Jak wykonać kopię lustrzaną wideo i przesyłać strumieniowo dźwięk z iPhone'a na Maca

Udostępnij teraz w social media:

Odbicie lustrzane wideo z telefonu na komputer nie jest trudne. Istnieją teraz aplikacje, które mogą to zrobić za darmo, a niektóre komputery stacjonarne są fabrycznie wyposażone w aplikacje do wykonania zadania. Najtrudniejszą częścią jest odbicie lustrzane wideo, a także jednoczesne przesyłanie dźwięku. To powiedziawszy, dość łatwo jest powielać wideo i przesyłać strumieniowo dźwięk z iPhone'a na Maca. Oto jak.

Odbijaj wideo i przesyłaj strumieniowo dźwięk z iPhone'a na Maca

W tym celu użyjemy QuickTime i będziesz potrzebować kabla do transmisji danych, który łączy twój iPhone z komputerem Mac.

Podłącz swój iPhone do komputera Mac. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to najpierw, czy później, ale załaduj zawartość telefonu iPhone, którą chcesz skopiować. Jeśli zawiera dźwięk, nie odtwarzaj go jeszcze.

  vHome dodaje dokładniejszy wirtualny przycisk Home do iOS [Jailbreak]

Na komputerze Mac otwórz QuickTime. Po tylu latach aplikacja jest nadal dostępna i nadal jest najlepszym sposobem na tworzenie kopii lustrzanych i / lub nagrywanie ekranu Twojego iPhone'a. Przejdź do Plik> Nowe nagranie filmu.

Jednak automatycznie wykryje twój iPhone, jeśli nie, otwórz małe menu obok przycisku nagrywania.

Wybierz iPhone'a pod kamerą, a pod mikrofonem ponownie wybierz iPhone'a. Na iPhonie odtwarzaj dowolne multimedia / audio, które chcesz odtwarzać. Z powrotem na komputerze Mac upewnij się, że wolumin jest włączony w aplikacji, a także na poziomie systemu operacyjnego.

Twój ekran i dźwięk będą teraz przesyłane strumieniowo z komputera Mac. Nie musisz niczego nagrywać. Sam podgląd będzie działał. W przypadku aplikacji działających w trybie poziomym okno QuickTime odpowiednio się zmieni.

  Jak sprawdzić różne strefy czasowe na iPhonie i iPadzie

Jeśli chodzi o sterowanie iPhone'em, nadal wymaga to interakcji z samym telefonem. Ekran i dźwięk będą idealnie odzwierciedlone w QuickTime, a nawet możesz przełączyć aplikację na tryb pełnoekranowy, ale nie może wysłać danych wejściowych do twojego urządzenia. W tym celu konieczne będzie także odblokowanie urządzenia.

Jeśli chcesz użyć tej metody do grania na dużym ekranie, nie zadziała. Jeśli szukasz bezprzewodowej metody przesyłania strumieniowego ekranu i / lub dźwięku, prawdopodobnie będziesz musiał skorzystać z płatnej aplikacji, a wyniki mogą się różnić. Może wystąpić pewne opóźnienie, gdy ekran jest dublowany, a dźwięk może być przerywany. Metoda przewodowa zapewnia, że ​​tak się nie stanie. Dodatkową zaletą jest to, że możesz nagrywać wszystko, co jest dublowane i przesyłane strumieniowo, jeśli chcesz.

  Jak skonfigurować zadania na liście czynności do wykonania w systemie Linux

x