Jak zsynchronizować kroki z trackera aktywności do Pokèmon Go

Jedną z głównych wad Pokémon Go, gdy gra została wydana po raz pierwszy, było to, że musiałeś mieć ją otwartą przez cały czas, aby śledzić odległość, którą przeszedłeś. To bardzo wyczerpało baterię twojego telefonu. Użytkownicy Androida byli w stanie obejść to na urządzeniach zrootowanych, ale poprawka nie zawsze działała. To ograniczenie zostało jednak usunięte. Aplikacja może nie tylko odczytywać liczbę kroków wykonanych z różnych czujników urządzenia, ale także synchronizować kroki z modułu do śledzenia aktywności w Pokèmon Go.

Wymagania

To zadziała dla każdego trackera aktywności, który;

Obsługuje Apple Healthkit lub Google Fit
Może synchronizować dane kroków bezpośrednio lub pośrednio z telefonem za pośrednictwem aplikacji zdrowotnej

Aby moduł do śledzenia aktywności działał, musi spełniać wszystkie powyższe wymagania.

Podłącz monitor aktywności

Niektóre moduły do ​​śledzenia aktywności mogą synchronizować dane kroków bezpośrednio z Apple Health lub Google Fit. Inne wymagają zainstalowania w telefonie własnej, zastrzeżonej aplikacji, a Ty musisz zsynchronizować dane z aplikacją. Następnie aplikacja łączy się z Apple Health lub Google Fit i dodaje dane kroków.

Ponieważ istnieje wiele urządzeń do śledzenia aktywności, nie możemy szczegółowo opisać, jak je podłączyć, jednak wszyscy producenci mają w swojej witrynie wskazówki dotyczące synchronizowania danych z telefonem, niezależnie od tego, czy jest to iPhone, czy telefon z Androidem . W niektórych przypadkach aplikacja modułu do śledzenia aktywności przeprowadzi Cię przez kolejne kroki.

Adventure Sync w Pokèmon Go

Jeśli masz swój monitor aktywności podłączony do telefonu i wysyłasz dane do aplikacji zdrowia, musisz włączyć Adventure Sync w Pokèmon Go. Ta funkcja umożliwia aplikacji łączenie się z aplikacją zdrowia w telefonie i odczytywanie z niej danych dotyczących kroków.

Otwórz Pokèmon Go i dotknij Pokèball u dołu ekranu. Na następnym ekranie, który zostanie otwarty, dotknij Ustawienia. Przewiń w dół ekran Ustawienia i włącz Adventure Sync. Będziesz wtedy musiał przyznać Pokèmon Go uprawnienia do odczytu danych z aplikacji zdrowia zapasów. Gdy to zrobisz, gra będzie mogła przygotować kroki, które są zsynchronizowane z Twojego monitora aktywności do aplikacji stanu zapasów, a także kroki zarejestrowane przez czujniki telefonu i odpowiednio dodać przebytą odległość.

Jeśli chcesz wiedzieć, co to jest dobre, ponieważ nie pozwoli ci złapać żadnego nowego Pokémona, odpowiedź brzmi: jajka. Możesz wykluć jaja, gdy aplikacja jest zamknięta i wystarczy telefon lub monitor aktywności liczący Twoje kroki.