Jak włączyć powiadomienia dla wszystkich tweetów za pomocą konta na Twitterze

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli włączysz powiadomienia dla aplikacji Twitter, ostrzeże Cię, gdy ktoś wspomni o Tobie w tweecie lub w ulubionych lub poda ponownie coś, co przesłałeś na Twitterze. Od czasu do czasu poinformuje Cię również, że kilka kont tweetuje o tej samej rzeczy. Jak dotąd aplikacja Twitter nie pozwala na śledzenie i otrzymywanie alertów dla wszystkich tweetów związanych z określonym hashtagiem. Jednak wielką zaletą Twittera jest to, że wydarzenia na najmniejszą skalę często mają dedykowane konta na Twitterze, które o nich mówią. W przypadku wydarzenia o jakimkolwiek znaczeniu, konta informacyjne na Twitterze prawdopodobnie będą o nim tweetować. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich tweetach wysyłanych przez określone konto na Twitterze, możesz włączyć powiadomienia specjalnie dla niego. Oto jak.

  Spoiler Shield ukrywa spoilery z Facebooka i Twittera na Androidzie, iOS

W systemie iOS i Android otwórz aplikację Twitter i odwiedź konto, dla którego chcesz włączyć powiadomienia. Upewnij się, że obserwujesz to konto. Obok przycisku „Śledzenie” zobaczysz mały przycisk z dzwonkiem i znakiem plus. Dotknij go, a pojawi się menu z pytaniem, jakiego rodzaju tweety chcesz otrzymywać.

Istnieją dwa rodzaje tweetów, do których można otrzymywać alerty; wszystkie z tego konkretnego konta lub tylko te, które zawierają wideo na żywo.

powiadomienie-wszystkie-tweety

Po włączeniu aplikacja Twitter będzie ostrzegać za każdym razem, gdy konto coś tweetuje. Powinniśmy Cię ostrzec, że jeśli konto jest wyjątkowo aktywne, możesz skończyć z powiadomieniami, które często rozświetlają ekran i mogą rozpraszać Cię w pracy.

  Jak znaleźć popularne artykuły w swojej sieci na Twitterze

Jeśli chcesz wyłączyć te alerty, po prostu odwiedź konto ponownie i dotknij tej samej ikony dzwonka. Pojawi się to samo menu, co poprzednio, ale tym razem musisz wybrać opcję „Brak”, aby wyłączyć powiadomienia.

Powiadomienia te można również włączyć z Twittera w przeglądarce, jednak są one włączone dla aplikacji mobilnych. Wersja internetowa nie będzie wysyłać żadnych powiadomień.

x