Jakie są zasady anulowania rezerwacji Great Wolf Lodge?

Great Wolf Resorts to jeden z najlepszych rodzinnych kurortów z dziesiątkami miejsc i atrakcji, w których można cieszyć się z najbliższymi. Great Wolf Lodge słynie z krytych parków wodnych. Oprócz tego istnieje wiele ciekawych miejsc, takich jak restauracje, salony gier, spa i wiele atrakcji, które zaangażują Ciebie i Twoje dzieci. Wielu entuzjastów przygód z radością zarezerwowało swój pobyt w Great Wolf Lodge bez przeglądania warunków Great Wolf Lodge na swojej stronie internetowej. Nie będąc w pełni świadomi zasad anulowania rezerwacji w Great Wolf Lodge, stają się sfrustrowani, gdy podchodzą do działu pomocy. Ponadto wielu gości jest ciekawych, czy rezerwacje rozpoczęły się w Great Wolf Lodge po COVID, czy też można bezpiecznie odwiedzić kurorty. Udzielimy Ci wskazówek, jak anulować rezerwację w Great Wolf Lodge i odpowiemy na wszystkie inne powiązane pytania.

Jakie są zasady anulowania rezerwacji Great Wolf Lodge?

Przeczytaj do końca, aby dowiedzieć się szczegółowo o zasadach anulowania rezerwacji w Great Wolf Lodge i Great Wolf Lodge po COVID.

Jaka jest polityka prywatności Great Wolf Lodge?

Great Wolf Lodge szanuje prywatność gości i dokłada wszelkich starań, aby utrzymać zaufanie do usług świadczonych swoim gościom. Polityka prywatności tego schroniska wyjaśnia, w jaki sposób zbierają, wykorzystują i chronią dane osobowe podane przez gości podczas dokonywania rezerwacji za pośrednictwem ich strony internetowej.

Czy są jakieś warunki pobytu w Great Wolf Lodge?

Zanim dokonasz rezerwacji pobytu w Great Wolf Lodge, upewnij się, że jesteś dobrze poinformowany o tych warunkach:

  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00. lub gdy pokoje staną się dostępne.
  • Zarejestrowany gość jest jedyną osobą, która zostanie poproszona o zameldowanie. Pozostała część drużyny ma pozostać w twoim pojeździe, a członek stada udzieli im dalszych instrukcji.
  • Miej ważny dowód tożsamości i kartę kredytową, której użyłeś do dokonania rezerwacji, aby móc się odprawić.
  • Zachowaj wytyczne dotyczące fizycznego dystansu, takie jak pozostawanie w odległości 2 metrów od siebie podczas wchodzenia do kolejki.
  • Wypełnij kwestionariusz zdrowia po przyjeździe.
  • Przypomnienie: Great Wolf Lodge jest bezgotówkowy. Gotówka nie będzie przyjmowana w żadnym sklepie. Używaj tylko kart kredytowych lub zakładaj opaskę na rękę, aby robić zakupy i meldować się.
  • Godzina wymeldowania to 11:00.

Czy łatwo jest uzyskać rezerwację na Great Wolf Lodge?

Tak, uzyskanie rezerwacji w Great Wolf Lodge jest łatwe, o ile zaplanujesz pobyt na tydzień przed planowanym przyjazdem.

Czy możesz zmienić daty pobytu w Great Wolf Lodge?

TAk. Zgodnie z polityką anulowania rezerwacji Great Wolf Lodge, goście dokonujący rezerwacji na osiem lub więcej dni od daty przyjazdu mają 24 godziny na zmianę lub anulowanie rezerwacji bez kar i opłat. Możesz więc zmienić daty pobytu w Great Wolf Lodge. Musisz jednak zadzwonić bezpośrednio do loży i porozmawiać ze specjalistą ds. rezerwacji. W przypadku gości korzystających ze specjalnych jednorazowych ofert rabatowych nie można go przenieść na inne terminy kalendarzowe. Great Wolf Lodge spróbuje znaleźć inny wolny termin i zaoferuje porównywalną stawkę. Nie mogą jednak zagwarantować dokładnego dopasowania rabatów.

Czy nie możesz zostać w Wielkiej Wilczej Loży po tym, jak tam pojedziesz?

TAk. Jeśli dokonałeś rezerwacji, musisz zapłacić w całości, nawet jeśli zrezygnujesz z pobytu. Ale teraz Great Wolf Lodge wprowadził przepustki dzienne, w których można kupić przepustki jednodniowe, ale nie chcesz tam pozostać.

Czy Great Wolf Lodge pobiera opłatę za anulowanie rezerwacji?

Jeśli gość dokonał rezerwacji na termin przyjazdu dłuższy niż dziesięć dni i oddzwoni, aby anulować rezerwację w Great Wolf Lodge w ciągu 24 godzin, gość może anulować bez opłat. W przypadku rezerwacji grupowych obowiązują odpowiednie opłaty za anulowanie.

Ile dni przed koniecznością anulowania rezerwacji?

Zgodnie z warunkami anulowania rezerwacji w Great Wolf Lodge, goście dokonujący rezerwacji na osiem lub więcej dni od daty przyjazdu mają 24 godziny. W ciągu tych 24 godzin mogą modyfikować lub anulować rezerwację bez kar i opłat.

Jeśli będziesz musiał zrezygnować, otrzymasz zwrot wpłaconej kaucji minus 15%, pod warunkiem, że anulacja nastąpi później niż 7 dni od daty przyjazdu. Anulowanie rezerwacji na 4 dni przed datą przyjazdu spowoduje potrącenie 30% z Twojego zwrotu. Ale poza tym ich rezerwacja podlega następującym opłatom za zmianę:

  • 25 USD, jeśli rezerwacja zostanie zmodyfikowana 8 lub więcej dni od przyjazdu?

  • 50 USD, jeśli rezerwacja zostanie zmieniona mniej niż 8 dni od przyjazdu?

  • 100 USD w przypadku anulowania 3–7 dni przed przyjazdem lub koszt jednego noclegu w przypadku ceny poniżej 100 USD

Czy możesz otrzymać zwrot pieniędzy po anulowaniu rezerwacji w Great Wolf Lodge?

TAk. Po dokonaniu rezerwacji depozyty rezerwacyjne w ramach promocji Early Saver podlegają wpłacie bezzwrotnej zaliczki. Depozyty za rezerwację kabin są uważane za zarobione i nie podlegają zwrotowi, jeśli gość anuluje rezerwację w ciągu 48 godzin od zameldowania. Niemniej jednak, w przypadku anulowania Cabana przez Hotel w dowolnym momencie z powodu złej pogody, niedostępności lub z jakiegokolwiek innego powodu, zadatek zostanie zwrócony.

Jak anulować rezerwację w Great Wolf Lodge Online?

Nie możesz anulować rezerwacji w Great Wolf Lodge online. Jeśli data przyjazdu przekracza dziesięć dni i oddzwonimy, aby anulować rezerwację w Great Wolf Lodge w ciągu 24 godzin, możesz skontaktować się z obsługą klienta Great Wolf Lodge telefonicznie pod numerem 1 (888) 960-9653 w celu anulowania procedura.

Czy po COVID-19 można bezpiecznie udać się do Great Wolf Lodge?

Tak, teraz jest całkowicie bezpiecznie udać się do Loży Wielkiego Wilka po COVID, ponieważ wprowadzono ulepszone środki sanitarne i bezpieczeństwa, aby chronić gości Wielkiego Wilka i członków stada. Goście mogą zacząć dokonywać rezerwacji, ponieważ Great Wolf Lodge podejmuje wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić swoim gościom i członkom paczki bezpieczeństwo.

Czy COVID-19 wpłynął na zasady anulowania Great Wolf Lodge?

TAk. Z powodu COVID-19 rezerwacje gości zostały anulowane. Jednak Great Wolf Lodge stale kontaktował się ze swoimi gośćmi i członkami stada, pracując nad zwróceniem wszystkim. Tak więc goście, którzy anulowali rezerwację w Great Wolf Lodge, otrzymali zwrot pieniędzy. Jednak ze względu na wielkość i różne czasy przetwarzania bankowego innym zajęło to trochę więcej czasu.

***

Mamy nadzieję, że otrzymałeś wszystkie informacje na temat warunków i zasad anulowania rezerwacji Great Wolf Lodge. Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina doświadczycie raz w życiu okazji, aby odwiedzić Great Wolf Lodge po COVID! Jeśli są jakieś uwagi i sugestie, zostaw je w komentarzach, abyśmy mogli je przeczytać.