Jak zainstalować aplikację Disney Plus + na komputer (Windows 10)

Disney + to usługa przesyłania strumieniowego należąca do Walt Disney Entertainment i zawiera bibliotekę filmów i programów telewizyjnych, które są wyłączną własnością Disneya.

Obejmuje to tradycyjne animacje i programy telewizyjne Walta Disneya (Aladdin, Mała syrenka itp.), A także hity filmowe, które są po prostu własnością studiów Disneya (X-Men, seria Avengers itp.).

Dla użytkowników systemu Windows była pierwotnie dostępna wyłącznie jako aplikacja internetowa, do której można było uzyskać dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej, i nadal nie ma dedykowanej aplikacji do uzyskiwania do niej dostępu, chyba że policzysz tę na Xbox.

Cóż, jeśli chcesz uzyskać znacznie prostszy sposób dostępu do Disney +, podobnie jak w przypadku Netflix lub HBO GO, pokażemy Ci, jak możesz stworzyć własną aplikację Disney + na Windows 10.

Uwaga: aby to zadziałało, musisz mieć Zainstalowano Microsoft Edge na komputerze.

Jak zainstalować aplikację Disney + w systemie Windows 10?

Podobnie jak w przypadku każdej innej witryny internetowej, w której brakuje dedykowanej aplikacji dla systemu Windows 10, zawsze istnieje możliwość utworzenia progresywnej aplikacji internetowej za pośrednictwem przeglądarki Microsoft Edge.

Oto jak możesz stworzyć własną progresywną aplikację internetową Disney +:

Przejdź do Witryna Disney + za pośrednictwem przeglądarki Microsoft Edge
Po załadowaniu strony internetowej przejdź do menu ustawień za pomocą trzech kropek w prawym górnym rogu interfejsu użytkownika Edge
Wybierz Aplikacje, a następnie wybierz Zainstaluj tę witrynę jako aplikację
Nadaj aplikacji nazwę i opis, a następnie naciśnij przycisk Zainstaluj

Witryna Disney + zostanie teraz zainstalowana na komputerze z systemem Windows 10 jako aplikacja z powłoką XAML, a Ty utworzysz własną aplikację Disney +, za pomocą której można uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego za pomocą jednego kliknięcia.

Co więcej, będzie dostępna na liście Wszystkie aplikacje, tak jak każda inna aplikacja UWP, którą możesz zainstalować za pośrednictwem Microsoft Store.

Ponadto skrót można dostosować, przypiąć w menu Start, a nawet wysłać, aby był dostępny na pulpicie.Aplikacja Disney Plus na PC

Uwaga: powyższe kroki są standardową procedurą, której można użyć do stworzenia zastrzeżonej aplikacji dla dowolnej witryny, nie tylko dla Disney +, więc upewnij się, że używasz tej metody, aby utworzyć jeszcze więcej aplikacji dla często odwiedzanych witryn.

Disney + w systemie Windows 10

To kończy nasze artykuły na temat instalowania aplikacji Disney + w systemie Windows 10 i mamy nadzieję, że teraz możesz efektywniej korzystać z wysokiej jakości treści Disneya.

Jeśli chcesz poznać jeszcze więcej wskazówek i sztuczek, jak najlepiej wykorzystać możliwości systemu Windows 10, nie wahaj się i zostaw nam swoje sugestie w sekcji komentarzy poniżej.

x