MyScript Stylus konwertuje odręczne dane wejściowe na tekst cyfrowy [Android]

Android ma miliard różnych aplikacji w Sklepie Play, od aplikacji do znajdowania wskazówek na drodze po aplikacje do utrzymywania karty na kontach mediów społecznościowych. Jednym z zestawów aplikacji, których wszyscy używamy bardzo często, jest jednak klawiatura. Android jest dostępny po wyjęciu z pudełka, ale alternatywy innych firm dodatkowo ulepszają ofertę akcji, wprowadzając więcej funkcji i przycisków do tabeli lub próbując zrewolucjonizować wprowadzanie danych, zmieniając metodę wprowadzania QWERTY. Jedną z takich nowych aplikacji w bloku jest MyScript Stylus. W przeciwieństwie do tradycyjnej klawiatury MyScript rozpoznaje wprowadzany ręcznie tekst za pomocą rysika lub palców i konwertuje go na tekst cyfrowy.

Rozpoczęcie pracy z MyScript Stylus jest dziecinnie proste. Po pobraniu go ze Sklepu Play musisz aktywować klawiaturę. Odbywa się to, przechodząc do Ustawienia >> Język i wprowadzanie, a następnie dotykając Stylus Beta, aby aktywować i wybrać go jako domyślny. Na szczęście aplikacja pozwala określić wszystkie te elementy podczas pierwszego uruchamiania.

MyScript Stylus_Intro MyScript Stylus_Intro2 MyScript Stylus_Input

Po aktywacji możesz zacząć używać MyScript w dowolnej aplikacji, w tym do obsługi wiadomości, e-maili, mediów społecznościowych, edytorów tekstu itp. Przypuśćmy, że zamierzasz wysłać wiadomość tekstową do znajomego w Google Hangout. Po dotknięciu pola tekstowego, aby rozpocząć pisanie, zobaczysz, że interfejs tej konkretnej aplikacji różni się znacznie od klawiatur, których zwykle używasz. Nie ma przycisków w stylu QWERTY, a raczej białe płótno, na którym można narysować wymagany tekst.

Aplikacja zawiera zintegrowany moduł sprawdzania gramatyki, który zapewnia, że ​​wszystkie literówki i błędy zostały wcześniej odebrane, i na tej podstawie podaje najbliższe sugestie, dzięki czemu możesz łatwo wybrać właściwe słowo z szeregu podanych opcji. MyScript automatycznie dodaje spacje, ale możesz też dodać je ręcznie za pomocą dedykowanej spacji na dole. Oprócz spacji zawiera klawisze powrotu i backspace. Jego interfejs ma również suwak na dole, który umożliwia łatwe przewijanie między napisanym tekstem. Kiedy wprowadzasz tekst, jest on automatycznie konwertowany na wersję cyfrową w ciągu kilku sekund.

MyScript Stylus_Main MyScript Stylus_Type MyScript Stylus_Cut

MyScript Stylus pozwala oczywiście dostosować kilka ustawień na ekranie Ustawienia, które obejmują określenie rozmiaru tekstu, koloru i grubości, a także dodawanie i usuwanie obsługiwanych języków.

MyScript Stylus_Settings MyScript Stylus_Settings_Thickness MyScript Stylus_Settings_Size

Aplikacja obsługuje obecnie 54 języki rozpoznawania pisma ręcznego, w tym angielski, chiński, francuski, holenderski, duński i chiński. Działa na wszystkich urządzeniach z Androidem 3.0 lub nowszym.

Zainstaluj MyScript Stylus ze Sklepu Play