Jak zarządzać profilami HBO Max dla dzieci i dorosłych

Chociaż HBO zbudowało swoją reputację na treściach dojrzałych, jego najnowsza usługa przesyłania strumieniowego o nazwie HBO Max jest jedną z najlepszych usług przesyłania strumieniowego wysokiej jakości treści dla dzieci. Twórz profile dla członków rodziny z kontrolą rodzicielską w celu ograniczenia dostępu do treści.

Jak skonfigurować profile w HBO Max

Utworzenie oddzielnych profili pozwoli ci ograniczyć treści dla dzieci, ale są one również przydatne do śledzenia, kto co ogląda i gdzie ostatnio przerwało. Aby rozpocząć, otwórz aplikację HBO Max lub przejdź w dowolnej przeglądarce do HBOMax.com. Na ekranie „Kto ogląda” możesz dodać konto osoby dorosłej lub dziecka.

Jeśli próbujesz utworzyć konto dziecka, zostaniesz poproszony o utworzenie kodu PIN, który będzie potrzebny do uzyskania dostępu do profilu osoby dorosłej. Obecnie kontrola rodzicielska HBO Max składa się tylko z tego kodu PIN, który możesz wprowadzić, aby ograniczyć dostęp do treści konta Twojego dziecka na podstawie oceny.

HBO Max Utwórz kod PIN do profilu dziecka

Następnie przypisz nazwę temu użytkownikowi i wybierz jeden z kolorowych pierścieni u dołu, aby wskazać, który profil jest Twój. Jeśli tworzysz konto dla dzieci, zostaniesz poproszony o podanie miesiąca i roku ich urodzenia, aby zapewnić większą dokładność ograniczeń treści opartych na ocenach HBO Max. W przypadku kont dorosłych nie jest wymagana data urodzenia. Po zakończeniu kliknij „Dalej”, aby kontynuować.

HBO Max Utwórz profil

Teraz możesz kliknąć kółko nad odpowiednią oceną, aby ustawić, do których filmów i telewizji ma dostęp konto. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko mogło swobodnie przełączać konta w czasie wolnym, upewnij się, że pole „Wymagaj kodu PIN do zmiany profili” jest zaznaczone. Kliknij „Zapisz”, aby utworzyć profil.

HBO Max Ustaw kontrolę rodzicielską

Możesz stwierdzić, które profile są profilami podrzędnymi, po obecności ikony kłódki w prawym dolnym rogu ich koła. Jeśli kłódka jest zamknięta, konto dziecka wymaga kodu PIN do przełączania profili.

Ikony profilu HBO Max

Jak zarządzać profilami w HBO Max

Po utworzeniu profilu użytkownika w HBO Max zawsze możesz go później edytować. Aby edytować istniejące profile w HBO Max, będziesz chciał zmienić profile, jeśli jesteś już zalogowany. Aby uzyskać dostęp do menu profilu, kliknij swoje imię w prawym górnym rogu ekranu i wybierz „Przełącz profile”.

Profile przełączników HBO Max

Kliknij „Zarządzaj profilami” u dołu ekranu. Możesz usunąć profil z tego miejsca za pomocą przycisku „Usuń”. Nie możesz usunąć profilu głównego właściciela konta. W przeciwnym razie kliknij profil, aby go edytować.

HBO Max Edytuj profile

Możesz teraz zmienić nazwę i ikonę profilu. Kliknij „Edytuj wiek i kontrolę rodzicielską”, aby wyświetlić menu ograniczeń treści. Aby uzyskać dostęp do tego menu, musisz wprowadzić kod PIN.

Podobnie jak jego konkurenci Netflix lub Hulu, HBO Max zapewnia profile użytkowników, dzięki czemu możesz łatwo trzymać nieodpowiednie treści z dala od niewinnych gałek ocznych lub po prostu oddzielić różnice w gustach, aby nie widzieć rekomendacji opartych na zwyczajach oglądania innych osób.

x