Nagrywarka tła pomaga usunąć tło ze zdjęć

Udostępnij teraz w social media:

Masz więc zdjęcie, którego chciałbyś użyć w swoim poście na blogu, prezentacji pokazu slajdów lub e-booku, ale przede wszystkim musisz wyciąć jego tło? Cóż, z wszechstronnym narzędziem, takim jak Photoshop, nie powinno to stanowić problemu. Ale wtedy wszyscy nie mamy zainstalowanego Photoshopa, a nawet gdybyśmy to zrobili, nadal wymagałoby to kilku kroków (i cennego czasu), aby ostrożnie przyciąć tło i odizolować obiekt od reszty obrazu. Nie, dziękuję, wolałbym użyć Background Burner, aby wykonać zadanie, ponieważ jest darmowy i działa tak bezbłędnie. To podobne narzędzie, jak Clipping Magic, które omówiliśmy rok temu, które pozwala wycinać tło obrazów w podobny sposób.

  Sprawdź, czy film nadaje się do oglądania w rodzinie, czy nie

Podobnie jak Clipping Magic, Background Burner to aplikacja internetowa, która będzie działać w Twojej przeglądarce. Podobnie jak wiele aplikacji internetowych, zaczyna się od przesłania wymaganego obrazu z komputera. Proste przeciąganie i upuszczanie na interfejsie wystarczy, aby zainicjować proces przesyłania, lub zawsze możesz użyć klasycznej funkcji przeglądania plików, jeśli chcesz.

Nagrywarka w tle_Wybierz plik

Po załadowaniu obrazu aplikacja próbuje automatycznie wypalić tło z obrazu i po kilku sekundach przetwarzania przedstawia kilka wyników, umożliwiając użytkownikom wybór spośród różnych opcji, które w ogóle nie mają tła.

Background Burner_Inntiallize

Aplikacja pokazuje również oryginalny obraz, podczas gdy wszystkie inne to edytowane wersje bez tła. Chociaż Background Burner nie działa dobrze w przypadku złożonych obrazów zawierających kilka obiektów, jest bardzo przydatny w przypadku obrazów z prostym tłem. W każdym razie aplikacja oferuje różne opcje i pozwala pobrać idealną, klikając „Wybierz”. Alternatywnie możesz kliknąć „Popraw”, aby otworzyć obszar edycji, w którym możesz ręcznie dostosować kilka rzeczy.

  Jak dostosować formularze Google za pomocą motywów, obrazów i czcionek

Wyniki Burner_thumbnail w tle

Po kliknięciu Touch Up, Background Burner przeniesie Cię do interfejsu edycji, w którym możesz użyć zielonego pędzla, aby zachować elementy, których chcesz użyć na obrazie, i czerwonego pędzla, aby zaznaczyć obszar, który chcesz usunąć. Możesz także powiększać i pomniejszać podgląd obrazu i używać opcji Cofnij, aby łatwo cofać zmiany.

Background Burner_touchup

Gdy będziesz zadowolony z wyników wyświetlanych na ekranie Touch Up, kliknij „Użyj tego”, aby pobrać plik JPG z białym tłem lub PNG z całkowicie przezroczystym tłem. Na tym samym ekranie możesz także kliknąć „Zamień tło”, co umożliwia zastąpienie przezroczystego tła niestandardowym.

Background Burner_download

Krótko mówiąc, jeśli chcesz bezboleśnie usunąć tło ze swoich ulubionych zdjęć, jednocześnie zachowując obiekt w stanie nienaruszonym, warto wypróbować Background Burner. Jest nie tylko darmowy w użyciu, ale także dość łatwy w użyciu.

  Jak rozmawiać głosowo w grach Nintendo Switch

Odwiedź Background Burner

x