Jak zablokować kogoś w serwisie Strava

Strava, podobnie jak wszystkie aplikacje społecznościowe, może ujawnić ogromne ilości informacji o Tobie. Nawet jeśli uniemożliwiasz przypadkowym nieznajomym natknięcie się na Twój adres domowy, czasami może być konieczne aktywne powstrzymanie określonej osoby przed zobaczeniem, co robisz. Oto jak zablokować kogoś innego w Strava.

Domyślnie każdy użytkownik internetu może zobaczyć Twoje działania i potencjalnie określić, gdzie mieszkasz. Koniecznie przejrzyj również ustawienia prywatności swojego konta Strava.

Co robi blokowanie w serwisie Strava?

Blokowanie kogoś na Strava:

Usuwa je z Twoich obserwujących, a Ciebie z ich.
Uniemożliwia im ponowne śledzenie Cię lub szczegółowe przeglądanie Twoich działań.
Ukrywa szczegóły Twojego profilu z wyjątkiem zdjęcia profilowego, biografii, całkowitej liczby aktywności z ostatniego miesiąca, statystyk aktywności z tego tygodnia i liczby obserwujących. To jest to, co widzi ktoś, kto Cię nie obserwuje, kiedy przegląda Twój profil, ale to nie wszystko.

Nieco zaskakujące jest to, że jeśli masz publicznie widoczną aktywność, na przykład 10 najlepszych pozycji w tabeli wyników segmentu, będą mogli tam zobaczyć podsumowanie, ale nie będą mogli kliknąć, aby wyświetlić bardziej szczegółowy widok .

Zablokowanie kogoś nie wyśle ​​mu powiadomienia, ale będzie wiedział, że coś się zmieniło, jeśli spróbuje wyświetlić Twój profil.

podgląd strava

Jak zablokować kogoś w aplikacji mobilnej

Udaj się do osoby, którą chcesz zablokować stronę profilu w serwisie Strava i dotknij trzech małych kropek w prawym górnym rogu.

Dotknij „Zablokuj tego sportowca”, a następnie „Zablokuj sportowca”, aby ich zablokować.

blokowanie aplikacji strava

Jak zablokować kogoś w witrynie Strava

Otwórz Strava w swojej przeglądarce i przejdź do osoby, której chcesz zablokować stronę sportowca. Kliknij ikonę „Ustawienia” (ikona koła zębatego), a następnie „Zablokuj sportowca”.

Na koniec kliknij ponownie „Zablokuj sportowca”, aby ich zablokować.

blokowanie strony internetowej

Konto Strava, które zablokujesz, nie będzie już mogło Cię śledzić ani wyświetlać informacji o Twoich działaniach, śledzić Cię ani pojawiać się w Twoich kanałach aktywności.