Jak włączyć powiadomienia o postach dla konta na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Możesz śledzić dowolne publiczne konto na Instagramie. Kiedy obserwujesz konto na Instagramie, widzisz wszystkie posty z tego konta w swoim kanale głównym. Jeśli konto, które obserwujesz, zostanie uruchomione, Instagram wyśle ​​Ci alert. Jeśli konto opublikuje zdjęcie lub udostępni historię, Instagram nie wyśle ​​Ci powiadomienia. Po otwarciu aplikacji na telefonie zobaczysz listę kont, które udostępniają historie u góry. Jeśli chodzi o posty na koncie, będziesz musiał je znaleźć w swoim kanale głównym lub odwiedzić konto. Rzecz w tym, że nie musi tak być. Możesz włączyć powiadomienia o postach dla konta na Instagramie i za każdym razem, gdy konto coś opublikuje, otrzymasz alert. Oto jak.

  Jak udostępniać wideo na żywo na Instagramie przez 24 godziny

Odwiedź konto na Instagramie, dla którego chcesz włączyć alerty. Kliknij przepełnienie w prawym górnym rogu. Znajduje się w tym samym miejscu w aplikacji na iOS i Androida. Otworzy się menu z opcją „Włącz powiadomienia o wpisach”. Dotknij go. Za każdym razem, gdy to konto opublikuje nowe zdjęcie, otrzymasz alert na swój telefon.

Działa to na wszystkich kontach; publiczny i prywatny. Jeśli nie obserwujesz konta, nie możesz włączyć dla niego alertów publikowania. Te alerty dotyczące postów różnią się od alertów, które otrzymujesz, gdy konto, które obserwujesz, publikuje coś po długim czasie. Tego ostatniego nie można wyłączyć.

Alerty systemu Android są na miejscu, ale iOS czasami spóźnia się z wysłaniem ostrzeżenia lub po prostu nie wysyła ostrzeżenia. Wygląda na to, że iOS zachowuje się w ten sposób na prywatnych kontach na Instagramie. W przypadku publicznego konta Instagram alerty są zawsze na czas.

  Pobierz zdjęcia i filmy z Instagrama na swój komputer

Aby wyłączyć alerty, ponownie odwiedź konto. Stuknij przycisk przepełnienia, a następnie opcję „Wyłącz powiadomienia o wpisach” w menu.

Możesz włączyć powiadomienia o wpisach dla konta na Instagramie w swoim kanale głównym. Gdy zobaczysz wpis z konta, które obserwujesz w swoim głównym kanale, dotknij przycisku przepełnienia w prawym górnym rogu wpisu. Otworzy się menu z opcją „Włącz powiadomienia o wpisach”. Stuknij, aby włączyć alerty o nowych postach na koncie Instagram. Możesz wyłączyć alerty w podobny sposób, np. Za pomocą przycisku przepełnienia w prawym górnym rogu postu.

x