Jak zmienić swoją nazwę użytkownika w wątkach

Nowa aplikacja Threads z Instagrama jest tutaj, aby konkurować z Twitterem i prawdopodobnie już się do niej zapisałeś. Teraz, gdy masz już dość obserwowania swoich ulubionych twórców i wszystkich znajomych w Threads, być może zastanawiasz się, czy możesz również zmienić swoją nazwę użytkownika Threads. Okazuje się, że można, ale nie tak, jak można by się spodziewać. Oto jak możesz zmienić swoją nazwę użytkownika w Threads.

Ponieważ Threads używa Twojego konta na Instagramie do logowania, Instagram i Threads udostępniają Twoje podstawowe dane. Tak więc, aby zmienić swoją nazwę użytkownika Threads, będziesz musiał zmienić swoją nazwę użytkownika na Instagramie.

  • W aplikacji Instagram dotknij ikony swojego profilu, a następnie dotknij „Edytuj profil”.

  • Stuknij w pole „Nazwa użytkownika” i wpisz żądaną nazwę użytkownika. Stuknij w „Gotowe”.

Gdy zmienisz swoją nazwę użytkownika na Instagramie, zostanie ona automatycznie zaktualizowana również w aplikacji Threads. Możesz to sprawdzić, przechodząc do swojego profilu w aplikacji Threads.

Zaktualizowana nazwa użytkownika na Instagramie (po lewej) i Threads (po prawej)

Chociaż nie możesz bezpośrednio zmienić nazwy użytkownika Threads z samej aplikacji, możesz wprowadzić zmiany w innych podstawowych szczegółach swojego profilu, takich jak biografia Threads, linki, a także ustawić swój profil Threads jako publiczny lub prywatny. Aby wprowadzić te zmiany, wykonaj poniższe czynności.

  • W aplikacji Threads dotknij ikony swojego profilu, a następnie dotknij „Edytuj profil”

  • Tutaj możesz zmienić swoją biografię Threads i łatwo dodawać linki do swojego profilu.

Często Zadawane Pytania

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika w Threads?

Możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Threads, zmieniając swoją nazwę użytkownika w aplikacji Instagram.

Czy mogę mieć wiele kont Threads?

Możesz mieć konto Threads dla każdego konta na Instagramie. Tak więc, jeśli masz wiele kont na Instagramie, możesz utworzyć konto Threads dla nich wszystkich, jeśli chcesz.

Jak usunąć moje konto Threads?

Jeśli chcesz usunąć swoje konto Threads, zapoznaj się z naszym połączonym przewodnikiem.