Jak żyć z przyjaciółmi na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Funkcja transmisji na żywo na Instagramie jest dość popularna. Marki i zwykli ludzie używają tej funkcji do przesyłania strumieniowego wydarzeń, dużych i małych, do swoich obserwujących. Z czasem stała się dość popularna, a Instagram od tamtej pory powoli ją ulepsza. Możesz zapisać wideo na żywo na Instagramie i udostępnić je swoim obserwującym przez 24 godziny. Najnowszy dodatek, który Instagram wprowadził do filmów na żywo, to zgrabna funkcja konferencyjna. Możesz teraz żyć ze znajomymi na Instagramie.

Technicznie rzecz biorąc, możesz transmitować na żywo z każdym, kto ogląda Twoje wideo na Instagramie na żywo. Aby móc żyć ze znajomymi na Instagramie, musisz mieć zainstalowaną wersję 20 lub nowszą aplikacji Instagram. Aktualizacja została wdrożona na całym świecie, więc w ciągu 24 godzin powinna pojawić się w odpowiednim sklepie z aplikacjami. Jest dostępny zarówno dla użytkowników iOS, jak i Android. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida i spieszysz się, aby wypróbować tę funkcję, możesz pobrać najnowszy plik APK i załadować go z boku. Twój znajomy nie musi mieć uruchomionej najnowszej wersji aplikacji, aby móc z Tobą żyć.

  Jak tworzyć oszałamiające wizualnie historie na Instagramie

Żyj z przyjaciółmi na Instagramie

Otwórz Instagram i dotknij przycisku aparatu w lewym górnym rogu. U dołu ekranu wyszukiwarki kamer przejdź do trybu na żywo i rozpocznij transmisję na żywo. Poczekaj, aż znajomy zacznie oglądać Twoje źródło treści. Jeśli znajomy nie ogląda wideo na żywo, nie możesz zaprosić go, aby do Ciebie dołączył.

Stuknij ikonę dwóch twarzy u dołu iz menu, które się pojawi, wybierz znajomego, którego chcesz zaprosić. Otrzymają zaproszenie do dołączenia do Twojego strumienia i będą mogli je odrzucić, jeśli zechcą. Ponadto znajomy może w dowolnym momencie opuścić wideo na żywo lub możesz je usunąć.

Gdy twój znajomy dołączy do wideo na żywo, twój ekran i ekran twoich obserwujących zostaną podzielone na dwie części. Dostajesz górną połowę, a strumień znajomego pojawia się w dolnej połowie. Możesz zarówno przesyłać strumieniowo audio, jak i wideo.

  Co to są kołowrotki Instagram i czy jest to klon TikTok?

Wszystko inne działa tak samo, jak w przypadku zwykłej, jednoosobowej transmisji na żywo. Po zakończeniu filmu masz możliwość zapisania go jako lokalnego pliku MP4 lub udostępnienia go obserwującym przez 24 godziny, tj. Opublikowania go w swojej historii.

Jest to z pewnością kreatywny dodatek do funkcji na żywo. Jakość transmisji nie ulega pogorszeniu, gdy masz dwie osoby przesyłające strumieniowo jednocześnie, chociaż oboje muszą mieć rozsądne dobre, stabilne połączenie na początek.

x