Najlepsze ładowarki do Apple Watch w roku 2023

Apple nie jest jedyną firmą produkującą wysokiej jakości ładowarki do Apple Watch. Chociaż oficjalny kabel do ładowania Apple Watch pozostaje naszym preferowanym wyborem, dostępne są inne doskonałe alternatywy, szczególnie jeśli masz ograniczony budżet lub szukasz dodatkowych funkcji, takich jak tryb nocny lub ładowanie wielu urządzeń.

The Szybka ładowarka magnetyczna do Apple Watch z kablem USB-C nie oferuje niczego nadzwyczajnego, ale zwykle jest bardziej niezawodna niż większość ofert innych firm. Ponieważ jest to akcesorium własnej firmy, gwarantujemy, że będzie działać z Twoim urządzeniem do noszenia i wszystkimi poprzednimi modelami.

Firma Apple zaktualizowała krążek ładujący, aby obsługiwał szybkie ładowanie najnowszych modeli Apple Watch Series 9 i Ultra 2, dzięki czemu może błyskawicznie naładować zegarek do pełna. Przewód ma idealną długość do umieszczenia na biurku lub stoliku nocnym i ledwo zajmuje miejsce w torbie, co czyni go doskonałą opcją w podróży.

Magnetyczna szybka ładowarka Apple Watch na kabel USB-C

Najlepszy ogólnie

25 USD 29 USD Oszczędź
4 dolary

Magnetyczna szybka ładowarka Apple Watch z kablem USB-C to ta sama ładowarka, która jest dostarczana w zestawie z nowymi zakupami Apple Watch. Jest prosty w użyciu, kompaktowy i obsługuje szybkie ładowanie w najnowszych modelach.

Plusy

 • Szybkie ładowanie
 • Łatwy w użyciu
 • Bezpieczny i wysokiej jakości
 • Przyjazny w podróży

Belkina

Za kilka dolarów więcej niż szybka ładowarka magnetyczna do Apple Watch, przenośna szybka ładowarka Belkin do Apple Watch może nie tylko szybko naładować zegarek Apple Watch, ale także oferuje opcję korzystania z trybu nocnego, co czyni go solidnym wyborem na biurko lub stolik nocny .

Choć jest droższy, oferuje znacznie lepszą jakość wykonania i obciążoną podstawę, która zapobiega zsuwaniu się ładowarki z powierzchni. Dostępne jest również regulowane pokrętło, które można dostosować do różnych rozmiarów Apple Watch. Niezależnie od tego, czy masz standardowy zegarek Apple Watch, czy większe modele Ultra, ta podstawka ładująca może szybko uzupełnić zegarek, jednocześnie pięknie go eksponując.

Przenośna, szybka ładowarka Belkin do Apple Watch

Najlepsza podstawka ładująca

Przenośna szybka ładowarka Belkin do Apple Watch to doskonała alternatywa dla oficjalnej ładowarki Apple Watch, jeśli chcesz korzystać z trybu nocnego ze swoim Apple Watch. Zamienia Twój zegarek w budzik, który idealnie nadaje się do ładowania przy łóżku.

Plusy

 • Szybkie ładowanie Apple Watcha
 • Kompatybilny z trybem nocnym
 • Kompaktowy i elegancki design
 • Przyjazny w podróży

Cons

 • Nie zawiera zasilacza

Logika przypadku

Ładowarka Case Logic do Apple Watch to niedroga opcja, która doskonale współpracuje ze wszystkimi generacjami Apple Watch. Ma taką samą konstrukcję jak oficjalna ładowarka Apple, ale ma port USB-A zamiast USB-C. Nadal jest łatwy w użyciu i ładnie się przechowuje.

Jedyną wadą jest to, że ładuje się trochę wolno, ale nie będzie to przeszkodą, jeśli ładujesz urządzenia przez noc, ponieważ jest wystarczająco dużo czasu, aby naładować zegarek do 100% pojemności baterii.

Ładowarka Case Logic do Apple Watch

Najlepszy budżet

8 USD 11 USD Oszczędź
3 dolary

Ładowarka Case Logic do Apple Watch to jedna z najtańszych ładowarek do Apple Watch. Chociaż może nie obsługiwać szybkiego ładowania, nadal może w pełni naładować zegarek w ciągu nocy.

Plusy

 • Przystępny
 • Współpracuje ze wszystkimi modelami Apple Watch
 • Ładnie się przechowuje

Kotwica

Trudno się pomylić z tą kieszonkową ładowarką do Apple Watch firmy Anker, jeśli chcesz, aby Twój zegarek był naładowany w podróży lub w pracy. Ma prawie taki sam rozmiar jak pendrive i można go podłączyć bezpośrednio do portu USB-C laptopa, power banku lub adaptera ściennego, dzięki czemu możesz ładować zegarek w dowolnym miejscu i czasie.

Przenośna ładowarka magnetyczna Anker do zegarka Apple Watch współpracuje ze wszystkimi generacjami zegarków Apple Watch i posiada certyfikat „certyfikat MFi” firmy Apple, dzięki czemu można jej bezpiecznie używać z produktami Apple, w tym Apple Watch i AirPods. Chociaż nie ma nowego modułu szybkiego ładowania, nadal ładuje się szybciej niż większość opcji innych firm i ma mocne magnesy, które utrzymują zegarek bezpiecznie na miejscu.

Przenośna ładowarka magnetyczna Anker do Apple Watch

Najlepsze w podróży

Iść gdzieś? Ta przenośna ładowarka magnetyczna Anker do Apple Watch umożliwia zasilanie zegarka z dowolnego miejsca. Do ładowania zegarka potrzebujesz tylko urządzenia z zasilanym portem USB-C, takiego jak MacBook, iPad lub power bank.

Plusy

 • Ultrakompaktowy i lekki
 • Bezpieczne ładowanie
 • Bezpiecznie trzyma Apple Watch
 • Nie potrzebuje gniazdka elektrycznego

Cons

 • Nie ładuje szybko najnowszych modeli Apple Watch

Belkina

Dostępnych jest wiele świetnych ładowarek 3 w 1, ale bezprzewodowa ładowarka Belkin 3 w 1 z MagSafe (2. generacji) ma kilka dodatkowych funkcji, dzięki którym jest najlepszą opcją dla urządzeń Apple. Ma elegancką konstrukcję w kształcie litery T, która zawiesza iPhone’a i Apple Watch w powietrzu, umożliwiając łatwe przeglądanie przychodzących powiadomień.

Ale tym, co naprawdę wyróżnia go z tłumu, jest niesamowita prędkość ładowania. Ta podstawka 3 w 1 może ładować iPhone’a z największą szybkością, a także obsługuje szybkie ładowanie najnowszych zegarków Apple. Chociaż jest to drogie, całkowicie warto, jeśli posiadasz iPhone’a, Apple Watch i AirPods. Dodatkowo w zestawie znajdują się wszystkie akcesoria łącznie z zasilaczem.

Bezprzewodowa ładowarka Belkin 3 w 1 z MagSafe (2. generacji)

Najlepsza ładowarka 3 w 1

120 USD 150 USD Oszczędności
30 dolarów

Bezprzewodowa ładowarka Belkin 3 w 1 z MagSafe to idealna opcja, jeśli chcesz ładować jednocześnie zegarek Apple Watch, telefon iPhone i słuchawki AirPods. Model drugiej generacji oferuje szybkie ładowanie Apple Watch oprócz ładowania MagSafe o mocy 15 W w przypadku najnowszych iPhone’ów.

Plusy

 • Ładuje trzy urządzenia jednocześnie
 • Szybkie ładowanie iPhone’a i Apple Watch
 • Elegancki wygląd i najwyższa jakość wykonania
 • Eliminuje przewody

Często zadawane pytania

P: Czy zegarki Apple korzystają z MagSafe?

Chociaż ładowarki MagSafe i Apple Watch wykorzystują magnesy, ładowarka Apple Watch wykorzystuje inny mechanizm zwany ładowaniem indukcyjnym, który nie jest kompatybilny z MagSafe. Używanie ładowarki MagSafe do zasilania zegarka Apple Watch nie będzie działać.

P: Czy mogę używać ładowarki do iPhone’a do ładowania zegarka Apple Watch?

Tak, możesz używać ładowarki iPhone’a do zasilania zegarka Apple Watch. Apple Watch wykorzystuje ładowarkę magnetyczną ze złączem USB-C, którą można podłączyć do zasilacza iPhone’a, jeśli jest on wyposażony w port USB-C.

P: Jakiego rodzaju ładowarki używa Apple Watch?

Apple Watch wykorzystuje zastrzeżoną magnetyczną bezprzewodową ładowarkę, którą można przymocować z tyłu zegarka. Jeśli masz Apple Watch Series 7 lub nowszy, magnetyczna szybka ładowarka Apple Watch z kablem USB-C może naładować zegarek o 33 procent szybciej niż starsze ładowarki lub opcje innych firm, które nie obsługują szybkiego ładowania.

P: Czy powinienem ładować mój zegarek Apple każdej nocy?

Tak, możesz ładować swój Apple Watch każdej nocy. Apple Watch ma funkcję zoptymalizowanego ładowania baterii, która opóźnia ładowanie powyżej 80 procent, aby wydłużyć żywotność baterii.

P: Czy można używać ładowarki innej firmy niż Apple z moim zegarkiem Apple?

Chociaż oficjalna ładowarka Apple to najlepszy sposób na ładowanie zegarka Apple Watch, nadal możesz bezpiecznie używać ładowarki innej firmy do zasilania zegarka. Ładowarki innych firm są zazwyczaj niedrogie i dobrze współpracują ze wszystkimi zegarkami Apple; jednak zalecamy tylko te z certyfikatem MFi, aby zapewnić kompatybilność i bezpieczeństwo.

P: Czy mogę ładować mój zegarek Apple bez ładowarki? Jeśli tak to jak?

Nie można ładować zegarka Apple Watch bez ładowarki magnetycznej. Jeśli jednak posiadasz magnetyczny kabel do ładowarki USB-C, możesz podłączyć go bezpośrednio do portu USB-C MacBooka, power banku, a nawet iPhone’a (jeśli używasz iPhone’a 15), umożliwiając ładowanie go bez konieczności gniazdko ścienne.

P: Czym jest Zielony Wąż Śmierci?

Zielony Wąż Śmierci to ostrzeżenie, które pojawia się, gdy poziom energii zegarka jest bardzo niski. Podłączenie go do ładowarki może łatwo rozwiązać problem, ale jeśli nadal będzie się pojawiał, przed podłączeniem go do zasilania pozostaw go na kilka dni, aby akumulator całkowicie się rozładował.

x