Jak zapisać historię Snapchata

Udostępnij teraz w social media:

Treść Snapcaht ma wygasnąć. Zawsze możesz zrobić zrzut ekranu. Snapchat nie blokuje zrzutów ekranu, ale nie przechwytuje filmów tak samo popularnych jak obrazy. Najłatwiejszym sposobem zapisania historii Snapchata, bez względu na to, czy są to zdjęcia czy filmy, jest nagranie ekranu. Metoda nagrywania ekranu może się różnić, ale to jest właśnie to, co musisz zrobić.

Zapisz historię Snapchata

Nagrywanie ekranu różni się w zależności od posiadanego urządzenia. Możesz nagrywać w dowolnym miejscu, np. Na telefonie iPhone lub telefonie z Androidem, bez konieczności korzystania z komputera Mac lub PC. Korzystanie z komputera w celu wykonania pracy otwiera przed Tobą więcej opcji darmowego nagrywania.

  Jak wyświetlić mapę w SnapChat

iPhone – nagrywanie ekranu urządzenia

Jeśli chcesz nagrać ekran iPhone'a bez konieczności podłączania go do komputera Mac, możesz skorzystać z natywnej funkcji nagrywania w iOS. Nie martw się o czerwony pasek nagrywania, który pojawia się u góry. Podczas odtwarzania opowieści jest ona wyświetlana na pełnym ekranie, a pasek jest ukryty.

iPhone – nagrywanie z komputera Mac

Podłącz swój iPhone do komputera Mac i otwórz aplikację QuickTime. Przejdź do Plik> Nowe nagranie filmu.

W otwartym interfejsie nagrywania kliknij menu obok przycisku nagrywania i wybierz iPhone'a. Zacznie odzwierciedlać ekran Twojego iPhone'a. Kliknij przycisk, aby rozpocząć nagrywanie telefonu iPhone.

Na iPhonie uruchom aplikację Snapchat i odtwórz historię, którą chcesz zapisać.

  Jak trwale usunąć swoje konto Snapchat

Android – Nagraj na urządzeniu

Android ma wiele aplikacji, które pozwalają nagrywać ekran. Jeśli używasz urządzenia z Androidem Q, jest to pierwsza wersja Androida z natywnym rejestratorem ekranu. Śmiało i użyj go, aby nagrać ekran i zapisać historię Snapchata.

Jeśli nie masz Androida Q i chcesz nagrywać tylko na swoim urządzeniu, daj
AZ Screen Recorder – Nie rootuj.

Android – Nagrywanie z komputera z systemem Windows

Z wyjątkiem urządzenia Nexus możesz nagrywać ekran Androida z komputera z systemem Windows 10 za pomocą aplikacji Connect. Wygląda na to, że funkcja przesyłania została zablokowana na urządzeniach Nexus, ale jeśli masz coś innego, nagrywanie z komputera jest naprawdę łatwe. Gdy aplikacja Connect zacznie odzwierciedlać ekran telefonu z Androidem, możesz użyć dowolnej aplikacji do nagrywania ekranu lub paska gry, aby go nagrać.

  Jak grać w gry Snapchat

Snapchat może wykryć zrzut ekranu, ale nie może wykryć, kiedy aplikacja została zarejestrowana.

x