakładki, aby go zapisać.

Teraz możesz go łatwo znaleźć i używać w dowolnym momencie bez konieczności wielokrotnego przeszukiwania filtra.

Jak uzyskać filtr Time Warp?

Możesz uzyskać filtr Time Wrap w swojej aplikacji Instagram, wykonując powyższe czynności.

Jak uzyskać filtr skanowania Time Warp na Instagramie?

Aby uzyskać filtr zakrzywienia czasu na swoim koncie na Instagramie, wykonaj następujące kroki.

1. Otwórz aplikację Instagram i przesuń palcem w lewo, aby otworzyć sekcję aparatu.

2. Przesuń palcem do końca paska ikon i dotknij ikony szkła powiększającego.

3. Następnie wyszukaj filtr dopasowania czasowego i dotknij żądanego filtra, aby go wybrać.

4. Stuknij ikonę zakładki, aby zapisać ją do wykorzystania w przyszłości.

W ten sposób możesz uzyskać filtr Time Warp Scan w aplikacji IG.

Jak zrobić film z zakrzywieniem czasu na Instagramie?

Czy też zastanawiasz się, jak używać najfajniejszego filtra wszechczasów? Jeśli tak, powinieneś zdobyć filtr Time Warp i wykonać poniższe kroki, aby nagrać wideo:

1. Uruchom Instagram na swoim urządzeniu.

2. Następnie przejdź do sekcji aparatu, przesuwając palcem w prawo z karty Strona główna.

3. Następnie dotknij zapisanego filtra Time Warp i dotknij i przytrzymaj ikonę nagrywania, aby nagrać wideo.

To były podstawowe kroki, które możesz wykonać, aby użyć efektu Time Warp Scan na Instagramie, aby uzyskać niesamowity klip.

Jak korzystać z filtrów skanowania z zakrzywieniem czasu?

Istnieją różne lokalizacje w różnych aplikacjach, w których można znaleźć filtr Time Warp. A metoda korzystania z filtra dopasowania czasowego jest prawie taka sama dla wszystkich aplikacji, w których jest on dostępny. Aby poznać kroki korzystania z filtra dopasowania czasowego, przeczytaj kroki wymienione powyżej.

Jak dodać filtr na Instagramie?

Możesz dodać dowolny filtr do swoich zdjęć w relacji na Instagramie, otwierając aplikację IG i przechodząc do aparat fotograficzny sekcji > Przeglądaj efekty > wyszukaj żądany filtr. Stuknij ikonę zakładki, aby zapisać ją na pasku ikon.

Czy filtr skanowania z zakrzywieniem czasu jest dostępny na Snapchacie?

Tak, filtr dopasowania czasowego jest dostępny na Snapchacie w sekcji filtrów.

Jak korzystać ze skanera Time Warp Snapchata?

Snapchat zapewnia również skaner zakrzywienia czasu, taki jak aplikacja Instagram. Aby użyć skanera zakrzywienia czasu na Snapchacie, możesz wykonać następujące czynności:

1. Otwórz aplikację Snapchat na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Stuknij ikonę buźki obok ikony nagrywania.

3. Następnie dotknij karty Eksploruj w prawym dolnym rogu.

4. Wpisz zakrzywienie czasowe w pasku wyszukiwania, aby zobaczyć kilka filtrów zakrzywienia czasowego.

5. Dotknij i przytrzymaj ikonę nagrywania, zastosuj filtr i jednocześnie nagraj wideo. Po zatrzymaniu otrzymasz zdjęcie w filtrze Time Warp.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, jak uzyskać i używać filtra Time Warp Scan oraz gdzie możesz go zdobyć. Mamy też nadzieję, że nauczyłeś się korzystać z filtra Time Warp Scan na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.