Najlepsze filmy TCM do transmisji w HBO Max (czerwiec 2020)

Turner Classic Movies (TCM) zawiera filmy z prawie każdej dekady, a niektóre filmy z usługi można oglądać w salonie. Te filmy to 10 najlepszych opcji z TCM, które możesz przesyłać strumieniowo przez HBO Max.

The Blob

TCM The Blob

The Blob opowiada historię Steve’a Andrewsa i jego dziewczyny, którzy badają spadły meteor. Ale sytuacja się pogarsza, kiedy widzą, że farmer zostaje pożarty przez protoplazmę, i idą powiedzieć miastu. Nikt im nie wierzy, a oni nie mają pojęcia, jaki los czeka ich dom.

Little Shop of Horrors

TCM Little Shop of Horrors

Ten zabawny musical opowiada historię Seymoura, granego przez Ricka Moranisa, który podkochuje się w swoim współpracowniku. Musi jednak poświęcić całą swoją uwagę Audrey II, krwiożerczo gadającej roślinie, która zjada wszystko, co może, aby zdobyć władzę. Seymour musi zrobić, co w jego mocy Little Shop of Horrors aby uratować magazyn roślin.

Czarnoksiężnik z krainy Oz

TCM Czarnoksiężnik z krainy Oz

Dorothy i jej mały przyjaciel Toto zostają zabrani w mistyczną podróż, gdy tornado rozdziera jej dom. Czarnoksiężnik z Krainy Oz zabiera ją w podróż, podczas której poznaje nowych przyjaciół i podróżuje do Emerald City. Podczas swoich podróży Zła Czarownica z Zachodu robi wszystko, co w jej mocy, aby ją powstrzymać.

Noc żywych trupów

Noc żywych trupów TCM

Noc żywych trupów to jeden z najlepszych horrorów, jakie kiedykolwiek nakręcono. Film śledzi grupę nastolatków uwięzionych w domu na farmie, gdy są atakowani przez żywych trupów. Muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby przetrwać te dziwne ataki.

Dawno temu na Zachodzie

TCM Dawno, dawno temu na Zachodzie

Kiedy kobieta wraca do domu, by zastać zabitego męża, postanawia znaleźć sposób, by pomścić jego śmierć. Dawno temu na Zachodzie ma swój zespół z młodym kowbojem, by stawić czoła banitom, którzy go zabili. Ich osobowości mogą się ścierać przez cały czas, ale ich podróż kończy się tak samo dla tych podróżników.

Być albo nie być

TCM Być albo Nie Być

Być albo nie być śledzi grupę aktorów, którzy łączą się, by pokonać nazistów. Gdy udają się do polskiego podziemia, muszą powstrzymać szpiega przed przekazaniem nazistom informacji, które mogłyby zdusić ich opór. Zobacz, jak używają sprytu, by ubrać wroga i ocalić polski opór.

Buntownik bez powodu

TCM Rebel bez powodu

Wybierz się w podróż z tymi zbuntowanymi nastolatkami, które rozpoczęły życie w wyścigach drag, by podbić serca innych dziewczyn. Buntownik bez powodu podąża za ich podróżą, gdy Jim Stark zaznacza swoje piętno w tym nowym mieście ze swoją kłopotliwą przeszłością. Wraca do swoich korzeni w życiu gangów i wykorzystuje swoją taktykę, aby pokonać swoich wrogów.

Bonnie i Clyde

TCM Bonnie i Clyde

Młoda kelnerka zakochuje się w byłym przestępcy i łączą siły, by wspólnie rozpocząć przestępczy styl życia. Bonnie i Clyde śledzi prawdziwą historię tego duetu, który bierze udział w wielokrotnych napadach na banki i zabiera innych do swoich hitów. Zobacz, jak ten obcy duet walczy z bankami, nie próbując skrzywdzić nikogo na swojej drodze do zarabiania pieniędzy.

2001: Odyseja kosmiczna

TCM 2001: Odyseja kosmiczna

2001: Odyseja kosmiczna zabiera Cię w dziwną podróż po historii ewolucji. Z HAL u boku, dr Dave Bowman, grany przez Keira Dulleę, próbuje dotrzeć do monolitów, które rozwinęły ludzkość. Ten film naprawdę zepsuje ci umysł, gdy toczą się starcia między ludźmi a wyścigami maszyn.

Śpiewać w deszczu

TCM Singin 'in the Rain

Śpiewać w deszczu to zabawny musical, który śledzi relacje na ekranie i poza ekranem najwybitniejszej pary Hollywood. Jednak ich związek poza ekranem może nie być tak efektowny, jak się wydaje. Para udaje się w podróż, aby uporać się z ich związkiem, a także podróżami zawodowymi.