Jak załadować zewnętrzne napisy podczas odtwarzania filmu na Chromecaście

Udostępnij teraz w social media:


Odtwarzacz VLC nie dodał jeszcze obsługi Chromecasta. Odtwarzacz VLC może odtwarzać prawie każdy rodzaj plików i ma kilka świetnych funkcji, których w przeciwnym razie brakuje w domyślnych odtwarzaczach multimedialnych dostarczanych z naszymi systemami operacyjnymi. Ludzie używają go zamiast domyślnych odtwarzaczy po prostu dlatego, że jest tak niesamowity, a brak wsparcia dla Chromecasta jest problemem. Jedną z niesamowitych funkcji VLC jest możliwość załadowania zewnętrznych napisów. Windows Media Player po prostu nie pozwoli ci tego zrobić, a ponieważ VLC nie obsługuje jeszcze Chromecasta, nie mamy tak wielu opcji w zakresie odtwarzaczy multimedialnych, które zrobią to za nas. Nie oznacza to jednak, że nie mamy opcji. Oto dwa sposoby przesyłania strumieniowego wideo / filmu do Chromecasta i ładowania zewnętrznych napisów z komputera Mac lub PC.

AirFlow – aplikacja komputerowa

AirFlow to bezpłatna aplikacja komputerowa dostępna zarówno dla OS X, jak i Windows, która obsługuje wiele różnych formatów wideo, a także umożliwia ładowanie napisów z zewnętrznego pliku w systemie. Po prostu zainstaluj aplikację i przeciągnij i upuść plik, który chcesz odtworzyć, do aplikacji. Kliknij przycisk Cast u góry, aby połączyć się z urządzeniem Chromecast.

  Znajdź łatwe przepisy na Święto Dziękczynienia dzięki tym aplikacjom i witrynom

Po dodaniu pliku otwórz menu rozwijane „Napisy” pod podglądem wideo. Wybierz „Wczytaj zewnętrzne” i przejdź do pliku z napisami i wybierz go. Napisy będą teraz wyświetlane na telewizorze / monitorze. Możesz dostosować kolor i rozmiar napisów.

airflow-napisy

Pobierz AirFlow

Via Lifehacker

Videostream – aplikacja Chrome

Aplikacja Videostream Chrome to jedna z najpopularniejszych aplikacji Chrome do przesyłania na Chromecasta. Otwórz film w aplikacji Videostream i kliknij przycisk „Ustawienia języka” obok paska wyszukiwania.

W wyskakującym okienku Ustawienia języka kliknij przycisk „Dodaj zewnętrzny plik napisów”, wyszukaj i wybierz plik z napisami. Zamknij ustawienia języka i ciesz się filmem wraz z napisami. Musisz mieć zainstalowane oficjalne rozszerzenie Chromecasta w Chrome.

  Konfigurowalny kalendarz zgodny z Twoim tygodniem pracy [Android]

Videostream - napisy

Zainstaluj Videostream z Chrome Web Store

x