Najlepsza krajowa kontrola przeszłości kryminalnej (przegląd) w 2020 r

Czy kiedykolwiek martwisz się, że ktoś w twoim życiu może mieć kryminalną przeszłość? Jeśli tak, nie jesteś sam.

Najlepsze krajowe usługi w zakresie sprawdzania przeszłości kryminalnej

Martwienie się to normalne

Wielu Amerykanów podziela te same obawy.

Kim jest ten facet, z którym zaczęła się spotykać twoja córka i jak może sobie pozwolić na taki fajny samochód?
Jaka historia kryje się za facetem, który wprowadził się do sąsiedniego domu zupełnie sam, mimo że miał pięćdziesiątkę?
Dlaczego policja ciągle odwiedza dom na dole ulicy?

Kiedy w Twoim życiu pojawiają się niesmaczne postacie, zamartwianie się jest całkowicie naturalną reakcją, ponieważ chcesz zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, aby dowiedzieć się o czyjejś przeszłości kryminalnej: przeprowadzając krajową weryfikację kryminalną online.

Weryfikacja online może być przeprowadzona dla każdego, aby odkryć szczegóły jego kryminalnej przeszłości. Strony internetowe oferujące te usługi pozyskują informacje z publicznych rejestrów w sposób szybki, skuteczny, dokładny i niedrogi. W tym artykule nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o przeprowadzaniu krajowego sprawdzania przeszłości kryminalnej. Podamy również zalecenia dotyczące najlepszych usług do wykorzystania.

Przeszukuj ponad 1 miliard publicznych rejestrów

Przeprowadź kompleksowe sprawdzenie przeszłości…

Weryfikacja online to najbardziej skuteczny, dokładny i niedrogi sposób na poznanie historii kryminalnej danej osoby. Więc z której strony powinieneś skorzystać? Istnieje wiele witryn sprawdzających w tle, a niektóre są znacznie lepsze niż inne. Dokonanie wyboru może być trudne, ale w tym możemy pomóc.

Jak testowaliśmy

Przetestowaliśmy wszystkie główne witryny, więc nie musisz tego robić. Zastosowaliśmy również opinie użytkowników, aby pomóc nam zidentyfikować najskuteczniejsze witryny przestępcze. Z opinii tej wynika, że ​​najlepsze witryny zazwyczaj muszą spełniać następujące kryteria:

Szczegółowe badania – różne witryny oferują różne poziomy badań. Ale jeśli chodzi o kontrolę kryminalną, chcesz mieć pewność, że sprawdzono każde możliwe źródło danych. Gwarantujemy więc, że wszystkie polecane przez nas witryny oferują wysokiej jakości i dogłębne badania rejestrów karnych.
Dokładne i zrozumiałe raporty – raporty końcowe są niezbędne, ale mogą być bardzo zagmatwane, zwłaszcza jeśli ktoś ma wiele wykroczeń w swoim imieniu. Ale najlepsze strony dostarczają raporty, które są łatwe do odczytania i zrozumienia, a jednocześnie zawierają wszystkie istotne informacje.
Szybkie wyniki – jeśli chodzi o sprawdzanie przeszłości kryminalnej, nie chcesz czekać na wyniki przez dłuższy czas. Czasy reakcji mogą się różnić w zależności od różnych witryn, ale najlepsze z nich oferują podstawowe wyniki w ciągu zaledwie kilku minut. Powinni również być w stanie dostarczyć pełny profil postaci w nie więcej niż 4 lub 5 dni roboczych.
Dostosowywanie wyszukiwania – użytkownicy chcą, aby witryna mogła dostarczać dokładne dane z rejestrów karnych, nawet jeśli dysponują minimalną ilością informacji na dany temat. A najlepsze strony sprawdzające w tle mogą to zapewnić.
Użyteczny pulpit nawigacyjny – pulpit nawigacyjny online to sposób, w jaki większość użytkowników zarządza wyszukiwaniami, uzyskuje dostęp do raportów i przegląda inne dane. Ale projekt i użyteczność pulpitów nawigacyjnych również mogą się znacznie różnić. Wszystkie najlepsze witryny oferują intuicyjne w obsłudze i dobrze zaprojektowane pulpity nawigacyjne.
Aplikacje mobilne – w dzisiejszych czasach każdy chce mieć dostęp do usług online na urządzeniach mobilnych, a wiele witryn sprawdzających w tle zobowiązało się do posiadania dedykowanych aplikacji dla wszystkich głównych platform.
Dobra obsługa klienta – jeśli wyszukiwanie zwróci niezrozumiałe wyniki lub napotkasz jakiekolwiek problemy z wyszukiwaniem, będziesz potrzebować niezawodnej i pomocnej obsługi klienta.

Najlepsza krajowa usługa sprawdzania przeszłości kryminalnej

W naszych testach zidentyfikowaliśmy cztery witryny sprawdzające przeszłość, a opinie użytkowników sugerują, że spełniają one wszystkie te kryteria. Jednak czytelnicy powinni być świadomi, że chociaż każda z tych witryn jest jedną z najlepszych na świecie, żadna nie może zagwarantować, że ich wyniki będą zawsze w 100% dokładne.

Podczas sprawdzania przeszłości zawsze istnieje margines błędu i od czasu do czasu zdarzają się błędy. Ale każda z tych witryn może pochwalić się godną pozazdroszczenia historią, wysokim wskaźnikiem satysfakcji użytkowników i wyjątkowo dobrymi wynikami w testowaniu. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że znacznie częściej dostarczą one trafne wyniki i bez wahania polecamy każdy z nich.

Na podstawie naszych szeroko zakrojonych testów stwierdziliśmy, że są to najlepsze krajowe usługi sprawdzania przeszłości kryminalnej.

1. Został zweryfikowany

Został zweryfikowany - wybór redaktorów

BeenVerified to jedna z najlepszych witryn do sprawdzania przeszłości w celu gromadzenia danych kryminalnych. Ich usługi są dostępne w dwóch poziomach cenowych. Na swoim podstawowym poziomie, BeenVerified przeszukuje setki różnych źródeł, w tym rejestry karne i rejestry przestępców seksualnych, a także rejestry finansowe, raporty majątkowe, dane z mediów społecznościowych i historie adresowe. Za kilka dolarów więcej ich usługa premium przeszuka jeszcze więcej źródeł danych.

Raporty końcowe BeenVerified są zawsze pełne informacji, ale nadal łatwe do odczytania. Ich pulpit nawigacyjny jest bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, a także oferują dedykowane aplikacje na urządzenia z systemem iOS lub Android. Usługa obsługi klienta BeenVerified jest dostępna przez długie godziny, siedem dni w tygodniu i można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

2. Natychmiastowy CheckMate

Natychmiastowy szach mat - wybór redaktorów

Kolejną świetną stroną do sprawdzania przeszłości kryminalnej jest Instant CheckMate. Ich usługi są również dostępne na dwóch poziomach, z danymi takimi jak rejestry karne, rejestry przestępców seksualnych, rejestry małżeństw i rozwodów, dane krewnych, historia adresów i wszelkie profile w publicznych mediach społecznościowych, wszystkie dostępne na ich podstawowym poziomie. Dalsze informacje, w tym szczegółowe akta sądowe, historia finansowa, prawa jazdy i pozwolenia na broń, wymagają od użytkowników zapłacenia nieco więcej za usługę premium.

Podczas gdy CheckMate oferuje tylko dedykowane oprogramowanie dla Androida, każdy (w tym użytkownicy iOS) może uzyskać dostęp do ich wyjątkowego pulpitu nawigacyjnego online, aby zarządzać i przeglądać swoje dane wyszukiwania. Raporty końcowe są łatwe do prześledzenia i zawierają mnóstwo przydatnych informacji. Jeśli kiedykolwiek napotkasz problem lub masz pytanie dotyczące wyszukiwania lub wyników, możesz odpocząć, wiedząc, że obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, Instant CheckMate jest potężnym sprzymierzeńcem podczas wyszukiwania potencjalnych złoczyńców w Twoim życiu.

3. TruthFinder

TruthFinder - wybór redaktorów

TruthFinder zyskał miano skutecznej metody odkrywania kryminalnej rzeczywistości czającej się za sąsiedzkimi fasadami. Ta firma przeszuka miliony zapisów, aby zapewnić pełny profil podejrzanego, który może obejmować rejestry karne i sądowe, a także rejestry przestępców seksualnych, rejestry jazdy, dane osobowe i informacje o znanych krewnych. Dostępna jest również usługa premium, która obejmuje dalsze szczegóły, takie jak historia edukacji, rejestry rejestracji wyborców, broń i inne posiadane licencje. TruthFinder oferuje nawet głęboką usługę wyszukiwania w sieci, która przeszukuje więcej źródeł online i profili w mediach społecznościowych niż jakakolwiek inna witryna.

Raporty końcowe są przejrzyste i łatwe do odczytania pomimo obszerności dostarczonych informacji. Podczas wyszukiwania możesz być na bieżąco, uzyskując dostęp do swoich danych za pośrednictwem wygodnego pulpitu internetowego lub dedykowanej aplikacji na Androida. Wszelkie problemy, które możesz napotkać, można szybko rozwiązać, dzwoniąc do bezpłatnej infolinii całodobowej obsługi klienta.

4. Intelius

Ostatnią rekomendowaną przez nas stroną sprawdzającą przeszłość kryminalną jest Intelius, która oferuje imponujący zakres możliwości. Za symboliczną opłatą będą przeszukiwać zbiory danych karnych, aby podać pełne dane kontaktowe danej osoby, jej historię adresową, dane rejestrowe przestępców seksualnych, historię finansową, dokumentację majątkową, historię edukacji i inne. Ich wyniki są kompleksowe i łatwe do przeanalizowania w atrakcyjnych raportach końcowych.

Intelius oferuje elegancki pulpit nawigacyjny online wraz z dedykowanymi aplikacjami na urządzenia z systemem Android i iOS, aby uzyskać dostęp do danych wyszukiwania w locie. Naszym jedynym punktem spornym w przypadku tego dostawcy jest jego raczej podstawowa obsługa klienta (chociaż naprawdę doceniliśmy jego usługę rozwiązywania problemów online). Intelius przeprowadził ponad 50 milionów sprawdzeń przeszłości od momentu powstania i jako jedna z najbardziej przystępnych cenowo witryn na tej liście stanowi niesamowitą wartość w dążeniu do odkrycia kryminalnych prawd osób wokół ciebie.

Jak sprawdzić, czy ktoś jest przestępcą

W telewizji identyfikacja złego faceta często wydaje się łatwa. Prawdopodobnie jest to zmiennooka postać, która trzyma się na uboczu, lub krzykliwa osobowość z nieskończonymi rozporządzalnymi dochodami, ale bez oczywistej pracy. Ale w prawdziwym życiu ludzie rzadko są tak jednowymiarowi. Postacie o podejrzanym wyglądzie mogą w rzeczywistości być filarami społeczności, podczas gdy twój cichy, sympatyczny sąsiad może ukrywać potworne zamiary. Bez względu na to, jakie są Twoje założenia, bez twardych danych możesz postawić na błąd.

Jak sprawdzić, czy ktoś jest przestępcą

Jednak w dzisiejszych czasach uzyskanie informacji potrzebnych do pełniejszego zrozumienia charakteru danej osoby jest banalnie łatwe. W końcu rejestry karne są przechowywane w domenie publicznej, z których mogą korzystać zarówno organy ścigania, jak i prywatni obywatele w celu poprawy ogółu społeczeństwa. Tak, masz takie samo prawo do tych danych, jak każda agencja rządowa!

Jednak nie zawsze łatwo jest znaleźć to, czego szukasz. Archiwa są raczej przytłaczająco kompletne, co sprawia, że ​​przeszukiwanie ich jest zniechęcającym wyzwaniem. Jednak witryny internetowe sprawdzające w tle wykonują tę pracę szybko dzięki zaawansowanym metodom wyszukiwania. Tak więc, jeśli twój podejrzany przeniósł stany lub w inny sposób próbował zniknąć w tle, aby ukryć swoją kryminalną przeszłość, będziesz w stanie poprawnie je zidentyfikować i to również szybko.

Przeszukuj ponad 1 miliard publicznych rejestrów

Przeprowadź kompleksowe sprawdzenie przeszłości…

Sprawdzanie przeszłości kryminalnej, co ujawniają?

Wszystkie rejestry karne są publicznie dostępne. Ma to częściowo pomóc organom ścigania w pilnowaniu byłych przestępców. Ale ma to również dać zwykłym obywatelom amerykańskim prawo wiedzieć, kto mieszka w ich sąsiedztwie. Jeśli masz dostęp do odpowiednich danych, możesz dowiedzieć się prawie wszystkiego z przeszłości kryminalnej. Niektóre szczegóły, które możesz znaleźć, obejmują:

Gdzie i kiedy zostali aresztowani
O jakie przestępstwo zostali oskarżeni
Czy to przestępstwo było przestępstwem, czy wykroczeniem
Nazwa i region każdego sądu, przed którym stanęli przed sądem
Jaki wyrok otrzymali
Niezależnie od tego, czy zostali skazani, uniewinnieni, czy sprawa przeciwko nim została oddalona
Zrobiono im jakiekolwiek zdjęcia mugowe
W którym więzieniu byli przetrzymywani
Jeśli znajdują się w rejestrze przestępców seksualnych

Nawet jeśli osoba została aresztowana za przestępstwo, ale nigdy nie została oskarżona, szczegółowe informacje można znaleźć na podstawie sprawdzenia przeszłości. Dedykowane służby mają stały dostęp do danych z rejestrów karnych z całego kraju. Oznacza to, że nawet jeśli dana osoba przeniosła się, nadal możesz dowiedzieć się, jakie przestępstwa popełniła gdzie indziej.

I nie martw się, jeśli nie wiesz zbyt wiele o osobie, wobec której jesteś podejrzliwy. Jeśli korzystasz z internetowej usługi sprawdzania przeszłości, możesz przeprowadzić dokładne wyszukiwanie w oparciu o najmniejszą ilość informacji. Nawet częściowe wyszukiwanie nazwiska może zwykle dostarczyć dokładnych informacji.

Wniosek

Jedną z najpopularniejszych aplikacji internetowych usług sprawdzania przeszłości jest badanie historii kryminalnej danej osoby. W końcu istnieje ogromna skarbnica bardzo odkrywczych danych, które są publicznie dostępne, a ich ręczne sortowanie jest trudne. Zalecane przez nas strony sprawdzające przeszłość wykonują to zadanie szybko i w krótkim czasie renderują obszerny profil podejrzanego. Chociaż te usługi sprawdzania przeszłości kryminalnej nie zniszczą banku, spokój ducha, który zapewniają, jest trudny do wyceny.

Czy kiedykolwiek korzystałeś z witryny sprawdzającej tożsamość, aby dowiedzieć się o czyjejś kryminalnej przeszłości? Jakie informacje odkrył? Czy byłeś zaskoczony wynikami i poziomem szczegółowości, które udało im się znaleźć? Zawsze lubimy słuchać opinii i opinii wszystkich naszych czytelników, więc dlaczego nie podzielić się nimi z nami, korzystając z poniższego pola komentarza?