Jak uzyskać holenderski adres IP z dowolnego kraju

Udostępnij teraz w social media:

Holenderskie IP to złoty klucz do bezpłatnego i otwartego Internetu (plus mnóstwo świetnych treści w języku niderlandzkim), a VPN można łatwo uzyskać. Dzisiejszy przewodnik pokaże Ci, jak wybrać odpowiedniego dostawcę, a następnie użyć sieci VPN, aby sfałszować w Holandii w dowolnym miejscu na świecie.

Jeśli jest coś, co Holendrzy kochają bardziej niż hagelslag, rowery i kolor pomarańczowy, to podróżuje. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy o wakacje, z pewnością wymyślisz przestoje, które należy wypełnić, i czy jest lepszy sposób niż oglądanie ulubionych filmów i seriali HD z domu? Aby to osiągnąć, potrzebujesz holenderskiego adresu IP, który umożliwia dostęp do stron tak, jakbyś łączył się z Amsterdamu, Eindhoven, Groningen lub dowolnego innego miejsca w granicach Holandii.

Istnieją inne korzyści poza dostępem do treści regionalnych, takich jak Netflix Holandia. Może kupujesz dla cadeautje dla tego specjalnego schatjei chcesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą cenę za znak swojej sympatii (i naprawdę, jaki szanujący się Holender nie lubi umowy?) Dzięki możliwości zmiany adresu IP możesz porównywać ceny na eBay, jak wydają się ludzie w różnych krajach, i kupuj odpowiednio. A może tego lata trafisz na tureckie plaże i chcesz zapewnić sobie prywatność pomimo ograniczonego internetu w Turcji.

W każdym razie jesteśmy tutaj, aby cię jak uzyskać holenderski adres IP z dowolnego miejsca na świecie za pomocą VPN. Czytaj więcej!

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Co sprawia, że ​​dobry adres IP do fałszowania?

Jeśli chcesz uzyskać holenderski adres IP, będziesz potrzebować subskrypcji usługi VPN. Chociaż istnieją bezpłatne opcje VPN, zalecamy, aby trzymać się z dala od tych usług, ponieważ zarabiają pieniądze w wątpliwy sposób, np. Sprzedając dane użytkownika i faktycznie zmniejszają bezpieczeństwo. Za rozsądną cenę możesz zamiast tego kupić bezpieczną i godną zaufania płatną sieć VPN.

Istnieje jednak tak wielu dostawców, że podjęcie decyzji, który najlepiej spełni Twoje potrzeby, może być mylące. Wykonaliśmy dla Ciebie pracę, zawężając pole w oparciu o następujące kryteria:

 1. Wiele serwerów w krajach, w tym w Holandii. Aby uzyskać holenderski adres IP, potrzebujesz dostawcy VPN z serwerem dostępnym w Holandii. Pomaga mieć do dyspozycji wiele serwerów, dzięki czemu masz duży wybór.
 2. Doskonałe bezpieczeństwo. Ważne jest, aby Twoje dane internetowe były bezpieczne, dlatego potrzebujesz sieci VPN, która ma najlepsze funkcje bezpieczeństwa, takie jak silne szyfrowanie 256-bitowe i zasady braku logowania.
 3. Szybkie prędkości połączenia. VPN nieuchronnie spowolni twój Internet do pewnego stopnia, ponieważ twój ruch musi przejść przez dodatkowy krok serwera. Dobra sieć VPN będzie jednak tak szybka, że ​​nawet nie zauważysz jej podczas przesyłania strumieniowego lub pobierania.
 4. Łatwość korzystania z oprogramowania. Aby korzystać z VPN, musisz zainstalować oprogramowanie dostarczone przez wybraną usługę VPN. Dlatego potrzebujesz oprogramowania, które jest łatwe w użyciu i dostępne dla wszystkich używanych platform.
  Jak szybko utworzyć notatkę na iPhonie lub iPadzie

Najlepsze VPN do uzyskania holenderskiego adresu IP w dowolnym miejscu

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, zalecamy następujące sieci VPN dla użytkowników, którzy chcą uzyskać holenderski adres IP z zagranicy:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN na każdej liście ze względu na połączenie szybkości, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania. Dysponując ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, możesz uzyskać holenderski adres IP, gdy tylko go potrzebujesz, a także uzyskać adresy IP z innego miejsca. Bezpieczeństwo ma bardzo wysoki standard, z użyciem silnego 256-bitowego szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo danych i zasady braku rejestrowania w celu ochrony prywatności. W oprogramowaniu znajdziesz także dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik „zabijanie”, który zapobiega przypadkowemu wysyłaniu danych przez niezabezpieczone połączenie, oraz moduł sprawdzania adresu IP.

Oprogramowanie jest łatwe w użyciu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z VPN, a połączenia są super szybkie, zasługując na nazwę Express. ExpressVPN jest dostępny dla systemów Windows, Mac OS, Linux i Android, a także niektórych konsol do gier i telewizorów Smart TV. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox i Apple Safari.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix
 • Super szybkie serwery
 • Szyfrowanie AES-256 na poziomie rządowym
 • Ścisłe zasady braku logowania
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Plan miesięczny ma wysoki koszt.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN to świetna sieć VPN dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą wiele opcji dostosowania i dostosowania połączenia VPN. Można go łatwo użyć do uzyskania holenderskiego adresu IP za pomocą intuicyjnego oprogramowania interfejsu mapy, a także może pomóc w uzyskaniu adresu IP z innych krajów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, standardowe połączenia VPN oferują podstawowe funkcje silnego 256-bitowego szyfrowania i zasady braku rejestrowania. Połączenia są również wystarczająco szybkie, aby można je było regularnie używać. W 59 krajach jest łącznie 5400 serwerów.

Tym, co wyróżnia NordVPN od innych dostawców VPN, są specjalne serwery dostępne dla określonych funkcji. Na przykład serwery P2P są zoptymalizowane pod kątem użytkowników torrentów, a podwójne serwery VPN dwukrotnie szyfrują dane w celu uzyskania najlepszego możliwego bezpieczeństwa. Inne dostępne typy serwerów to anty DDoS, zaciemniony VPN i cebulowy przez VPN. Oprogramowanie jest dostępne dla urządzeń z systemem Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android lub Windows Phone.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Zoptymalizowane serwery do odblokowywania Netflix
 • Zadziwiająca liczba serwerów
 • Torrentowanie jest wyraźnie dozwolone
 • „Podwójna” ochrona danych
 • Świetna obsługa klienta za pośrednictwem czatu.
Cons

 • Automatyczny wybór serwera może być zawodny
 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost to idealna sieć VPN dla nowych użytkowników, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej i którzy chcą prostej, łatwej w użyciu, graficznej sieci VPN. Możesz uzyskać adres IP z Holandii za pomocą CyberGhost, a także z innych krajów dzięki ogromnej sieci 5900 serwerów w 90 krajach. Kiedy chcesz się połączyć, musisz po prostu otworzyć oprogramowanie i wybrać żądaną opcję spośród Anonimowo surfuj, Odblokuj strumieniowanie, Chroń sieć, Anonimowo Torrent, Odblokuj podstawowe strony internetowe lub Wybierz mój serwer. Po kliknięciu wybranej opcji oprogramowanie przeprowadzi Cię przez proces połączenia i automatycznie skonfiguruje połączenie.

Prędkości oferowane przez CyberGhost są szybkie, więc możesz łatwo przesyłać strumieniowo wideo lub pobierać pliki, a także bezpieczeństwo jest silne, z 256-bitowym szyfrowaniem i polityką braku rejestrowania. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS, Android, Windows i Mac OS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix + BBC iPlayer
 • Ponad 3600 serwerów w ponad 55 krajach
 • Solidne standardy szyfrowania
 • Zero dzienników
 • Wsparcie 24/7 na żywo.
Cons

 • Nie można odblokować niektórych popularnych witryn do przesyłania strumieniowego.

4. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN to usługa VPN, którą zalecamy użytkownikom, którzy szukają całego pakietu funkcji bezpieczeństwa, a także VPN. Usługa obejmuje podstawową sieć VPN, której można użyć do uzyskania holenderskiego adresu IP, a także adresu IP z wielu innych krajów korzystających z 2000 serwerów w 140 krajach. Funkcje bezpieczeństwa VPN obejmują opcję szyfrowania 256-bitowego i zasadę braku rejestrowania. Prędkości są dobre, więc możesz używać VPN do strumieniowego przesyłania wideo w wysokiej rozdzielczości, a także do pobierania plików.

Oprócz VPN subskrypcja PureVPN obejmuje dostęp do pakietu funkcji bezpieczeństwa, takich jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i ochroną przed wirusami, filtr antyspamowy dla skrzynki odbiorczej poczty e-mail, ochrona przed atakami DDoS, filtrowanie aplikacji, przełącznik zabijania, dedykowany adres IP, i zapora NAT. Oprogramowanie jest dostępne dla urządzeń z systemem Windows, Mac OS, Android, iOS i Android TV, a także dostępne są rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak przypisywane są adresy IP?

Aby zrozumieć, dlaczego możesz potrzebować holenderskiego adresu IP, musisz wiedzieć, jak działają adresy IP. Każdemu, kto przechodzi do trybu online, przypisany jest unikalny ciąg cyfr (np. 1.198.284.2), który identyfikuje połączenie jego urządzenia z Internetem. Celem tego identyfikatora jest zapewnienie, że wszelkie dane żądane przez to urządzenie (na przykład podczas ładowania strony internetowej w telefonie) zostaną odesłane z powrotem do właściwego urządzenia (strona ładuje się na telefon, a nie na komputer).

Każdy adres IP zawiera informacje o kraju, z którego się łączysz. Strony internetowe analizują te informacje, aby wyświetlać regionalne wersje swoich witryn. Innymi słowy, jeśli wejdziesz na google.com z brytyjskim adresem IP, strona przekieruje cię na google.co.uk.

Jest to szczególnie przydatne, ponieważ pozwala witrynom wyświetlać treści specyficzne dla regionu lub w Twoim pierwszym języku. Można go jednak również użyć do ograniczenia dostępu. Załóżmy, że jesteś w Wielkiej Brytanii i próbujesz uzyskać dostęp do holenderskiego serwisu Netflix. Kiedy odwiedzasz stronę, może odczytać twój adres IP, aby zobaczyć, że jesteś w Wielkiej Brytanii i przekierować cię na stronę „Przepraszamy, treść niedostępna w Twojej lokalizacji”. Jest to dokładnie taka sytuacja, w której przydaje się holenderski adres IP za pośrednictwem fałszowania VPN.

Jak pomaga VPN?

Aby uzyskać holenderski adres IP, potrzebujesz VPN! Wirtualna sieć prywatna to oprogramowanie instalowane na urządzeniu, które szyfruje dane wysyłane i odbierane przez Internet. Te zaszyfrowane dane są następnie kierowane do serwera proxy w wybranym kraju (np. W Holandii). Na tym serwerze dane są odszyfrowywane i wysyłane do pierwotnego miejsca docelowego. Proces ten sprawia, że ​​Twoje dane wydają się pochodzić z witryn internetowych z lokalizacji serwera proxy zamiast z rzeczywistej lokalizacji.

Jeśli więc jesteś na wakacjach w Hiszpanii lub Turcji, możesz użyć sieci VPN, aby połączyć się z holenderskim serwerem proxy i uzyskać nowy adres IP. Każda witryna, którą odwiedzasz, zobaczy Twój adres IP i podejrzewa, że ​​łączysz się z Holandii. W ten sposób VPN pozwala ominąć regionalne ograniczenia i uzyskać dostęp do holenderskich treści z dowolnego miejsca na świecie!

Inne powody korzystania z VPN

Oprócz umożliwienia uzyskania holenderskiego adresu IP, korzystanie z VPN ma również inne zalety, które warto rozważyć:

 1. Popraw swoje cyberbezpieczeństwo. Wiesz, że istnieje wiele rodzajów cyberzagrożeń, od hakerów w publicznych sieciach Wi-Fi po vishing, phishing i wiele innych. VPN chroni Cię, szyfrując wszystkie dane, dzięki czemu dostęp do danych lub kradzież jest znacznie trudniejszy.
 2. Poruszaj się po blokach witryn. Czasami rządy blokują strony internetowe, ponieważ zawierają treści zawstydzające lub szkodliwe dla rządu lub dlatego, że starają się tłumić publiczne dyskusje na temat kontrowersyjnych tematów. Korzystając z VPN, możesz ominąć dowolny z tych bloków regionalnych, łącząc się z serwerem w innym kraju.
 3. Zachowaj prywatność od swojego dostawcy usług internetowych i innych. Gdy korzystasz ze zwykłego niezaszyfrowanego połączenia internetowego, Twój dostawca usług internetowych może zobaczyć każdą odwiedzaną witrynę i śledzić wszystkie Twoje działania online. Informacje te można również przekazać rządowi lub organom ścigania. Korzystanie z VPN sprawi, że wszystkie te informacje będą trzymane z dala od wścibskich oczu, ponieważ nikt nie może przejrzeć szyfrowania.
 4. Pobierz bezpiecznie. Jeśli zamierzasz pobierać treści, szczególnie jeśli zamierzasz korzystać z torrentów, koniecznie musisz mieć VPN, aby zapobiec otrzymaniu grzywny lub postępowania sądowego z powodu praw autorskich.

Wniosek

Jeśli potrzebujesz holenderskiego adresu IP, możesz użyć sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w Holandii. Oznacza to, że cały Twój ruch będzie kierowany przez ten serwer i otrzymasz holenderski adres IP. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do treści tylko w języku niderlandzkim i swobodnie przeglądać internet. Każda z rekomendowanych przez nas VPN pozwoli ci uzyskać holenderski adres IP.

Czy wypróbowałeś którąś z rekomendowanych przez nas VPN? Jakie były twoje doświadczenia z nimi? Opowiedz nam o tym w komentarzach poniżej.

x