NordVPN, jak uzyskać za darmo (testowane czerwiec 2024)

Szukasz sposobu na bezpłatne wypróbowanie NordVPN? Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku dotyczącym bezpłatnego okresu próbnego NordVPN, który zapewnia 30 dni bezpłatnej usługi bez ryzyka.

Szukasz bezpłatnej wersji próbnej NordVPN? Nie ma oficjalnej bezpłatnej wersji próbnej dla NordVPN, jednak istnieje uzasadniony sposób na bezpłatne korzystanie z usługi przez 30 dni.

NordVPN to obecnie jedna z największych płatnych sieci VPN na rynku, oferująca rozległą sieć ponad 5000 serwerów w 59 krajach. Jest znany z przyjaznych dla początkujących aplikacji i rozszerzeń przeglądarki, a także silnych zabezpieczeń i ścisłej polityki braku logów. Mimo to możesz nie być gotowy, aby zaangażować się w usługę, której nigdy nie próbowałeś.

Podczas gdy niektóre VPN oferują bezpłatne wersje próbne, w których nie musisz nic płacić z góry, takie oferty są coraz rzadziej spotykane. Zamiast tego NordVPN obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Różnica polega na tym, że chociaż musisz zapłacić z góry, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy, o ile anulujesz w ciągu 30 dni. Zasadniczo sprawia to, że 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy NordVPN jest miesięcznym bezpłatnym kontem próbnym.

Tutaj wyjaśnimy, jak zarejestrować się w NordVPN i anulować konto przed zakończeniem bezpłatnego okresu próbnego.

Jak uzyskać NordVPN za darmo (30 dni)

Pamiętaj, aby anulować subskrypcję przed upływem 30 dni. Oto, co musisz zrobić, krok po kroku:

Aby uzyskać 30-dniowy bezpłatny okres próbny NordVPN, musisz subskrybować NordVPN.

Oto jak korzystać z bezpłatnej wersji próbnej NordVPN:

Przejdź do NordVPN (Kliknij tutaj) i kliknij Kup NordVPN. Może to być sformułowane inaczej (na przykład „Zaoszczędź 72% teraz”), jeśli jest aktywna oferta specjalna).

Wybierz plan. Masz do wyboru plan miesięczny, roczny lub dwuletni. Pamiętaj, że zostaniesz obciążony całą sumą okresu z góry. Chociaż będziesz anulować i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, możesz wybrać abonament miesięczny na najmniejszą opłatę początkową. Jeśli zdecydujesz się na długoterminową subskrypcję NordVPN, możesz rozważyć plan długoterminowy, ponieważ są one znacznie tańsze miesięcznie.

Utwórz swoje konto. Wymaga to podania adresu e-mail oraz metody płatności. NordVPN akceptuje szeroką gamę metod płatności, w tym wszystkie główne karty kredytowe, Amazon Pay, Apple Pay, Google Pay, Sofort, Alipay, UnionPay i kryptowaluty. Poniżej przycisku Kontynuuj znajduje się następująca informacja: „Masz 100% wsparcia dzięki naszej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy”. Ta gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy wszystkich rodzajów płatności.

Po uzupełnieniu szczegółów płatności otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem danych konta. Kliknij przycisk „Ustaw hasło i aktywuj konto”.

Utwórz hasło do swojego konta NordVPN i kliknij Zmień hasło.

Teraz możesz pobrać NordVPN na swoje urządzenie. Wyświetlana wersja powinna odpowiadać wersji używanego urządzenia do przeglądania. Po otwarciu aplikacji NordVPN zostaniesz poproszony o zalogowanie się.

Wszystko gotowe! Możesz teraz cieszyć się 30-dniową bezpłatną usługą bez ograniczeń. Pamiętaj, że 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy trwa dokładnie 30 dni. Na przykład, jeśli dokonasz subskrypcji o godzinie 12:00 w dniu 1 maja, będziesz mieć czas do godziny 12:00 w dniu 31 maja, aby ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Jak anulować bezpłatny okres próbny NordVPN

Jeśli zdecydujesz, że NordVPN nie jest dla Ciebie, możesz łatwo anulować i poprosić o pełny zwrot pieniędzy. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te proste kroki:

  1. Przejdź do strony NordVPN. Kliknij Moje konto i wprowadź swoje dane logowania, jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany.
  2. W sekcji Moje usługi kliknij trzy kropki obok przycisku Zmień plan. Następnie kliknij Anuluj płatności automatyczne.
  3. Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie anulowania. Zobaczysz również opcję zachowania płatności automatycznych na wypadek zmiany zdania.
  4. Płatności automatyczne zostały anulowane! Zobaczysz również, że Twój plan VPN mówi, że wkrótce wygaśnie.
  5. Następnie musisz skontaktować się z obsługą klienta NordVPN, aby anulować konto i poprosić o zwrot pieniędzy. Możesz to zrobić, klikając ikonę dymka w prawym dolnym rogu ekranu.
  6. Złóż wniosek o zwrot pieniędzy za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu na żywo. Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych informacji, takich jak metoda płatności, rodzaj planu, zapłacona kwota i data płatności. Otrzymasz wtedy potwierdzenie anulowania i zwrotu pieniędzy. Pamiętaj, że przetworzenie zwrotu i zwrócenie środków może potrwać kilka dni.

Gwarancje zwrotu pieniędzy przez VPN

Gwarancja zwrotu pieniędzy NordVPN to świetny sposób na wypróbowanie wysokiej jakości VPN za darmo przez okres do 30 dni. W rzeczywistości niektóre popularne sieci VPN oferują jeszcze dłuższe gwarancje zwrotu pieniędzy. Na przykład gwarancja zwrotu pieniędzy CyberGhost wynosi 45 dni. Niestety, niektóre sieci VPN nie są tak niezawodne, jeśli chodzi o honorowanie własnych gwarancji zwrotu pieniędzy i używanie ich do przyciągania klientów i zatrzymywania początkowej płatności.

Jednym z problemów wykrytych w przypadku niektórych gwarancji zwrotu pieniędzy VPN jest to, że z danym dostawcą trudno się skontaktować. Może się zdarzyć, że informacje kontaktowe są trudne do znalezienia lub po prostu nie ma odpowiedzi na e-maile. Nie musisz się tym martwić dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy NordVPN, ponieważ oferuje ona łatwe do znalezienia wsparcie na czacie na żywo. Dostępna jest również opcja poczty e-mail, a z naszego doświadczenia wynika, że ​​NordVPN bardzo szybko odpowiada.

Innym problemem stwarzanym przez niektóre gwarancje zwrotu pieniędzy przez VPN jest to, że zawierają one pewien rodzaj warunku ukrytego drobnym drukiem. Na przykład dostawca VPN może stwierdzić, że określona metoda płatności nie jest objęta gwarancją. Może nawet istnieć limit zasobów, z których można korzystać podczas bezpłatnego okresu próbnego, aby gwarancja była ważna. Natomiast gwarancja zwrotu pieniędzy NordVPN jest przejrzysta, bez ukrytych niespodzianek.

Bezpłatne wersje próbne VPN

Podczas gdy gwarancja zwrotu pieniędzy wymaga dokonania płatności z góry, bezpłatny okres próbny nie. W związku z tym bezpłatna wersja próbna może wydawać się o wiele bardziej kusząca niż gwarancja zwrotu pieniędzy. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że bezpłatne wersje próbne mają szereg wad, które również warto wziąć pod uwagę.

Jednym z głównych problemów związanych z bezpłatnymi okresami próbnymi jest to, że zwykle trwają one tylko kilka dni. Daje to niewiele czasu na prawdziwe przetestowanie danej usługi. Jednak gwarancje zwrotu pieniędzy zwykle trwają nawet 30 dni, co oznacza, że ​​masz dużo czasu na wypróbowanie serwerów o różnych porach dnia, a także różnych funkcji.

Co więcej, bezpłatne wersje próbne są zazwyczaj bardzo ograniczone i oferują tylko najbardziej podstawowe funkcje VPN. Na przykład możesz napotkać mniej serwerów, a nawet ograniczenia przepustowości. Gwarancja zwrotu pieniędzy NordVPN obejmuje nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji, pomagając w podjęciu bardziej świadomej decyzji.