Najlepsze sposoby wyświetlania NFT w domu

Niewymienne tokeny (NFT) to najnowsza rzecz w branży blockchain. Jeśli oglądałeś kanały telewizji kryptograficznej lub czytałeś wiadomości o kryptowalutach, będziesz wiedział, że sektor ten z każdym dniem zyskuje coraz większe zainteresowanie zarówno osób prywatnych, jak i korporacji.

Każdy może teraz tworzyć własne NFT i robić z nimi, co chce. Podczas gdy większość po prostu sprzedałaby NFT za rozsądną kwotę, inni wolą po prostu wyświetlać takie NFT w swoich domach. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy szukają najlepszych sposobów na wyświetlanie NFT w swoim domu, ten artykuł jest dla Ciebie. Istnieje kilka sposobów wyświetlania NFT, z których najpopularniejsze to między innymi ramka NFT i telewizor artystyczny Samsung.

Ponieważ NFT są cyfrowymi dziełami sztuki, do ich wyświetlania wymagają głównie cyfrowych metod, z ograniczonymi możliwościami drukowania. Dobrą rzeczą jest to, że możesz po prostu samodzielnie wyświetlić swoje NFT za pomocą dowolnej z tych metod. Ta recenzja obejmuje najlepsze z nich, których możesz użyć do wyświetlania swoich ulubionych NFT i bez specjalnej pomocy. Jakie są więc najlepsze sposoby na wyświetlanie NFT w domu?

Inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia NETGEAR Meural

ten Inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia NETGEAR Meural jest jedną z metod, do których należy sięgnąć, gdy chcesz wyświetlić NFT. Jest to jedna z najlepszych cyfrowych ramek do zdjęć, których możesz używać, gdy chcesz oprawić NFT, ze względu na wspaniałe funkcje, jakie oferuje. Ramka posiada funkcję poprawy obrazu, która zapewnia najlepsze wrażenia wizualne.

Ekran 16×10 jest idealny do większości dzieł sztuki cyfrowej i można go zamontować na ścianie lub postawić na stole w domu. Co ciekawe, orientację ramki można w każdej chwili zmienić według własnego gustu. Możesz podłączyć ramkę bezpośrednio do telefonu i stworzyć playlistę aktualnych wydarzeń, którą będziesz mógł obejrzeć w późniejszym czasie. Dostępna jest również funkcja, która pozwala dzielić się swoją sztuką z rodziną i przyjaciółmi.

Ramka Meural automatycznie dostosowuje się do światła otoczenia za pomocą specjalnych czujników, co oznacza, że ​​oryginalny kolor Twojej sztuki jest zachowywany podczas wyświetlania.

Ramka Qonos NFT

Ta ramka NFT została zaprojektowana z myślą o pracach Beeple i LeBron, ale może być używana do wyświetlania dowolnego NFT. Ma doskonałą grafikę zarówno do zdjęć, jak i grafiki wideo i jest dostępny w różnych rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy NFT.

Qonos oszczędza energię, wyłączając się automatycznie, gdy w pomieszczeniu nie ma nikogo, kto mógłby oglądać dzieła sztuki. Jest to możliwe dzięki możliwościom wykrywania bliskości i ruchu ramki, które umożliwiają automatyczne wykrywanie ruchu i wyświetlanie.

Ramka jest również w pełni kompatybilna z systemami iOS, Android, MacOS i Windows, więc prawie każde urządzenie może być używane do bezproblemowego przesyłania grafiki. Możesz umieścić swój NFT bezpośrednio w ramie i wysłać go w dowolne miejsce, dzięki czemu będzie wyjątkowy w swoim własnym stylu.

Nieskończone obiekty

Nieskończone obiekty to wyświetlacze zaprojektowane do zapętlania jednego wideo w nieskończoność w formie drukowanej sztuki. Wspomaga to drukowanie NFT, takich jak NBA top shots NFT i wkrótce uruchomi produkt „Drukuj swoje NFT” dla kolekcjonerów NFT na blockchainie Ethereum.

Ramki są dostępne w różnych rozmiarach, a mianowicie XL akryl (11,4 x 7,5 x 1,1 cala), duży akryl (8,4 x 5,7 x 0,9 cala), mały akryl i mały bambus (6,8 x 4,5 x 0,9 cala) oraz duży bambus (8,4 x 5,7 x 0,9 cala). Są one ogólnie klasyfikowane jako bardzo duże, duże i małe. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów wyświetlania NFT w domu, ponieważ możesz mieć swoje filmy zapętlone bez podłączania ramki do jakiegokolwiek urządzenia.

Samsung Smart TV

Telewizory były znane jako urządzenia do oglądania wiadomości, a czasem filmów, ale już nie. Dzisiejsze inteligentne telewizory mogą być używane do wyświetlania NFT. Jednym z nich jest telewizor artystyczny firmy Samsung, który można wykorzystać do telewizorów NFT w domu. Wyświetlacz to funkcja dostarczana z ramką Smart TV.

Rama to telewizor QLED HDR o różnych rozmiarach od 32” do 75”, co czyni go przystępną cenowo opcją dla każdego, kto stawia na wyświetlacze NFT. Jest to idealne rozwiązanie do pokazywania znajomym NFT, kiedy spotykają się w Twoim domu lub pokoju. Dzięki ramce możesz dostosować ramkę za pomocą 7 różnych kolorów ramek, aby dopasować ją do swojego gustu.

Istnieje również wiele różnych stojaków, na których możesz wyświetlać swoją sztukę w pozycji pionowej, odchylonej lub pionowej. Znajdziesz to również jako dobrą i niedrogą opcję, jeśli potrzebujesz tylko wielofunkcyjnego wyświetlacza, który działa.

Aby jednak z niego skorzystać, nadal musisz wykonać kopię grafiki, którą chcesz wyświetlić, i użyć aplikacji innej firmy, aby połączyć te obrazy i filmy z wyświetlaczem. Jeśli ci to nie przeszkadza, masz przyzwoitą opcję wyświetlania NFT za pomocą telewizora artystycznego firmy Samsung.

Wydruki fizyczne

Realnym sposobem na cyfrowe wyświetlanie NFT jest fizyczny druk sztuki. Tylko dlatego, że NFT są cyfrowe, nie oznacza, że ​​nie możesz ich używać jako grafiki drukowanej. Jest to bardzo wygodny sposób wyświetlania NFT bez konieczności łączenia się z jakimkolwiek urządzeniem i bez konieczności korzystania z ekranu.

Drukowane są nieruchome obrazy NFT, a do nich dołączona jest etykieta artystyczna z takimi informacjami, jak tytuł dzieła, artysta, data zakupu itp. Możesz dodać do etykiety tyle informacji, ile chcesz. Drukowana sztuka jest również dostarczana z kodem QR, który każdy może zeskanować, aby uzyskać cyfrowe informacje o sztuce online.

Jedynym wyzwaniem jest to, że nie można tego zrobić za pomocą filmów w pętli, jak ma to miejsce w przypadku obiektów nieskończonych. Część rozdzielczości jest również tracona w sztuce drukowanej w porównaniu z oryginalnym formatem cyfrowym. Poza tym drukowane NFT są przystępną cenowo i elegancką opcją dla kolekcjonerów, którzy nie chcą mieć do czynienia z ekranami co drugi dzień.

Wniosek

Jeśli jesteś kolekcjonerem NFT lub szukasz najlepszych sposobów na zaprezentowanie swojego nft w domu, telewizor Smart Art firmy Samsung, ramka nft i druk to dobre opcje do wyboru. Niektóre są wygodniejsze od innych, a każda metoda ma swoje wady i zalety. Jednak w końcu powinieneś znaleźć taki, który pasuje do Twojego celu, stylu i gustu, aby Twoja kolekcja sztuki NFT była warta zachodu

x