Microsoft Defender ATP otrzymuje najwyższe wyniki w testach branżowych

Udostępnij teraz w social media:

To, co zaczęło się jako zwykłe rozwiązanie antywirusowe dla systemu Windows, nie dotarło do przedsiębiorstw i oferuje najwyższej jakości rozwiązanie bezpieczeństwa. Microsoft Defender ATP lub Advanced Threat Protection uzyskał najwyższą ocenę w testach branżowych zarówno pod względem rozwiązań antywirusowych, jak i systemu bezpieczeństwa.

MITERE Microsoft Defender ATP

Microsoft Defender jest najlepiej oceniany w testach branżowych

AV-TEST: wynik ochrony 6,0 / 6,0

Defender ATP otrzymuje 6 z 6 z ostatnich sześciu cykli w przeglądzie produktu i raporcie certyfikacyjnym AV-TEST. Wyniki testów są oparte na ochronie, wydajności i użyteczności. Podczas testu wykorzystano 2735 próbek złośliwego oprogramowania. Nazywany również jako Testowanie w rzeczywistym świecie i zestaw referencyjny AV-TEST (znany jako „Rozpowszechnione złośliwe oprogramowanie”).

  Jak znaleźć i wyłączyć rozszerzenia Chrome wymagające dużej ilości zasobów

AV-Porównania: stopień ochrony 99,9% w najnowszym teście

W tym teście bezpieczeństwa biznesowego uwzględniono trzy scenariusze.

  • Test ochrony w świecie rzeczywistym, który naśladuje ataki złośliwego oprogramowania online
  • Test ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, w którym szkodliwe oprogramowanie dostaje się do systemu spoza Internetu (np. USB),
  • oraz Test wydajności, który ocenia wpływ na wydajność systemu.

SE Labs: Całkowita ocena dokładności AAA w najnowszym teście

SE Labs testuje, czy oprogramowanie lub usługa może wykrywać lub chronić przed atakami, w tym punktami końcowymi, urządzeniami sieciowymi i usługami w chmurze.

MITER: Wiodące w branży możliwości optyczne i detekcyjne

Jest to kolejny test, który koncentruje się głównie na oprogramowaniu lub zdolności usługowej do wykrywania technik powszechnie stosowanych przez ukierunkowaną grupę ataków APT3 (znaną również jako Boron lub UPS) oraz platformę ATT & CK. Microsoft Defender ATP był w stanie złagodzić atak ze względu na swoją siłę inteligencji zagrożeń oraz zaawansowane, automatyczne wykrywanie poprzez uczenie maszynowe, heurystykę i monitorowanie zachowania.

Microsoft twierdzi, że każdego dnia pojawia się ponad 100 milionów nowych zagrożeń, które stanowią zaledwie 1% z tego, tj. Milion testów na 20 lub 30 produktach.

System bezpieczeństwa musi ewoluować i przewidywać, co może się stać dalej, a może zapobiec, zanim się wydarzy.

Przeczytaj o tym więcej na oficjalnym poście.

x