Jak zmienić swoją nazwę użytkownika Twitch

Udostępnij teraz w social media:

Wszyscy w swoim życiu stworzyli zawstydzającą nazwę użytkownika, której w końcu żałowali. Niezależnie od tego, czy masz niezręczną nazwę użytkownika sprzed 5 lat, czy po prostu coś błędnie wpisałeś, oto jak możesz wrócić i zmienić ją na Twitchu.

Wcześniej, jeśli chciałeś mieć nową nazwę użytkownika na Twitchu, musiałeś utworzyć zupełnie nowe konto. Utworzenie nowego kanału było problemem z wielu powodów – streamerzy nie tylko straciliby całą listę obserwujących i subskrybentów na swoim pierwszym kanale, ale również wszystkie ich ustawienia i preferencje zostałyby utracone.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć kilka prostych kroków, aby zmienić nazwę swojego konta. Można to zrobić raz na 60 dni.

  Jak połączyć Twitcha z Discordem

Zacznij od zalogowania się do Skurcz konto. Na stronie głównej kliknij swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu, a następnie wybierz opcję „Ustawienia” z menu rozwijanego.

Na stronie „Ustawienia profilu” znajdź sekcje tekstowe zmiany „Nazwa użytkownika” i „Nazwa wyświetlana”. Tutaj możesz także zmienić swoją biografię (sekcja „O mnie” na swoim kanale Twitch).

zmiana nazwy użytkownika twitch

Twoja nowa nazwa użytkownika zacznie obowiązywać natychmiast po wprowadzeniu zmian w sekcji Ustawienia profilu. Twoi obserwatorzy i subskrybenci transmisji na żywo zobaczą, że zmieniła się Twoja nazwa na Twoim kanale Twitch.

Wielkość liter w nazwie wyświetlanej można dowolnie dostosowywać, ale musi to być ta sama pisownia, co nazwa użytkownika. Twoja nazwa wyświetlana Twitch pojawi się obok komentarzy i będzie wyświetlana w Twoim profilu.

  Jak wyłączyć automatyczne tworzenie klipów na Twitchu

Według Post na blogu Twitch, po zmianie nazwy użytkownika porzucona nazwa użytkownika będzie przechowywana przez platformę przez co najmniej 6 miesięcy. Następnie Twitch przywróci nazwę użytkownika do puli dostępnych opcji dla społeczności i nowych użytkowników do wyboru, z wyjątkiem nazw użytkowników partnerów Twitcha, które zostaną ponownie wykorzystane tylko w szczególnych okolicznościach.

x