Jak zapisywać posty w ulubionych wątkach (i dlaczego powinieneś)

Możesz teraz zapisywać pojedyncze posty w Wątkach, aby wrócić do nich później. Są one zapisywane w dedykowanym folderze, dzięki czemu można je łatwo znaleźć i przeglądać bez konieczności ich wyszukiwania.

Jak zapisywać posty w wątkach

Aby zapisać post w Wątkach, po prostu kliknij trzy poziome kropki obok wpisu, który chcesz zapisać. Spowoduje to wyświetlenie menu kontekstowego, które umożliwia interakcję z danym postem i plakatem na różne sposoby. Możesz zapisać lub ukryć post, wyciszyć, zablokować lub zgłosić plakat. W tym przypadku chcemy zapisać post.

Kliknij Zapisz, a post zostanie zapisany w folderze Zapisane. Pojawi się wyskakujące okienko z informacją, że zapisałeś post i zaproszeniem do Zobacz wszystko. Jeśli dotkniesz tego szybko, zanim zniknie, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do folderu Zapisane. W przeciwnym razie będziesz musiał nawigować tam ręcznie.

Jak wyświetlić zapisane posty w wątkach

Aby wyświetlić posty w zapisanych wątkach, bo w końcu o to chodzi w ich zapisywaniu:

 • Kliknij kontur człowieka po prawej stronie dolnego paska menu. Spowoduje to przejście do Twojego profilu.
 • Kliknij dwie poziome linie o różnej długości w prawym górnym rogu. Spowoduje to przejście do Ustawień.
 • Spuść wzrok, aż zobaczysz opcję Zapisane, a następnie kliknij ją, aby otworzyć folder z zapisanymi postami w Wątkach.
 • Aby usunąć lub cofnąć zapisanie zapisanego posta, po prostu dotknij trzech kropek obok wpisu w Wątkach, który wcześniej zapisałeś, a następnie kliknij opcję Cofnij zapisywanie. Post zniknie z folderu Zapisane (po odświeżeniu lub ponownym przejrzeniu go) i nigdy więcej go nie będzie można zobaczyć.

  Powody, dla których warto zapisywać posty w wątkach

  Podobnie jak wszystkie aplikacje społecznościowe, Threads jest pełen treści. Zwłaszcza jeśli spędzasz czas na karcie Dla Ciebie, gdzie Wątki polecają treści, które Twoim zdaniem mogą Ci się spodobać. Dość często jest to błędne podejście, ale czasami pojawia się post, który warto zapisać od nieznajomego, którego nie obserwujesz w Wątkach.

  Jak donosi ZDNet, Threads cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ nadal zdobywa część użytkowników X. Oznacza to, że liczba postów będzie tylko rosła.

  Możesz zapisać post w Wątkach, ponieważ:

 • Zawiera przydatne rady, do których warto wrócić później.
 • Zawiera kilka słów mądrości, którymi chcesz żyć w przyszłości.
 • Zawiera zabawny dowcip, który chcesz zapisać, aby opowiedzieć innym.
 • Będzie też wiele innych powodów, ale to tylko kilka powodów, dla których funkcja zapisywania wątków jest przydatna. A jeśli nie możesz znaleźć w Threads niczego, co warto byłoby zapisać, możesz przynajmniej usunąć swoje konto w Threads bez usuwania swojego Instagrama.