Najlepsze VPN do kupienia za Bitcoin i inne kryptowaluty (2024 kwiecień)

Nie jest niespodzianką, że wraz ze wzrostem zainteresowania handlem kryptowalutami i inwestycjami, nastąpił również wzrost ataków typu crypto-jacking i phishing. Crypto-jacking ma miejsce, gdy hakerzy kopią kryptowaluty przy użyciu czyjegoś komputera. Od 2020 r. nastąpił gwałtowny wzrost cyberprzestępczości związanych z kryptowalutami, w których: 41% wykrytego złośliwego oprogramowania zostało stworzone przez kopaczy kryptowalut.

Ponadto w ostatnich latach około 90% ataków polegających na zdalnym wykonaniu kodu było związanych z kopaniem kryptowalut. Dlatego oczywiste jest, że cyberprzestępczość związana z kryptowalutami będzie rosła nawet w przyszłości. Dlatego wielu traderów kryptowalut wybiera VPN, aby chronić poufne dane i uniknąć potencjalnych strat.

Podczas gdy większość dostawców VPN oferuje płatności kartą kredytową i debetową lub płatności za pośrednictwem cyfrowych portfeli, takich jak Paypal, istnieje zagrożenie dla Twojej prywatności, jeśli korzystasz z tradycyjnych systemów finansowych.

W takich przypadkach zakup VPN z bitcoinami lub innymi kryptowalutami może zaciemniać transakcje i zachować anonimowość wszystkich działań online. Koncentrując się na prywatności i bezpieczeństwie, zarówno VPN, jak i kryptowaluty działają we wspólnym interesie zapewnienia ochrony przed hakerami.

Tutaj podsumowaliśmy listę sieci VPN, które akceptują bitcoiny i inne kryptowaluty jako opcję płatności dla użytkowników ceniących prywatność i bezpieczeństwo we wszystkich domenach obecności online.

Dlaczego warto używać Crypto do zakupu VPN?

Dokonując płatności tradycyjnymi metodami – musisz ujawnić poufne informacje, takie jak dane karty kredytowej i dane kontaktowe, które w przypadku naruszenia bezpieczeństwa danych mogą być zagrożone ujawnieniem. Dlatego używanie kryptowalut do dokonywania płatności może całkowicie uniemożliwić śledzenie Twojej tożsamości.

Kupowanie VPN za pomocą kryptowaluty dodaje dodatkową warstwę ochrony, ponieważ nie musisz ujawniać żadnych poufnych danych, takich jak numer karty kredytowej lub adres. Jeśli więc kupujesz VPN za pomocą krypto, nawet Twój dostawca VPN nie może śledzić Twojej tożsamości.

Ponieważ zarówno krypto, jak i VPN zapewniają użytkownikom anonimowość dzięki zwiększonej prywatności i bezpieczeństwu, wiele firm VPN otwiera się na pomysł akceptowania bitcoinów i innych kryptowalut jako legalnych opcji płatności.

Najlepsze VPN do kupowania za pomocą Bitcoina i innych krypto

Nie wszystkie sieci VPN zapewniają te same funkcje, chociaż podstawowa funkcja dodatkowej prywatności jest wspólna dla wszystkich — istnieje kilka funkcji premium, które różnią się między sobą. Niektóre z rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie VPN, obejmują dużą prędkość, dostęp do treści z lokalizacji z ograniczeniami geograficznymi, łatwość obsługi, obsługę klienta oraz cenę lub subskrypcje. Nasze typy najlepszych VPN do kupowania za bitcoin i inne kryptowaluty to

NordVPN- Polityka braku logów, lepsza prywatność

Obsługiwane kryptowaluty: Bitcoin, Ethereum, XRP

NordVPN ma ponad 5000 serwerów w ponad 70 krajach, co umożliwia dostęp do treści z lokalizacji z ograniczeniami geograficznymi. Z siedzibą w Panamie, gdzie nie ma przepisów dotyczących przechowywania danych — NordVPN nie ma dzienników danych, co zapewnia wysoki poziom prywatności i anonimowości.

Nie tylko oferuje dużą prędkość, ale także zapewnia funkcję wyłącznika awaryjnego, która odcina ruch internetowy po zerwaniu połączenia. Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu NordVPN zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane przed potencjalnymi atakami hakerów.

Subskrypcja umożliwia jednoczesne podłączenie do sześciu urządzeń, dzięki czemu jest idealna dla startupu lub małej firmy. Jest kompatybilny z systemami Windows, macOS, firefox, chrome i Linux. Oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdyby okazało się to nieodpowiednie lub napotkasz jakikolwiek inny problem, chociaż zespół wsparcia w NordVPN zapewnia całodobowe wskazówki dla klientów w przypadku jakiegokolwiek problemu – technicznego lub nietechnicznego.

ExpressVPN — szereg funkcji zapewniających lepsze wrażenia użytkownika

Akceptowane kryptowaluty: Bitcoin, Ethereum, XRP i inne

Oferując 3000 serwerów w 90 krajach, ExpressVPN jest najbardziej zaufaną siecią VPN używaną zarówno na telefonach komórkowych, jak i komputerach stacjonarnych. Oferuje szereg funkcji, w tym dużą prędkość, szyfrowanie dla lepszego bezpieczeństwa i ochronę przed wyciekiem DNS, aby Twój adres IP był nieczytelny.

To, co odróżnia ją od innych sieci VPN, to fakt, że akceptuje również stablecoiny, takie jak USDC, BUSD i PAX, i obsługuje szereg portfeli kryptograficznych, takich jak Bitpay, portfel Blockchain, Copay, Metamask itp. Z funkcjami o wysokim poziomie bezpieczeństwa, takimi jak wyłącznik awaryjny i dzielone tunelowanie – Express VPN może łączyć do 5 urządzeń na licencję i umożliwia szybkie przesyłanie strumieniowe z dostępem do treści z ograniczeniami geograficznymi w wielu witrynach OTT, takich jak Netflix, Hulu i Disney plus.

Praktycznie pobiera prywatne informacje od użytkownika, z wyjątkiem niektórych danych, których nie można zidentyfikować, które w żaden sposób nie ujawniają jego tożsamości. Chociaż ExpressVPN jest nieco droższy niż inne sieci VPN na rynku, nadrabia to, oferując najwyższej klasy funkcje i całodobową obsługę klienta.

Surfshark-niedrogie bez limitu połączeń

Akceptowane kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, XRP i Ethereum

Dzięki ponad 1700 serwerom w ponad 60 krajach Surfshark nie tylko zapewnia wysokiej jakości funkcje bezpieczeństwa, takie jak 256-bitowe szyfrowanie, ale także nie ma limitu połączeń — co oznacza, że ​​możesz jednocześnie podłączyć dowolną liczbę urządzeń. Dodając do swoich funkcji prywatności — Surfshark umożliwia użytkownikom logowanie się za pomocą jednorazowego identyfikatora e-mail i dokonywanie zakupów za pomocą bitcoinów.

Tańsza opcja w porównaniu z innymi dostawcami usług VPN, Surfshark umożliwia płatności za pomocą wielu kryptowalut innych niż bitcoin i obsługuje kryptowaluty jako legalny sposób płatności. Dzięki funkcjom blokowania reklam, które ograniczają podejrzane witryny nawet przed ich załadowaniem, Surfshark oferuje różne funkcje bezpieczeństwa oraz wysokie prędkości przesyłania strumieniowego dla witryn OTT. Działa dobrze w przypadku anonimowego torrentowania i jest dość przyjazny dla użytkownika.

CyberGhost- Przyjazny dla użytkownika interfejs z dużą prędkością przesyłania strumieniowego

Akceptowane kryptowaluty: Bitcoin

Oferując ponad 7000 serwerów w 90 krajach, CyberGhost ma interaktywny i łatwy w użyciu interfejs, który jest idealnym wyborem dla każdego, kto dopiero zaczynał z kryptowalutami. Obecnie akceptuje tylko płatności bitcoin za pośrednictwem Bitpay, ale oferuje przyzwoite funkcje bezpieczeństwa, takie jak 256-bitowe szyfrowanie, polityka braku logów i wyłącznik awaryjny. Jego inteligentna funkcja DNS i duża prędkość zapewniają płynne przesyłanie strumieniowe na platformach do oglądania, takich jak Netflix, Amazon Prime i BBC iplayer.

Dzięki przystępnym planom subskrypcji i 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy – CyberGhost oferuje ofertę, której odrzucenie może być trudne dla nowicjuszy kryptowalut. Umożliwia podłączenie do siedmiu urządzeń jednocześnie i oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i śledzeniem. Możesz także wybrać serwery na podstawie Twojej aktywności online, takiej jak dostęp do treści ze stref z ograniczeniami geograficznymi lub anonimowe przeglądanie. Jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi, w tym Windows, macOS, iOS, Amazon fire tv i wieloma innymi.

Wniosek

Zakup VPN z kryptowalutą zapewnia anonimowość Twoich płatności i dodaje dodatkową warstwę ochrony, jeśli chodzi o prywatność i bezpieczeństwo. Konieczne jest dobre rozeznanie sieci VPN dostępnych na rynku i oferowanych przez nie funkcji — abyś mógł wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.