Konfigurowalny odtwarzacz muzyczny z korektorem i motywami

Pixel Player to odtwarzacz muzyki dla Androida, który możesz dostosować do domyślnej karty i schematu kolorów. Pod względem estetycznym aplikacja jest przejrzysta i funkcjonalna, pozwala zrobić tyle, jeśli nie więcej, niż przeciętny odtwarzacz muzyki. Oprócz tworzenia list odtwarzania oraz znajdowania i odtwarzania utworów tego samego wykonawcy, co obecnie odtwarzany, aplikacja umożliwia ustawienie utworu jako dzwonka urządzenia i jest wyposażona w korektor.

Podczas pierwszej instalacji aplikacja poprosi Cię o przejście do jej ustawień, aby dostosować wygląd i funkcje aplikacji. Oprócz wyboru paska tytułu i podkreślenia kolorów wskaźnika, aplikacja niezależnie zarządza orientacją ekranu, pozwala utrzymać urządzenie w stanie uśpienia, gdy aplikacja jest na pierwszym planie, odfiltrować z urządzenia wszystkie pliki MP3, które są zbyt krótkie, aby mogły być muzyką pliki i pozwala ustawić domyślną kartę dla jego ekranu głównego.

Ustawienia Pixel Playera

Pixel Player automatycznie skanuje urządzenie w poszukiwaniu muzyki. Możesz zmusić aplikację do wykonania nowego skanowania za pomocą przycisku Więcej. Aplikacja umożliwia przeglądanie muzyki według wykonawców, albumów, utworów i list odtwarzania, z osobną zakładką dla każdego z nich. Możesz przewijać karty lub skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć piosenkę. Aby wyświetlić utwory w kolejce, dotknij przycisku listy u góry. Możesz zapisać listę utworów w kolejce jako listę odtwarzania.

Pixel Player Opcje Pixel Playera

Aby odtworzyć utwór, dotknij go na liście, na której się pojawi. Na dole ekranu pojawi się miniodtwarzacz, a do obszaru powiadomień zostanie dodana ikona wskazująca, że ​​aplikacja jest uruchomiona. Jeśli dotkniesz miniodtwarzacza, otworzy się większa wersja, którą można ponownie zminimalizować, dotykając przycisku strzałki w dół w lewym górnym rogu. Możesz dodać do ulubionych utwór i otworzyć panel utworów w kolejce za pomocą odpowiednich przycisków u góry rozwiniętego odtwarzacza. Za pomocą przycisku więcej możesz dodać utwór do list odtwarzania, ustawić go jako dzwonek i znaleźć utwory tego samego wykonawcy i odtworzyć je lub dodać je do listy odtwarzania.

Piosenka Pixel Player Pixel Player ten sam artysta

Ostatni, ale nie mniej ważny, jest korektor, do którego można uzyskać dostęp za pomocą przycisku więcej na ekranie głównym aplikacji i na ekranie odtwarzacza muzyki. Korektor jest wyposażony w zwykłe ustawienia wstępne i możesz ustawić własne poziomy korektora. Muzykę odtwarzaną przez Pixel Player można odtwarzać / wstrzymywać z poziomu ekranu blokady, na którym jest prawidłowo wyświetlana okładka bieżącego utworu.

Korektor Pixel Player Ekran blokady Pixel Player

Nowa aplikacja w wersji 1 jest bardziej dopracowana niż większość aplikacji w wyższej wersji. Jest wolny od reklam i obecnie w wersji beta.

Zainstaluj Pixel Playera

x