Konwertuj strefy czasowe dla maksymalnie pięciu lokalizacji z dowolnego miejsca na swoim iPhonie

Udostępnij teraz w social media:


Miejsca pracy bardzo się zmieniły i coraz częściej pracownicy znajdują się w różnych miastach, a nawet w różnych strefach czasowych. Tam, gdzie utalentowanym ludziom jest bardzo łatwo współpracować bez ograniczeń geograficznych, dla każdego, kto musi wykonać telefon lub zaplanować spotkanie, jest to trochę trudna walka. Klok to bezpłatna aplikacja na iOS, która jest wspaniałym narzędziem stworzonym, aby pomóc Ci zarządzać komunikacją między różnymi strefami czasowymi. Oprócz tego, że jest pięknie zaprojektowana, aplikacja zapewnia łatwy dostęp dzięki obsłudze widżetu. Użytkownicy mogą dodać maksymalnie pięć różnych stref czasowych i sporządzić wykres różnicy czasu między wszystkimi pięcioma.

  Co musisz wiedzieć o Snapach w Ubuntu 20.04

Zainstaluj Klok i otwórz go. Zawiera już cztery popularne strefy czasowe. Przesuń palcem w lewo, aby usunąć strefę czasową, i dotknij małego przycisku plusa w prawym górnym rogu, aby dodać nową. Możesz wybrać, w jaki sposób zegary są rozmieszczone na widżecie według kierunku, np. Z zachodu na wschód lub ze wschodu na zachód. Dla tych z Was, którzy zastanawiają się, dlaczego to ważne, zastanówcie się, co mówią o Japonii jako kraju wschodzącego słońca, czyli o dzień przed Europą i Amerykami. Możesz wybrać wyświetlanie czasu w zegarze analogowym lub zegarze cyfrowym w widgecie.

klok_add-city

Po skonfigurowaniu wszystkich stref czasowych rozwiń Centrum powiadomień i przejdź do karty Dzisiaj, aby dodać widżet. Dotknij widżetu i przygotuj się na zakochanie. Podświetlone na biało tarcze zegara wskazują, że jest odpowiedni czas na wykonanie połączenia w tej konkretnej strefie czasowej. Jeśli chcesz zobaczyć, która będzie godzina, powiedzmy w Londynie, kiedy w San Francisco jest szósta, po prostu dotknij tarczy zegara dla San Francisco i użyj wiersza liczb (wskazuje godzinę), aby zmienić godzinę. Wszystkie tarcze zegara zostaną odpowiednio zaktualizowane, aby odzwierciedlić zmianę czasu. Wskaźniki plus jeden i minus jeden informują, czy ta strefa czasowa jest nadal w tym samym dniu / dniu, czy w poprzednią.

  Jak odbijać wideo i strumieniować dźwięk z iPhone'a na Maca

klok-widget-2 klok-widget

Jeśli to nie jest imponujące narzędzie do przechowywania czasu, nie wiem, co nim jest.

Zainstaluj Klok z App Store

x