Jak wyglądać offline na jednym serwerze w Discord

Udostępnij teraz w social media:

Discord to aplikacja do gier, z której można korzystać w przeglądarce internetowej komputera lub za pośrednictwem aplikacji Discord na telefonie lub komputerze. Chociaż ma również zastosowania niezwiązane z grami, takie jak czat i interakcja w grze, jest to przede wszystkim platforma gier społecznościowych, z której użytkownicy mogą korzystać podczas przesyłania strumieniowego. Jeśli szukasz wskazówek, jak stać się niewidzialnym na serwerze Discord, jesteś we właściwym miejscu! Przedstawiamy przewodnik, który pomoże Ci przejść przez często zadawane pytania Discord, na przykład jak pojawić się offline na jednym serwerze w Discord i dołączyć do serwera Discord bez wiedzy kogokolwiek. Po przeczytaniu tego artykułu do końca z pewnością nauczysz się, jak śledzić użytkownika Discorda i pojawiać się offline na określonym serwerze. Zanurzmy się!

Jak wyglądać offline na jednym serwerze w Discord

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby poznać kroki pokazujące, jak pojawić się offline na jednym serwerze w Discord i dołączyć do serwera Discord bez wiedzy szczegółowej, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

Czy możesz znaleźć kogoś na Discordzie bez numeru?

Nie. Oprogramowanie Discord działa inaczej niż inne komunikatory i serwisy społecznościowe. Aby znaleźć kogoś na Discordzie, zwykle musisz znać jego nazwę użytkownika i numer tagu.

Każdy użytkownik discord ma unikalny identyfikator tagu lub numer. Ale jeśli chcesz znaleźć kogoś bez jego numeru, wystarczy znaleźć lub rozpocząć rozmowę na ekranie swojego serwera. Możesz tam wyszukać osobę, wpisując jej nazwę użytkownika po symbolu @. Spowoduje to przejście do serwera tej osoby, gdzie zostanie zapisana historia wiadomości, rozmowy i nagrania.

  Napraw Discord Screen Share nie działa w systemie Windows 10

Czy możesz stwierdzić, czy ktoś jest niewidoczny na Discordzie?

Tak, jeśli dana osoba zdecyduje się przejść w tryb niewidoczny lub offline, zostanie to wyświetlone obok jej nazwy użytkownika. Chociaż osoba ta może nadal używać Discorda, gdy widzisz ją jako niewidzialną.

Czy możesz stać się niewidzialny na serwerze Discord?

Tak, Discord daje ci możliwość bycia niewidzialnym, gdy nie chcesz wchodzić w interakcje z nikim na serwerach. Ta opcja jest dostępna zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w wersji na komputer.

Jak sprawdzić, czy ktoś jest niewidoczny na Discordzie?

Discord oferuje cztery opcje dotyczące statusu Twojej aktywności. Może to zobaczyć każdy, kto wyszukuje Twoje imię i nazwisko lub identyfikator znacznika.

Jak wspomniano wcześniej, jeśli dana osoba jest offline, jej ikona będzie miała szare kółko zamiast zielonego koła online. Jednak nie możesz być pewien, jeśli nie zobaczysz ich aktywnie mówiących w języku chat głosowy. Dla większości ludzi cały sens pojawiania się w trybie offline polega na tym, aby inni uwierzyli, że jesteś offline.

Jak ukryć się na serwerze Discord?

Najpierw musisz dołączyć do serwera. Następnie wybierz opcję Niewidoczny z szarą kropką, jeśli chcesz całkowicie zniknąć z pola widzenia i nikt na serwerze nie będzie mógł Cię w ogóle zobaczyć. Nie będziesz już postrzegany jako uczestnik grupy. Mimo to będziesz mógł eksplorować Discord, a nawet wysyłać wiadomości do znajomych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy możesz wyświetlać się offline na jednym serwerze w Discord.

Jak być niewidocznym na czacie głosowym Discord?

Możesz stać się niewidzialny na serwerze Discord za pomocą metody wspomnianej powyżej, chociaż technicznie pokonuje to przede wszystkim cel bycia na rozmowie. Jeśli inni użytkownicy biorący udział w rozmowie również są niewidoczni, zostaną wyświetleni w trybie offline.

  Jak włączyć kontrolę rodzicielską w Discord

Tutaj możesz zobaczyć przykład, w którym użytkownik jest połączony podczas rozmowy Discord w trybie offline.

Jak wyglądać offline na Discord Mobile?

Aby dowiedzieć się, jak wyświetlać się offline na jednym serwerze w Discord, możesz łatwo uzyskać dostęp do funkcji dostępnych na komputerze również w aplikacji mobilnej.

1. Otwórz Niezgoda app i zaloguj się na swoje konto.

2. Po zalogowaniu stuknij w zakładkę Profil > Ustaw status.

3. Stuknij w Niewidoczny z menu podręcznego, aby pojawić się offline na Discordzie.

W ten sposób wyglądasz offline na jednym serwerze w Discord.

Jak wyglądać offline na jednym serwerze w Discord?

Nie ma sposobu na zmianę statusu na Discordzie na serwerze lub dla konkretnego znajomego. Innymi słowy, jeśli wydajesz się niewidzialny, robisz to wszędzie. Chociaż programiści Discord prowadzili dyskusje na ten temat, do tej pory nie było żadnej nowej aktualizacji w tej sprawie.

Jak wyglądać offline na komputerze Discord?

Po tym, jak wiesz, jak wyglądać offline na jednym serwerze na niezgodzie, początkowo po zalogowaniu się na swoje konto jesteś wyświetlany jako online. Wykonaj poniższe czynności, aby przejść do trybu offline na Discordzie.

1. Przejdź do swojego Konto na Discordzie w Twojej przeglądarce.

Uwaga: Możesz także użyć aplikacji komputerowej Discord, jeśli ją masz.

2. Kliknij swoją nazwę profilu w lewym dolnym rogu, aby wyświetlić menu stanu.

3. Najedź kursorem na ikonę Status i kliknij Niewidoczny, aby całkowicie zniknąć. Dzięki tej opcji inni nie będą mogli Cię już widzieć online.

Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, czy naprawdę możesz pojawić się offline na jednym serwerze w Discord.

Jak sprawić, by tekst Discord był niewidoczny?

Tutaj wprowadzimy tagi spoilerów! Możesz oznaczaj określone fragmenty wiadomości lub cały tekst jako spoiler za pomocą znaczników spoilera. Aby oznaczyć wiadomość jako spoiler, musisz otworzyć czat i wykonać następujące czynności:

1. Wpisz || symbol na początku i na końcu tekstu, który chcesz wysłać.

  Jak odblokować kogoś na Discord

2. Gdy tylko wyślesz wiadomość, pojawi się ukryta, jak pokazano poniżej.

Jak dołączyć do serwera Discord bez wiedzy kogokolwiek?

Nie jest możliwe dołączenie do serwera Discord bez wiedzy o tym. Ta sama zasada jest stosowana, gdy opuszczasz serwer, pozostawiane jest powiadomienie dla całego czatu, aby zobaczyć, kto opuścił serwer i kiedy. Na stronie Eksploruj serwery publiczne znajduje się lista otwartych serwerów Discord, na której możesz sprawdzić wiele serwerów publicznych bez bezpośredniego dołączania do nich.

Jak prześladować użytkownika Discord?

Chociaż prześladowanie osoby jest uważane za przerażające i nie powinno być zachęcane na żadnej platformie społecznościowej ani cyfrowej, zawsze możesz wyświetlić profil osoby bez próby dodania jej do swojej listy. Jeśli jest nieznana osoba, której chcesz poznać więcej szczegółów, możesz wykonać następujące kroki:

1. Na swoim koncie Discord kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę żądanego użytkownika i kliknij Profil.

2. Tutaj możesz zapisać NOTATKĘ o osobie na wypadek, gdybyś chciał odwiedzić ją ponownie lub wysłać jej zaproszenie do znajomych, klikając Wyślij zaproszenie do znajomych.

W ten sposób możesz śledzić użytkownika Discord.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak pojawić się offline na jednym serwerze w Discord i stać się niewidocznym na serwerze Discord, wykonując szczegółowe kroki, które pomogą Ci. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x