Musiex dodaje baner oparty na gestach z elementami sterującymi do odtwarzania muzyki [Jailbreak]

Sterowanie muzyką w Centrum sterowania jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek pojawiły się w iOS 7. Samo Centrum sterowania jest bardzo popularne, ponieważ eliminuje potrzebę posiadania aplikacji z lampą błyskową, służy jako sposób na uruchomienie kalkulatora, aparatu, i kompas. Spośród wielu funkcji, do których Control Center zapewnia łatwy dostęp, sterowanie muzyką jest jedynym obszarem, w którym możesz chcieć więcej. Musiex to ulepszenie Cydii dostępne w repozytoriach Bigboss i Insanelyi, które dodaje interfejs oparty na gestach dla odtwarzanej muzyki. Pozwala wyświetlić bieżący utwór, który jest odtwarzany wraz z okładką albumu, i umożliwia przesuwanie do następnego lub poprzedniego utworu, wstrzymywanie / odtwarzanie, przeskakiwanie do przodu lub do tyłu oraz włączanie powtarzania i odtwarzania losowego. Ulepszenie zawiera również ciemny i jasny motyw, a także opcję tworzenia niestandardowego motywu.

Przejdź do aplikacji Ustawienia, aby skonfigurować ulepszenie. Nie będziesz mógł go używać, dopóki nie przypiszesz gestu, aby go aktywować. Gesty przypisuje się w obszarze Metody aktywacji. Nie trzeba dodawać, że aby przypisać gest, musisz mieć zainstalowany Aktywator na swoim urządzeniu. W Ustawieniach możesz wyłączyć rozwijanie Centrum powiadomień, gdy Musiex. Możesz także wybrać jeden z dwóch różnych typów elementów sterujących: „Standardowy” lub „Gest”. W przypadku standardowych elementów sterujących przesuniesz palcem Musiex, aby wyświetlić przyciski do odtwarzania / wstrzymywania i przełączania między utworami. Dzięki sterowaniu za pomocą gestów przesuwaj palcem w lewo i w prawo na Musiex, aby przełączać się między utworami i dotykaj go, aby odtwarzać / wstrzymywać. W obu trybach dotknięcie i przytrzymanie okładki otworzy aplikację, w której jest odtwarzana muzyka.

Musiex Ustawienia Musiex

Musiex pojawia się jako powiadomienie normalnie na Twoim urządzeniu. Aby go odrzucić, po prostu przesuń go w górę. Ulepszenie jest domyślnie ustawione na ciemny motyw, ale możesz wybrać jasny z jego ustawień w obszarze Motyw. Istnieje również opcja tworzenia własnego motywu niestandardowego, dostosowując wartości RGB dla tła i koloru tekstu. Możesz także zarządzać kryciem Musiex dla każdego motywu.

Musiex graMotyw Musiex

Musiex jest całkiem niezły, jeśli chodzi o łatwość użycia. Możesz ją wyświetlić na ekranie blokady, w aplikacji bez konieczności odłączania się od niej, a także na ekranie głównym. Ulepszenie działa również z innymi aplikacjami, które odtwarzają muzykę, np. Przeglądarką, SoundCloud itp. Powinno działać również z większością popularnych aplikacji muzycznych innych firm.

x