Jak zapisać film offline w aplikacji YouTube

Udostępnij teraz w social media:

Aplikacja YouTube ma funkcję, która umożliwia zapisywanie filmów w trybie offline. Umożliwia pobieranie treści wideo po podłączeniu do sieci Wi-Fi i oglądanie filmów, gdy połączenie nie jest dostępne. Filmy można zapisywać i oglądać tylko w oficjalnej aplikacji YouTube. Ta funkcja jest dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida. Oto jak to działa.

Zanim przejdziemy do tego, powinieneś wiedzieć, że jest to legalne. YouTube zabrania pobierania swoich filmów w trybie offline, ale dotyczy to zapisywania wideo w pamięci urządzenia.

Nie wszystkie filmy można zapisać offline. To ściśle zależy od zawartości filmu, czy możesz go zapisać. Filmy chronione prawem autorskim, na przykład przesłane z oficjalnej strony Vevo dowolnego wykonawcy, nie mogą być zapisywane w trybie offline.

Jak zapisać film w trybie offline

Otwórz film, który chcesz zapisać w oficjalnej aplikacji YouTube. Spójrz poniżej kontenera wideo na przycisk pobierania. Przycisk pobierania poinformuje Cię, czy możesz zapisać plik wideo w trybie offline, czy nie.

  Jak oglądać filmy z YouTube VR lub 360 stopni w telefonie

Film na zrzucie ekranu po lewej stronie można pobrać, a wideo po prawej nie. Aby rozpocząć pobieranie, dotknij tego przycisku.

youtube-download-disallowed

Zanim rozpocznie się pobieranie wideo, poprosi Cię o wybranie jakości, w jakiej chcesz go pobrać. Wszystkie dostępne cechy wideo zostaną wymienione w menu, które pojawi się po dotknięciu przycisku pobierania. Małe powiadomienie w postaci banera na dole aplikacji poinformuje Cię, że film jest pobierany. Jeśli przyjrzysz się uważnie przyciskowi pobierania, zobaczysz wokół niego pierścień wskazujący postęp pobierania.

download-quality-youtubeyoutube-download-offline

Jak wstrzymać i zatrzymać pobieranie

Możesz korzystać z aplikacji YouTube podczas zapisywania filmu offline. Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz, że chcesz zatrzymać lub odroczyć pobieranie, możesz je wstrzymać i / lub zatrzymać.

  Jak pobierać filmy z YouTube'a na macOS

Przejdź do karty swojego profilu. Dostępna jest sekcja „Dostępne w trybie offline”, w której można zobaczyć wszystkie filmy, które zostały lub są w trakcie pobierania. Aby zatrzymać lub wstrzymać pobieranie, dotknij przycisku pobierania obok filmu. Pojawi się menu z opcjami wstrzymania pobierania. Jeśli chcesz ją anulować, dotknij opcji „Usuń z trybu offline”. Spowoduje to zatrzymanie pobierania i usunięcie go z listy offline.

offline-filmy-youtube video-download-youtube

Ta funkcja może być zablokowana w regionie. Jeśli nie widzisz go na swoim urządzeniu, może to mieć związek z krajem, w którym mieszkasz.

x